JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-05-05 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Zrobisz coś, co zaskoczy ciebie samego. Teraz twoje życie nabierze zawrotnego tempa. Wiele będzie się działo, w twojej wyobraźni, ale także w realnym zewnętrznym świecie. Na dodatek ty będziesz najodważniejszy ze wszystkich. Możesz przemeblować swoje życie. Niewykluczone, że wybierzesz się w podróż lub zaczniesz planować wojaże. Ważne jest, żebyś entuzjazmem zaraził swoją drugą połowę.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Musisz dokładnie wiedzieć, czego chcesz, co jest dla ciebie ważne i jaki towar chcesz kupić. Inaczej od nadmiaru ofert, możliwości, a także ludzkich problemów, w twoje życie może wkroczyć chaos. Poćwicz cierpliwość, bo od ważnej osoby usłyszysz w tym tygodniu odmowę. Przydadzą ci się znajomość psychologii albo praktyczne umiejętności. Do serca tej osoby możesz się wkupić naprawiając jej coś, co się popsuło.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Pieniądze łatwo ci będzie zarobić, trudniej zatrzymać przy sobie. Będziesz trafiał na intratne okazje i przeceny. Nie zachowuj się jednak tak, jakby gotówka cię parzyła. Pomyśl raczej o tym, jak możesz coś odłożyć na przyszłość. Mogą się spełnić twoje skryte marzenia, i to już pod koniec tygodnia. Zorganizujesz imprezę, która zaimponuje znajomym albo wyjedziesz za miasto, żeby trochę odpocząć.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

To będzie tydzień, w którym wszystko stanie się możliwe. Przeważać będą wydarzenia podniecające i budzące wielkie nadzieje na przyszłość. Zachowasz wobec nich buddyjski spokój i będziesz czekał na efekty. Dopadną cię coraz większe emocje związane być może z życiem uczuciowym, w którym się coś zacznie dziać. Albo z twoimi najbardziej osobistymi sprawami, o których wstydzisz się rozmawiać nawet z najbliższymi.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Możliwe, że będziesz czekał na rozwój wydarzeń i obserwował, co zrobi on lub ona. To nie jest zła taktyka, bo masz teraz niewielki wpływ na to, co może się dziać. Co więcej, twoja spokojna postawa może dać oparcie innym. Pod koniec tygodnia poczujesz, jak silne uczucie was łączy. Może się jednak okazać, że tego uczucia nie ma... Jeśli tak będzie, to nie popadaj w rozpacz. Tego kwiatu jest całe pole i możesz wybierać.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Bardzo możliwe, że pod koniec tygodnia podejmiesz ważną decyzję finansową. Na przykład weźmiesz pożyczkę na inwestycje lub dokonasz dużego zakupu na raty. Planety strzegą twoich interesów, nie powinieneś więc być stratny. Możesz się trochę martwić swoim zdrowiem, coś zaszwankuje. Ale nie podejmuj decyzji w oparciu o niesprawdzone informacje lub opinie osób, które nie znają się na rzeczy.

Waga (24 września - 23 października)

Twoim atutem będzie wena twórcza. Możesz napisać coś ciekawego, namalować obraz albo stworzyć nowatorski projekt. Uważaj jednak, żeby inni nie podpatrzyli twojego pomysłu. Nie grożą ci samotne wieczory, znajomi nie zawiodą. Będziesz zapraszany na imprezy, być może dostaniesz propozycję randki. Przed tobą także zebrania, spotkania, a także zaskakujące i atrakcyjne sytuacje. W razie problemów, spadniesz na cztery łapy.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Wiele się będzie wokół ciebie działo. Będziesz miał zamęt w głowie. Czekaj na niespodzianki, ale co z nich wyniknie - jeszcze nie wiadomo. Życie przyspieszy pod koniec tygodnia. W miłości wszystko powinno zacząć układać się na piątkę. Wiele osób będzie życzliwie do ciebie nastawionych. Niewykluczone, że jedna z nich wyjątkowo. Trudno ci będzie odetchnąć nawet w wolnym czasie, ale nie masz powodów do narzekania.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Cieszyć się będziesz powodzeniem u płci przeciwnej, ale nie zadzieraj nosa, bo możesz kogoś do siebie zrazić. W głowie pojawią się ciekawe pomysły. Jeśli piszesz pamiętnik lub blog, myśli same będą się przelewały na papier. Uważaj jednak, bo robiąc to, co lubisz, możesz paskudnie zaniedbać swoje obowiązki. Szczególnie, jeśli jesteś uczniem lub studentem. Ktoś cię obserwuje czy dajesz sobie radę.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Będzie cię ciągnąć w inny świat. Możliwe, że spakujesz walizkę i wyjedziesz odwiedzić znajomych w innym mieście, a przy okazji zaliczyć wszystkie tamtejsze imprezy. Zbierzesz dużo pozytywnych wrażeń, a na dodatek poznasz kogoś, kto nie zechce rozstania. Dobry tydzień na udział w rozwijających zajęciach. Możesz chodzić na wykłady, prelekcje, uczyć się czegoś nowego, co przyda się w przyszłości.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Planety obdarzą cię wewnętrzną siłą nawet, gdy życie stanie się skomplikowane. W kim znajdziesz oparcie? W samym sobie. Możesz przeżyć coś, co będzie prawdziwą ucztą dla twoich zmysłów. Dbaj o siebie, bo niedoleczone przeziębienie lub inna błaha dolegliwość mogą mieć bardzo przykre skutki. Chociaż masz teraz duże potrzeby finansowe, pieniądze z pewnością się znajdą. Tylko się dobrze zastanów, skąd możesz je wziąć.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Strzelcy, Raki i Wagi pójdą za tobą w ogień. Natomiast Ryby i Wodniki będą się trzymały z daleka. Ale mało kto pozostanie obojętny wobec ciebie, bo masz teraz wielką siłę oddziaływania na ludzi. Twoja pasja i energia bardzo silnie przemawiają. Jeśli jesteś w związku, może dojść do rozstrzygnięcia w pewnych kwestiach, w których pojawiły się wątpliwości. W pracy nawiążesz cenne kontakty.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Zaproszenie na wernisaż prac Antoniny Jasztal

