JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-04-28 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Coś się ruszy w pewnych sprawach. Być może dostaniesz zaległe pieniądze. Nie wahaj się brać udziału w loteriach, bo gwiazdy mówią, że możesz wygrać. Otrzymasz pozytywną decyzję, na którą czekałeś. Będziesz wzbudzał zainteresowanie na spotkaniach towarzyskich i wieczornych wypadach do klubów. Ktoś zechce się z tobą umówić. Możesz liczyć na wspaniałe randki, a może i znacznie więcej.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Szykuj się na narady i dyskusje. Masz szansę zabłysnąć, wykazać się i zaimponować ciekawym osobom. To dobry moment, by nawiązać atrakcyjne kontakty i znajomości. Uważaj przeznaczając pieniądze na jakiś cel, bo nie wszystko złoto co się świeci. Nie możesz też ufać każdemu, kto ci coś zaproponuje. To świetny czas na rozmowy, nie tylko bezpośrednie, ale na przykład telefoniczne.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Ten tydzień rozpocznie pasmo sukcesów. Wzrośnie prestiż i pozycja zawodowa szczególnie tych osób, które zarabiają dzięki umiejętnościom intelektualnym. Pojawią się szanse, by się wykazać, a może nawet dodatkowe źródła zarobku. Nie bójcie się zmian i nowych inicjatyw, bo do odważnych świat należy. Jedyny minus to przejściowe problemy finansowe wynikające z tego, że zechcesz sprawić sobie trochę przyjemności. A to oczywiście kosztuje.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

W pracy czekają cię od dawna planowane zebrania i narady. Może także będziesz umawiał się w sprawach prywatnych, będzie też jakaś wieczorna impreza. Spotkasz ludzi, z którymi będziesz czuł bliskość serc i poglądów a także duchowe pokrewieństwo. To zaowocuje. Miło spędzisz czas ze swoją drugą połówką. Jeśli takiej nie masz, możliwe, że wkrótce poznasz. Poszukaj jej przez internet.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Rozpoczniesz przedsięwzięcie sięgające daleko w przyszłość. Możesz mieć nadzieje na pozytywne efekty swoich poczynań. Włóż w nie dużo energii i serca. Masz przed sobą perspektywę owocnej pracy i być może awansu albo jakiejś nowej propozycji. Zakochani zaczną jeszcze poważniej traktować swój związek i robić plany. Trzeba będzie jednak zmienić rozkład zajęć i przyzwyczajenia, żeby częściej się spotykać.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Poczujesz przypływ odwagi i postawisz wszystko na jedną kartę, by dokonać w swoim życiu osobistym poważnych zmian. Dobrze ułożą się twoje stosunki z rodziną, a od płci przeciwnej będą płynęły zainteresowanie i propozycje. Gwiazdy zapowiadają ciekawe spotkania z osobami, które rokują na przyszłość. Będziesz musiała jednak wykazać silną wolę, gdyż pojawi się jakaś drobna przeszkoda.

Waga (24 września - 23 października)

Tydzień spędzisz w ruchu. Możliwe są wycieczki, wyjazdy lub spotkania towarzyskie w zaprzyjaźnionym gronie. Ucz się pokonywać trudy dnia nowymi metodami. W sprawach zawodowych bądź czujna, żeby nie zostać oszukana. Małe kłamstewka pomogą ci odkryć intrygę. Jeżeli masz jakieś problemy w związku, to teraz jest czas, by je ostatecznie wyjaśnić. Przyszła pora na szczerość i prawdę. To się opłaci.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Problemy, które cię ostatnio niepokoiły, wreszcie mogą znaleźć swoje rozwiązanie. Coś się rozstrzygnie. Dasz sobie radę z jakimś kłopotem. Trzeba się będzie jednak bardzo sprężyć i przyłożyć do pracy. Wysiłek zostanie nagrodzony. Pod koniec tygodnia przyjdzie czas na porządki. Poukładasz papiery, popłacisz rachunki, będziesz się także czegoś nowego uczył. Zaweźmiesz się i doprowadzisz do końca wszystko, co teraz masz do wykonania.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Napełni cię optymizmem kontakt z kimś miłym i życzliwym, drobny prezent lub propozycja spotkania. To dobry tydzień na sprawianie sobie przyjemności. Kup sobie nowe ciuchy czy kosmetyki albo nową płytę. Gwiazdy mówią, że wybierzesz się na wymarzoną randkę w jakieś niespotykane miejsce. Będą wieczory we dwoje albo imprezy w tłumie ludzi. Poczujesz, że tego ci potrzeba i że kwitniesz.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Samotni mają korzystny czas na odrodzenie nadziei i wiary w pomyślną przyszłość we dwoje. Już wkrótce wszystko zacznie się wam układać. Sukces przyjdzie dzięki wytrwałości i odwadze. Czekają cię radosne wydarzenia w gronie rodzinnym, uroczystości związane z nagrodą. Harmonogram w pracy lub szkole będzie jednak napięty. I trzeba temu sprostać. Na wypoczynek i relaks znajdziesz czas w weekend.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Najważniejsze będzie twórcze myślenie i planowanie. Zrozumiesz swój błąd i wyciągniesz wnioski z wcześniejszych wydarzeń. Wreszcie dotrze do ciebie prawda, której wcześniej unikałeś. Poświęć czas na uprawianie sportu albo rozrywki podbudowujące cię moralnie i intelektualnie. Wskazane są dobre kino, teatr, książka. Wstąpi w ciebie twórcza wena i zaczniesz robić plany jak zadowolić ukochaną osobę.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Interesuje się tobą przystojny brunet lub urocza brunetka. W najbliższym czasie możliwe jest spotkanie. Nie opieraj się za bardzo, ale też nie pokazuj, że jesteś zdesperowany. Usuwaj wszystko co stare i przeżyte, co kojarzy ci się ze smutną przeszłością. Pamiętaj jednak, by jednocześnie stworzyć i przygotować konkretne plany czegoś nowego. Zastanów się, co możesz zrobić, aby lepiej wykorzystać swoje zdolności.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Zaproszenie na wernisaż prac Antoniny Jasztal

