JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-04-28 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Coś się ruszy w pewnych sprawach. Być może dostaniesz zaległe pieniądze. Nie wahaj się brać udziału w loteriach, bo gwiazdy mówią, że możesz wygrać. Otrzymasz pozytywną decyzję, na którą czekałeś. Będziesz wzbudzał zainteresowanie na spotkaniach towarzyskich i wieczornych wypadach do klubów. Ktoś zechce się z tobą umówić. Możesz liczyć na wspaniałe randki, a może i znacznie więcej.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Szykuj się na narady i dyskusje. Masz szansę zabłysnąć, wykazać się i zaimponować ciekawym osobom. To dobry moment, by nawiązać atrakcyjne kontakty i znajomości. Uważaj przeznaczając pieniądze na jakiś cel, bo nie wszystko złoto co się świeci. Nie możesz też ufać każdemu, kto ci coś zaproponuje. To świetny czas na rozmowy, nie tylko bezpośrednie, ale na przykład telefoniczne.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Ten tydzień rozpocznie pasmo sukcesów. Wzrośnie prestiż i pozycja zawodowa szczególnie tych osób, które zarabiają dzięki umiejętnościom intelektualnym. Pojawią się szanse, by się wykazać, a może nawet dodatkowe źródła zarobku. Nie bójcie się zmian i nowych inicjatyw, bo do odważnych świat należy. Jedyny minus to przejściowe problemy finansowe wynikające z tego, że zechcesz sprawić sobie trochę przyjemności. A to oczywiście kosztuje.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

W pracy czekają cię od dawna planowane zebrania i narady. Może także będziesz umawiał się w sprawach prywatnych, będzie też jakaś wieczorna impreza. Spotkasz ludzi, z którymi będziesz czuł bliskość serc i poglądów a także duchowe pokrewieństwo. To zaowocuje. Miło spędzisz czas ze swoją drugą połówką. Jeśli takiej nie masz, możliwe, że wkrótce poznasz. Poszukaj jej przez internet.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Rozpoczniesz przedsięwzięcie sięgające daleko w przyszłość. Możesz mieć nadzieje na pozytywne efekty swoich poczynań. Włóż w nie dużo energii i serca. Masz przed sobą perspektywę owocnej pracy i być może awansu albo jakiejś nowej propozycji. Zakochani zaczną jeszcze poważniej traktować swój związek i robić plany. Trzeba będzie jednak zmienić rozkład zajęć i przyzwyczajenia, żeby częściej się spotykać.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Poczujesz przypływ odwagi i postawisz wszystko na jedną kartę, by dokonać w swoim życiu osobistym poważnych zmian. Dobrze ułożą się twoje stosunki z rodziną, a od płci przeciwnej będą płynęły zainteresowanie i propozycje. Gwiazdy zapowiadają ciekawe spotkania z osobami, które rokują na przyszłość. Będziesz musiała jednak wykazać silną wolę, gdyż pojawi się jakaś drobna przeszkoda.

Waga (24 września - 23 października)

Tydzień spędzisz w ruchu. Możliwe są wycieczki, wyjazdy lub spotkania towarzyskie w zaprzyjaźnionym gronie. Ucz się pokonywać trudy dnia nowymi metodami. W sprawach zawodowych bądź czujna, żeby nie zostać oszukana. Małe kłamstewka pomogą ci odkryć intrygę. Jeżeli masz jakieś problemy w związku, to teraz jest czas, by je ostatecznie wyjaśnić. Przyszła pora na szczerość i prawdę. To się opłaci.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Problemy, które cię ostatnio niepokoiły, wreszcie mogą znaleźć swoje rozwiązanie. Coś się rozstrzygnie. Dasz sobie radę z jakimś kłopotem. Trzeba się będzie jednak bardzo sprężyć i przyłożyć do pracy. Wysiłek zostanie nagrodzony. Pod koniec tygodnia przyjdzie czas na porządki. Poukładasz papiery, popłacisz rachunki, będziesz się także czegoś nowego uczył. Zaweźmiesz się i doprowadzisz do końca wszystko, co teraz masz do wykonania.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Napełni cię optymizmem kontakt z kimś miłym i życzliwym, drobny prezent lub propozycja spotkania. To dobry tydzień na sprawianie sobie przyjemności. Kup sobie nowe ciuchy czy kosmetyki albo nową płytę. Gwiazdy mówią, że wybierzesz się na wymarzoną randkę w jakieś niespotykane miejsce. Będą wieczory we dwoje albo imprezy w tłumie ludzi. Poczujesz, że tego ci potrzeba i że kwitniesz.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Samotni mają korzystny czas na odrodzenie nadziei i wiary w pomyślną przyszłość we dwoje. Już wkrótce wszystko zacznie się wam układać. Sukces przyjdzie dzięki wytrwałości i odwadze. Czekają cię radosne wydarzenia w gronie rodzinnym, uroczystości związane z nagrodą. Harmonogram w pracy lub szkole będzie jednak napięty. I trzeba temu sprostać. Na wypoczynek i relaks znajdziesz czas w weekend.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Najważniejsze będzie twórcze myślenie i planowanie. Zrozumiesz swój błąd i wyciągniesz wnioski z wcześniejszych wydarzeń. Wreszcie dotrze do ciebie prawda, której wcześniej unikałeś. Poświęć czas na uprawianie sportu albo rozrywki podbudowujące cię moralnie i intelektualnie. Wskazane są dobre kino, teatr, książka. Wstąpi w ciebie twórcza wena i zaczniesz robić plany jak zadowolić ukochaną osobę.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Interesuje się tobą przystojny brunet lub urocza brunetka. W najbliższym czasie możliwe jest spotkanie. Nie opieraj się za bardzo, ale też nie pokazuj, że jesteś zdesperowany. Usuwaj wszystko co stare i przeżyte, co kojarzy ci się ze smutną przeszłością. Pamiętaj jednak, by jednocześnie stworzyć i przygotować konkretne plany czegoś nowego. Zastanów się, co możesz zrobić, aby lepiej wykorzystać swoje zdolności.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Metamorfozy biblioteki

