JUŻ W KIOSKU

HOROSKOP dla Ciebie

2014-03-31 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)
Dobry czas dla uczuć i związków. Zechcesz wprowadzić co prawda jakieś nowe, niekoniecznie lepsze porządki, lecz raczej ci się nie uda. Dojdzie do głosu twoja wojownicza natura i będzie trochę konfliktów, które skończą się porozumieniem, a wręcz sielanką w niektórych przypadkach. Pamiętaj, że twój wybranek lub wybranka także lubi pokazać rogi, więc lepiej go za bardzo nie drażnij.
Byk (21 kwietnia - 20 maja)
Przed tobą kolejny udany tydzień, tyle że z powodu pewnych nieharmonijnych wpływów gwiazd, nieco skomplikowany. W pracy będziesz musiał więcej się wysilać, trzeba się będzie także bardziej zaangażować w życie rodzinne z uwagi na pewne problemy. Nagle okaże się, że coś jest nie tak i będziesz musiał temu stawić czoło. Z pewnością się nie poddasz i wpadniesz na pomysł, jak wyjść z trudnej sytuacji.
Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)
W tym tygodniu oczarujesz kogo zechcesz bez większego wysiłku. Ktoś zechce cię swatać, a ty sam poczujesz, że chcesz stałych, bliskich relacji. Zatęsknisz za kimś z zasadami, na kim można polegać. I pewne jest, że taka osoba wkrótce stanie na twojej drodze, żebyś ją tylko zauważył. Poza tym dostaniesz od kogoś prezent, który bardzo ci się spodoba. Poczujesz, że twoje życie się odmienia i nabiera nowej jakości.
Rak (22 czerwca - 22 lipca)
Przed tobą raczej spokojny czas, bez burz i konfliktów, a wypełniony przyjemnościami. Jeśli masz swoją drugą połowę, spojrzycie na siebie z większą czułością i poczujecie się tak, jakbyście dopiero niedawno się w sobie zakochali. Single będą miały okazję, żeby poznać kogoś nowego i poflirtować, ale nie wiadomo, czy ta znajomość już teraz przerodzi się w coś głębszego. Jeszcze trochę cierpliwości.
Lew (23 lipca - 23 sierpnia)
Gwiazdy dadzą ci szanse na zarobienie sporej sumki. Musisz jednak wypełnić pewne zobowiązania i absolutnie nie możesz oszukiwać czy zrobić kogoś w konia. Uczciwość i szczerość jest ci teraz niezbędna, a wiadomo, że masz jednak z tym pewne problemy. Jeśli jednak się postarasz, dostaniesz niespodziankę od losu. W domu spokój, jedynie trochę zamieszania i bieganiny, bo ktoś się rozchoruje.
Panna (24 sierpnia - 23 września)
Czekają cię silne wzruszenia i udane randki. Na dodatek pojawią się pomysły na spędzanie wolnego czasu. Nie będziesz się nudzić ani narzekać na samotność. Jeśli szukasz drugiej połówki, to się dobrze rozglądaj, bo miłość już puka do twych drzwi. W pracy zacznie ci się coraz bardziej podobać, poczujesz, że ta robota nabiera rumieńców. Złapiesz wiatr w żagle i zechcesz zrobić wrażenie na kimś bardzo ważnym.
Waga (24 września - 23 października)
Twoje relacje z ludźmi znacznie się poprawią i zaowocują nowymi znajomościami, a może nawet przyjaźniami. Nie zakochuj się przypadkiem w kimś, o kim nic nie wiesz i kogo nie jesteś pewna. Najpierw sprawdź, co kandydat sobą reprezentuje i dowiedz się, czy przypadkiem nie ma zamiaru cię uwieść i zostawić. Jeżeli jednak już jesteś zakochana, to przed wami kryzys. Wszystko wskazuje jednak, że będzie krótki.
Skorpion (24 października - 22 listopada)
Teraz bardzo zechcesz, żeby coś się działo i zaczniesz wręcz reżyserować pewne sytuacje, może nawet trochę udawać. Zanim zaczniesz rozsiewać swoje czary, zastanów się, czy to ma sens i czy nikogo nie skrzywdzisz. Dobrze mają ci, którzy są w stałych związkach. Będzie gorąco, przekonacie się, jak silnie na siebie działacie. W pracy pokonasz przeszkody i wyjdziesz wreszcie na prostą. Wkrótce zaczniesz lepiej zarabiać.
Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)
Postaraj się, żeby uśmiech nie schodził z twojej twarzy. Może będzie ci się wydawać, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia, lecz nic mylnego. Pamiętaj, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Na dodatek w najbardziej zaskakującej sytuacji poznasz kogoś, w kim się zakochasz, i to z wzajemnością. Nie wydawaj za dużo pieniędzy, bo gotówka przyda ci się jeszcze w najbliższej przyszłości.
Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)
Powalcz o ożywienie codziennego życia towarzyskiego. Zadzwoń do znajomych, zorganizuj jakiś wypad. Z pewnością to cię naładuje pozytywną energią. Powinieneś teraz przebywać wśród ludzi. Radosne wieczory wprowadzą do twojego nudnego ostatnio życia nutkę odmienności. Będziesz w bardzo rozrywkowym nastroju i zechcesz sprawić, żeby to inni martwili się poważnymi sprawami. I tak trzymaj.
Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)
Dostaniesz zastrzyk energii. Jeśli teraz podejmiesz zdecydowane działania, to wreszcie masz szanse dopiąć swego. Wyraźnie poprawią się relacje miedzy partnerami, ale musicie wprowadzić do swego życia trochę więcej namiętności. Poza tym wypoczniesz, zrelaksujesz się i coraz bardziej zaczniesz lubić domowe wieczory. Lekarstwem na poprawę samopoczucia okażą się sport, spacery w miłym towarzystwie i muzyka.
Ryby (20 lutego - 20 marca)
Wydarzy się wiele sympatycznych zbiegów okoliczności. Będziesz zaskoczony tym, jak szybko i jak zabawnie wszystko się poukłada. Dzięki dobrej intuicji poradzisz sobie w trudnych sytuacjach wymagających dyplomacji, nie zabraknie ci też taktu i wykażesz się inteligencją. W relacjach z bliskimi staraj się być szczery, nawet jeśli miałoby to być nie do końca miłe. Będziesz miał czyste sumienie i nie tylko.
Georgina
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Zaproszenie na wernisaż prac Antoniny Jasztal