2022-09-27

Zaproszenie na wernisaż prac Antoniny Jasztal

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach Filia w Starachowicach z okazji Tygodnia Książek Zakazanych zaprasza na wernisaż prac Antoniny Jasztal pt. „Librorum prohibitorum”.
W 83. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego

2022-09-26

W 83. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego

We wtorek (27 września br.) na polanie przed kaplicą św. Jacka w Wąchocku odbędą się uroczyste obchody 83. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego, organizowane przez wąchockie i starachowickie koła Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, a także Hufiec ZHP Starachowice, pod honorowym patronatem Starosty Starachowickiego i Burmistrza Miasta i Gminy Wąchock.
Wiewiórka tematem przewodnim XIII Festynu Ekologicznego

2022-09-25

Wiewiórka tematem przewodnim XIII Festynu Ekologicznego

„Wiewiórka – mały mieszkaniec parku i lasu” – to hasło, które przyświecało tegorocznej edycji Festynu Ekologicznego „Zaginiony świat naszej Ziemi”, zorganizowanej przez Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach pod patronatem Starosty Starachowickiego i Prezydenta Miasta Starachowice. 
Światło Daniela

2022-09-24

Światło Daniela

Fotografia ma wiele twarzy - sukcesu, kariery ale może być także motywacją i ratunkiem. Tak było w przypadku Daniela Domagały, artysty zrzeszonego w Starachowickim Towarzystwie Fotograficznym.  
Planetarium Kopernika zawita do Starachowic

2022-09-23

Planetarium Kopernika zawita do Starachowic

By poczuć się jak astronom, wystarczy podnieść głowę i spojrzeć w niebo. Jak wyglądają najbardziej znane gwiazdozbiory? Gdzie ich szukać? Czy warto? Jest okazja, by się przekonać! Rozpoczął się rok szkolny, więc Planetobus z Centrum Nauki Kopernik z mobilnym planetarium na pokładzie znów przemierza Polskę wszerz i wzdłuż, by szerzyć wiedzę o astronomii. I tak już w najbliższy poniedziałek i wtorek (26 i 27 września) pojawi się na IX Festiwalu Nauki w Starachowicach w Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura.
Nosferatu w Bibliotece. Zaproszenie

2022-09-23

Nosferatu w Bibliotece. Zaproszenie

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na projekcję filmu z 1922 r. pt. „Nosferatu – symfonia grozy”, w reżyserii F.W. Murnaua. Spotkanie z cyklu Biblioteka Filmów odbędzie się w poniedziałek (26 września br.) o godz. 17:00 w Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5. Wstęp wolny.
Niezwykle Stylowy Wieczór w Ekomuzeum

2022-09-21

Niezwykle Stylowy Wieczór w Ekomuzeum

Już w najbliższą sobotę (24 września) o godz. 16.00 w Kinie Kotłownia starachowickiego Muzeum Przyrody i Techniki odbędzie się niezwykle Stylowy Wieczór.
XII Noce Teatralne z gwiazdą Olgą Bończyk

2022-09-16

XII Noce Teatralne z gwiazdą Olgą Bończyk

Stowarzyszenie Promocji Talentów w Starachowicach w partnerstwie z Parkiem Kultury w Starachowicach, Muzeum Przyrody i Techniki im. J. Pazdura i Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 serdecznie zapraszają na XII NOCE TEATRALNE.
Spotkali się w bibliotece

2022-09-15

Spotkali się w bibliotece

W środowe popoludnie (14 września) w Miejskiej Bibliotece Publicznej zagościł Wojciech Bonowicz. 
IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”

2022-09-15

IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”

Opactwo Ojców Cystersów w Wąchocku oraz Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zapraszają na IX Festyn historyczny „Mnisi i Hutnicy”, który odbędzie się w ramach 30 edycji Europejskich Dni Dziedzictwa Narodowego w  piątek (16  września) w godz. 9.00 – 13.00  na terenie Opactwa Cystersów  w Wąchocku.