2023-10-02

Metamorfozy biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach obchodzi w tym roku już 75 lat swojego istnienia. Z tej okazji przygotowała wystawę fotografii dokumentujących swój pobyt w obecnej siedzibie na osiedlu Żeromskiego, który rozpoczął się w latach 90 - tych XX wieku. Placówka zajęła miejsce po słynnym Empiku i godnie go zastępowała coraz mocniej wrastając w krajobraz miasta jako ważny ośrodek nie tylko czytelnictwa, ale i szeroko pojętej kultury. 
Rezultat akcji poszukiwawczej na

2023-10-02

Rezultat akcji poszukiwawczej na "Piachach"

Ze starachowickiego zalewu "Piachy" udało się  wyłowić część wagonika kolejki, która w latach powojennych XX wieku transportowała piach ze Starachowic do kopalni w Rudkach w dzisiejszej gminie Nowa Słupia. Obiekt trafił już do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Ale być może to nie kończy sprawy, bo na dnie zbiornika specjalistyczny sprzęt wykrył jeszcze inne zatopione przedmioty.    
Promocyjny dinozaur

2023-09-29

Promocyjny dinozaur

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach przygotowało dla starachowickich uczniów imprezę, której celem była popularyzacja nauk ścisłych. Na uczestników X Festiwalu Nauki czekało mnóstwo zabaw, eksperymentów i obsługa atrakcyjnego sprzętu, a mega niespodzianką okazał się zmechanizowany tyranozaur naturalnej wielkości. Poruszał się jak żywy i spektakularnie ryczał.       
Twórczość w domowym zaciszu

2023-09-29

Twórczość w domowym zaciszu

Starachowiczanka Zofia Perechuda maluje od dziecka, bo to cecha jej osobowości. Nie kończyła żadnych szkół artystycznych, po prostu przez całe życie spontanicznie realizowała swój wrodzony talent. O jej pasji wie niewiele osób, więc postanowiliśmy ją wydobyć z kręgu anonimowości.    
Młodzi patrioci

2023-09-28

Młodzi patrioci

Z inicjatywy Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach na historycznej polanie Wykus w gminie Wąchock odbyło się wydarzenie poświęcone pamięci o żołnierzach Świętokrzyskich Zgrupowań Partyzanckich Armii Krajowej „Ponury” – „Nurt”.   
Film pod chmurką

2023-09-26

Film pod chmurką

Kolejny seans "Kina na leżakach"  
Propozycja dla siódmo-  i ósmoklasistów

2023-09-26

Propozycja dla siódmo- i ósmoklasistów

Stowarzyszenie Promocji Talentów przy współpracy z Parkiem Kultury zapraszają do udziału w projekcie „Gramy na czas”. Jest to  program profilaktyczno – edukacyjny skierowany do uczniów klas siódmych i ósmych starachowickich szkół podstawowych, realizowany w formie spacerów historycznych zakończonych interaktywnym quizem i rozmową na temat profilaktyki uzależnień, w tym uzależnień behawioralnych.
Cudowna muzyka

2023-09-26

Cudowna muzyka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki Park Kultury oraz Chór Kameralny Portamento zapraszają na koncert pt. "Muzyka to cud".
Oczarowane przyrodą

2023-09-24

Oczarowane przyrodą

Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach ma dla nas nową propozycję. To otwarta w miniony piątek 22 września wystawa zdjęć pod hasłem "Oczarowane pierwszym spojrzeniem". Zaprezentowane na nich fotografie to ujęcia barwnych kwiatów i krzewów.       
Nagość i ubiór

2023-09-22

Nagość i ubiór

W muzealnej Galerii w Wieży otwarto wystawę fotografii autorstwa Mieczysława Szczepańskiego. Artysta pokazuje na niej kobiety zarówno w intymnych scenach nagości jak i na portretach.