2022-09-27

Zaproszenie na wernisaż prac Antoniny Jasztal

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach Filia w Starachowicach z okazji Tygodnia Książek Zakazanych zaprasza na wernisaż prac Antoniny Jasztal pt. „Librorum prohibitorum”.
W 83. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego

2022-09-26

W 83. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego

We wtorek (27 września br.) na polanie przed kaplicą św. Jacka w Wąchocku odbędą się uroczyste obchody 83. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego, organizowane przez wąchockie i starachowickie koła Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, a także Hufiec ZHP Starachowice, pod honorowym patronatem Starosty Starachowickiego i Burmistrza Miasta i Gminy Wąchock.
Wiewiórka tematem przewodnim XIII Festynu Ekologicznego

2022-09-25

Wiewiórka tematem przewodnim XIII Festynu Ekologicznego

„Wiewiórka – mały mieszkaniec parku i lasu” – to hasło, które przyświecało tegorocznej edycji Festynu Ekologicznego „Zaginiony świat naszej Ziemi”, zorganizowanej przez Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach pod patronatem Starosty Starachowickiego i Prezydenta Miasta Starachowice. 
Światło Daniela

2022-09-24

Światło Daniela

Fotografia ma wiele twarzy - sukcesu, kariery ale może być także motywacją i ratunkiem. Tak było w przypadku Daniela Domagały, artysty zrzeszonego w Starachowickim Towarzystwie Fotograficznym.  
Planetarium Kopernika zawita do Starachowic

2022-09-23

Planetarium Kopernika zawita do Starachowic

By poczuć się jak astronom, wystarczy podnieść głowę i spojrzeć w niebo. Jak wyglądają najbardziej znane gwiazdozbiory? Gdzie ich szukać? Czy warto? Jest okazja, by się przekonać! Rozpoczął się rok szkolny, więc Planetobus z Centrum Nauki Kopernik z mobilnym planetarium na pokładzie znów przemierza Polskę wszerz i wzdłuż, by szerzyć wiedzę o astronomii. I tak już w najbliższy poniedziałek i wtorek (26 i 27 września) pojawi się na IX Festiwalu Nauki w Starachowicach w Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura.
Nosferatu w Bibliotece. Zaproszenie

2022-09-23

Nosferatu w Bibliotece. Zaproszenie

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na projekcję filmu z 1922 r. pt. „Nosferatu – symfonia grozy”, w reżyserii F.W. Murnaua. Spotkanie z cyklu Biblioteka Filmów odbędzie się w poniedziałek (26 września br.) o godz. 17:00 w Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5. Wstęp wolny.
Niezwykle Stylowy Wieczór w Ekomuzeum

2022-09-21

Niezwykle Stylowy Wieczór w Ekomuzeum

Już w najbliższą sobotę (24 września) o godz. 16.00 w Kinie Kotłownia starachowickiego Muzeum Przyrody i Techniki odbędzie się niezwykle Stylowy Wieczór.
XII Noce Teatralne z gwiazdą Olgą Bończyk

2022-09-16

XII Noce Teatralne z gwiazdą Olgą Bończyk

Stowarzyszenie Promocji Talentów w Starachowicach w partnerstwie z Parkiem Kultury w Starachowicach, Muzeum Przyrody i Techniki im. J. Pazdura i Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 serdecznie zapraszają na XII NOCE TEATRALNE.
Spotkali się w bibliotece

2022-09-15

Spotkali się w bibliotece

W środowe popoludnie (14 września) w Miejskiej Bibliotece Publicznej zagościł Wojciech Bonowicz. 
IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”

2022-09-15

IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”

Opactwo Ojców Cystersów w Wąchocku oraz Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zapraszają na IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”, który odbędzie się w ramach 30 edycji Europejskich Dni Dziedzictwa Narodowego w  piątek (16  września) w godz. 9.00 – 13.00  na terenie Opactwa Cystersów  w Wąchocku.