JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-04-07 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

W tygodniu się napracujesz, lecz jednocześnie poczujesz satysfakcję, a także nabierzesz pewności co do pełnego konta pod koniec miesiąca. Bieda ci nie grozi. Weekend za to szykuje się wybitnie odpoczynkowy. Ważne sprawy będą już za tobą i oddasz się relaksowi, co tylko wyjdzie ci na dobre. Gwiazdy nie radzą na siłę szukania towarzystwa i rozrywek. Lepiej posłuchać, co ci w duszy gra i robić rzeczywiście to, na co masz ochotę.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Uważaj, żeby sytuacja nie wymknęła ci się spod kontroli. Ucz się do egzaminów i przesłuchań, bądź ostrożny na zakupach. Wszelkie decyzje podejmuj tylko po głębokim namyśle. Jeśli ktoś będzie cię namawiał na wydatki, do których nie jesteś przekonany, możesz ustąpić tylko dzieciom. Jeśli chodzi o uczucia, planety ci teraz pokażą, jak życie jest skomplikowane. To, co uważasz za szczęście i powodzenie, może mieć całkiem inną stronę.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Tydzień rozpoczniesz w świetnym humorze. Powstaną ambitne plany, aby urządzić w weekend domowe przyjęcie, zaprosić przyjaciół oraz kogoś, kogo ostatnio uwielbiasz. Co wymyślisz, to zrealizujesz, z pewnością więc wszystkie twoje plany wypalą i przyjęcie świetnie się uda. Masz szanse zabłysnąć, komuś zaimponować. Odnosi się to nie tylko do życia osobistego, ale także zawodowego. Pokażesz, co potrafisz.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Będziesz w świetnej formie. Jeszcze bardziej możesz ją poprawić udając się na fitness lub do siłowni. Pożądane i przydatne okażą się także zabiegi kosmetyczne. Najważniejsze to wypocząć i się zrelaksować, naładować akumulatory. Bo za kilka dni będziesz się musiał zabrać do ciężkiej pracy. W firmie lub szkole nadchodzą stresy, dodatkowe zadania i trudne przedsięwzięcia. Wiadomo, że im podołasz.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Możliwe jest spotkanie, do którego nie za bardzo się palisz. Może będziesz organizował imprezę, od której chciałbyś być jak najdalej. Głowa do góry, planety dodadzą ci odwagi w sprawach miłosnych, na dodatek będzie ci się wiodło na niwie erotycznej. Dokonasz podbojów, o jakich ci się nie śniło i wreszcie zrealizujesz swoje sekretne marzenie. Coś, co od dawna ci się śniło, ale się tego wstydziłeś.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Gwiazdy wróżą dobre okazje, łut szczęścia, uśmiech losu. Musisz mieć jednak oczy szeroko otwarte, bo to wszystko może mieć swoje drugie dno. Jeśli spotkasz coś, co na pierwszy rzut oka wyda ci się czystym zyskiem, lepiej przyjrzeć mu się z wszystkich stron, także krytycznie. Jeśli natomiast spotkasz osobę, która wyda ci się prawdziwym księciem z bajki lub wymarzoną księżniczką, lepiej wróć do rzeczywistości.

Waga (24 września - 23 października)

W życiu towarzyskim panują wciąż zabawowe nastroje. Coś się z nich z pewnością wykluje. Jakieś wyjście, impreza albo od dawna planowane spotkanie. Z pewnością czeka cię także niecodzienne przedsięwzięcie z dziwnymi albo mało zrozumiałymi ludźmi. W domu zechcesz robić nowe porządki, ale zabierzesz się za to bez głowy. Możesz zniszczyć coś, co nieźle działało, zastępując je nowym, lecz gorszym.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Wymarzony tydzień na życie towarzyskie, zawieranie nowych znajomości, a także wyjście do innych ze swoimi propozycjami i twórczością. Może zaczniesz pisać, w pracy zgłosisz nowy projekt, zabłyśniesz na spotkaniu. Dobry czas, żeby wyrazić na papierze to, co trudno powiedzieć wprost. Całkiem prawdopodobne, że ukochanej lub ukochanemu wyjawisz coś, co do tej pory było twoją słodką tajemnicą.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Nie obawiaj się podejmować ważnych zawodowych decyzji. Powiodą ci się wszelkie służbowe rozmowy i negocjacje, a podróże związane z pracą przyniosą nowe intratne kontakty. Gwiazdy niosą wenę i szczęście wszystkim tym, którzy zajmują się pisaniem. Porwie cię jakaś idea lub propozycja, zaangażujesz się w jakąś dobroczynną akcję społeczną. W miłości także jest ci pisane szczęście, musisz tylko w to wierzyć.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Zadbaj o harmonię duszy i ciała. To doskonały moment, by zaplanować urlop, nawet jednodniowy, a najlepiej wybierz się gdzieś daleko od miejsca zamieszkania. Samotnym planety przyniosą namiętne porywy serca. Tym, którzy mają już parę, pomysły na to, jak rozpalić na nowo uczucia. Na waszej drodze stanie bardzo interesująca osoba albo też przypomnicie sobie o kimś ważnym z przeszłości.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Jeśli masz już obrączkę na palcu, będziesz emanował seksapilem i zwrócisz uwagę wielu osób. Twój partner zrobi się zazdrosny i bardziej czuły, pojawią się też pewne dylematy. Lepiej nie rób głupstw, postępuj rozważnie, jednak każdy wybór, którego teraz dokonasz, będzie trafiony w dziesiątkę. To dobry czas, by poszukać porozumienia ze współpracownikami, może znajdziesz bratnią duszę i będziesz mógł na kogoś liczyć.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Warto poświęcić więcej uwagi na pielęgnowanie więzi rodzinnych i przyjacielskich. Dobrze, jeśli obok ciebie będzie jakaś wspierająca cię osoba. Spodziewaj się spotkań zawodowych, które w przyszłości zaowocują głębszą współpracą. Osiągniesz wspaniałe porozumienie z bliską osobą i poczujesz, że jesteś lubiany, a może nawet kochany. Jeśli wybierzesz się gdzieś w weekend, oczarujesz każdego uśmiechem i błyskotliwą rozmową