2022-09-27

Zaproszenie na wernisaż prac Antoniny Jasztal

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach Filia w Starachowicach z okazji Tygodnia Książek Zakazanych zaprasza na wernisaż prac Antoniny Jasztal pt. „Librorum prohibitorum”.
W 83. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego

2022-09-26

W 83. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego

We wtorek (27 września br.) na polanie przed kaplicą św. Jacka w Wąchocku odbędą się uroczyste obchody 83. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego, organizowane przez wąchockie i starachowickie koła Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, a także Hufiec ZHP Starachowice, pod honorowym patronatem Starosty Starachowickiego i Burmistrza Miasta i Gminy Wąchock.
Wiewiórka tematem przewodnim XIII Festynu Ekologicznego

2022-09-25

Wiewiórka tematem przewodnim XIII Festynu Ekologicznego

„Wiewiórka – mały mieszkaniec parku i lasu” – to hasło, które przyświecało tegorocznej edycji Festynu Ekologicznego „Zaginiony świat naszej Ziemi”, zorganizowanej przez Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach pod patronatem Starosty Starachowickiego i Prezydenta Miasta Starachowice. 
Światło Daniela

2022-09-24

Światło Daniela

Fotografia ma wiele twarzy - sukcesu, kariery ale może być także motywacją i ratunkiem. Tak było w przypadku Daniela Domagały, artysty zrzeszonego w Starachowickim Towarzystwie Fotograficznym.  
Planetarium Kopernika zawita do Starachowic

2022-09-23

Planetarium Kopernika zawita do Starachowic

By poczuć się jak astronom, wystarczy podnieść głowę i spojrzeć w niebo. Jak wyglądają najbardziej znane gwiazdozbiory? Gdzie ich szukać? Czy warto? Jest okazja, by się przekonać! Rozpoczął się rok szkolny, więc Planetobus z Centrum Nauki Kopernik z mobilnym planetarium na pokładzie znów przemierza Polskę wszerz i wzdłuż, by szerzyć wiedzę o astronomii. I tak już w najbliższy poniedziałek i wtorek (26 i 27 września) pojawi się na IX Festiwalu Nauki w Starachowicach w Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura.
Nosferatu w Bibliotece. Zaproszenie

2022-09-23

Nosferatu w Bibliotece. Zaproszenie

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na projekcję filmu z 1922 r. pt. „Nosferatu – symfonia grozy”, w reżyserii F.W. Murnaua. Spotkanie z cyklu Biblioteka Filmów odbędzie się w poniedziałek (26 września br.) o godz. 17:00 w Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5. Wstęp wolny.
Niezwykle Stylowy Wieczór w Ekomuzeum

2022-09-21

Niezwykle Stylowy Wieczór w Ekomuzeum

Już w najbliższą sobotę (24 września) o godz. 16.00 w Kinie Kotłownia starachowickiego Muzeum Przyrody i Techniki odbędzie się niezwykle Stylowy Wieczór.
XII Noce Teatralne z gwiazdą Olgą Bończyk

2022-09-16

XII Noce Teatralne z gwiazdą Olgą Bończyk

Stowarzyszenie Promocji Talentów w Starachowicach w partnerstwie z Parkiem Kultury w Starachowicach, Muzeum Przyrody i Techniki im. J. Pazdura i Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 serdecznie zapraszają na XII NOCE TEATRALNE.
Spotkali się w bibliotece

2022-09-15

Spotkali się w bibliotece

W środowe popoludnie (14 września) w Miejskiej Bibliotece Publicznej zagościł Wojciech Bonowicz. 
IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”

2022-09-15

IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”

Opactwo Ojców Cystersów w Wąchocku oraz Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zapraszają na IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”, który odbędzie się w ramach 30 edycji Europejskich Dni Dziedzictwa Narodowego w  piątek (16  września) w godz. 9.00 – 13.00  na terenie Opactwa Cystersów  w Wąchocku.