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Zaproszenie na wernisaż prac Antoniny Jasztal

2022-09-27

Zaproszenie na wernisaż prac Antoniny Jasztal

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach Filia w Starachowicach z okazji Tygodnia Książek Zakazanych zaprasza na wernisaż prac Antoniny Jasztal pt. „Librorum prohibitorum”.
W 83. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego

2022-09-26

W 83. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego

We wtorek (27 września br.) na polanie przed kaplicą św. Jacka w Wąchocku odbędą się uroczyste obchody 83. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego, organizowane przez wąchockie i starachowickie koła Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, a także Hufiec ZHP Starachowice, pod honorowym patronatem Starosty Starachowickiego i Burmistrza Miasta i Gminy Wąchock.
Wiewiórka tematem przewodnim XIII Festynu Ekologicznego

2022-09-25

Wiewiórka tematem przewodnim XIII Festynu Ekologicznego

„Wiewiórka – mały mieszkaniec parku i lasu” – to hasło, które przyświecało tegorocznej edycji Festynu Ekologicznego „Zaginiony świat naszej Ziemi”, zorganizowanej przez Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach pod patronatem Starosty Starachowickiego i Prezydenta Miasta Starachowice. 
Światło Daniela

2022-09-24

Światło Daniela

Fotografia ma wiele twarzy - sukcesu, kariery ale może być także motywacją i ratunkiem. Tak było w przypadku Daniela Domagały, artysty zrzeszonego w Starachowickim Towarzystwie Fotograficznym.  
Planetarium Kopernika zawita do Starachowic

2022-09-23

Planetarium Kopernika zawita do Starachowic

By poczuć się jak astronom, wystarczy podnieść głowę i spojrzeć w niebo. Jak wyglądają najbardziej znane gwiazdozbiory? Gdzie ich szukać? Czy warto? Jest okazja, by się przekonać! Rozpoczął się rok szkolny, więc Planetobus z Centrum Nauki Kopernik z mobilnym planetarium na pokładzie znów przemierza Polskę wszerz i wzdłuż, by szerzyć wiedzę o astronomii. I tak już w najbliższy poniedziałek i wtorek (26 i 27 września) pojawi się na IX Festiwalu Nauki w Starachowicach w Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura.
Nosferatu w Bibliotece. Zaproszenie

2022-09-23

Nosferatu w Bibliotece. Zaproszenie

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na projekcję filmu z 1922 r. pt. „Nosferatu – symfonia grozy”, w reżyserii F.W. Murnaua. Spotkanie z cyklu Biblioteka Filmów odbędzie się w poniedziałek (26 września br.) o godz. 17:00 w Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5. Wstęp wolny.
Niezwykle Stylowy Wieczór w Ekomuzeum

2022-09-21

Niezwykle Stylowy Wieczór w Ekomuzeum

Już w najbliższą sobotę (24 września) o godz. 16.00 w Kinie Kotłownia starachowickiego Muzeum Przyrody i Techniki odbędzie się niezwykle Stylowy Wieczór.
XII Noce Teatralne z gwiazdą Olgą Bończyk

2022-09-16

XII Noce Teatralne z gwiazdą Olgą Bończyk

Stowarzyszenie Promocji Talentów w Starachowicach w partnerstwie z Parkiem Kultury w Starachowicach, Muzeum Przyrody i Techniki im. J. Pazdura i Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 serdecznie zapraszają na XII NOCE TEATRALNE.
Spotkali się w bibliotece

2022-09-15

Spotkali się w bibliotece

W środowe popoludnie (14 września) w Miejskiej Bibliotece Publicznej zagościł Wojciech Bonowicz. 
IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”

2022-09-15

IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”

Opactwo Ojców Cystersów w Wąchocku oraz Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zapraszają na IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”, który odbędzie się w ramach 30 edycji Europejskich Dni Dziedzictwa Narodowego w  piątek (16  września) w godz. 9.00 – 13.00  na terenie Opactwa Cystersów  w Wąchocku.