JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-06-02 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

W tym tygodniu żaden Baran nie powinien narzekać na samotność. Całkiem możliwe, że swoje szczęście znajdziesz daleko. Być może miłość przyjedzie do ciebie zza granicy. Jeżeli natomiast kochasz i jesteś kochany, ciesz się i korzystaj z uroków życia. Możliwe są poprawa warunków materialnych i realizacja dalekosiężnych planów. Dla ciebie jest teraz wszystko, co rozwija horyzonty myślowe.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Postąpisz w nietypowy sposób, zrobisz coś, co jest sprzeczne z twoimi dotychczasowymi zasadami, a może nawet zdrowym rozsądkiem. Tak się złoży, że umówisz się z kimś, kto właściwie nie jest w twoim typie. Co z tego wyniknie? Czas pokaże. W pracy poproś o radę bardziej doświadczonych kolegów. Dzięki swojej kreatywności i odwadze zrealizujesz bardzo ambitny projekt. Przy czym nie ucierpi twoje rodzinne życie.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Zamieszanie w sprawach partnerskich. Będziesz potrzebował czasu i spokojnych przemyśleń, aby podjąć właściwą decyzję. Jeśli nie masz jeszcze drugiej połowy, to planety bardzo ci sprzyjają. W tym tygodniu możesz w przypadkowych okolicznościach zawrzeć bardzo ważną znajomość. Wszystko wskazuje na to, że czeka cię romantyczna historia. W finansach także będzie ci się wiodło, choć oszczędności nie są twoją mocną stroną.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Zaczniesz budzić się do życia i robić ambitne plany. Idealny moment na przeprowadzenie kuracji wzmacniającej i rozpoczęcie ćwiczeń. Planety zmotywują cię także do zdrowego odżywiania się. Będziesz gotowy do przeżywania silnych, zaskakujących emocji. Odczujesz wzrost energii seksualnej i potrzeby bliskości. Co oczywiście z wielką radością przyjmie twój partner.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Spodziewaj się wreszcie lepszej atmosfery w swojej firmie. Być może zostanie ci powierzone nowe zadanie, a tym samym będziesz mógł więcej zarobić. Możliwe, że przed tobą jest jakaś większa uroczystość rodzinna. Z pewnością będziesz świętować czyjś sukces. Poczujesz, że masz dobrych przyjaciół, na których możesz liczyć. Niestety, przed tobą są bezsenne noce. A jeśli już zaśniesz, będzie ci się śnił ktoś z przeszłości.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Poszukaj w sobie większej odwagi do podjęcia śmiałych kroków w sferze uczuciowej. Poznasz kogoś bardzo wartościowego, lecz niestety trochę zakompleksionego i zamkniętego w sobie. Trzeba będzie samemu do niego wyjść i go trochę rozruszać. Czeka cię trochę wydatków, ale się nie zadłużysz, bo pieniędzy wystarczy na wszystko. Za to będziesz miała sporą frajdę z czegoś, co wreszcie sobie kupisz.

Waga (24 września - 23 października)

Jeśli życie da ci się we znaki, wiedz, że możesz liczyć na wsparcie bliskich. Nie udawaj chojraka i powiedz im o wszystkim co cię trapi. Staną za tobą i pomogą ci w najtrudniejszej sytuacji. Okaż sympatię Wodnikowi. Wystrzegaj się romansu z Lwem. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, w połowie tygodnia możesz liczyć na łut szczęścia. Załatwisz trudną sprawę lub szybko wykonasz skomplikowane zadanie.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Najważniejsze sprawy w twoim życiu będą się toczyć w pożądanym kierunku. Mimo że możesz być nieco rozchwiany emocjonalnie i pragnąć tego, co niemożliwe. Poza tym w szkole lub w pracy będziesz miał huk roboty. Od rana do wieczora coś do zrobienia. Nocami możesz mieć ochotę tylko na wypoczynek. Pojawią się osoby, które będą ci zazdrościć powodzenia i dostatku. A ty sam ze sobą nie będziesz się czuł za dobrze.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Wypełnią cię pozytywne myśli i znowu poczujesz się szczęśliwy. Będziesz chciał spotykać się z przyjaciółmi i wypełniać rozrywkami każdą wolną chwilę. Single mogą spotkać kogoś wyjątkowego. Zajętym już Strzelcom przybędzie wielbicieli. Jeżeli masz dziecko, nie zdziw się, że przyprowadzi do domu kogoś z innej bajki. Za szybko nie wpadaj w złość, wysłuchaj najpierw, co ta osoba ma do powiedzenia.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Wenus zapowiada niespodzianki i wyzwania. Jeżeli jesteś już zajęty, zaczniesz się rozglądać za kimś innym albo nagle ktoś będzie się tobą interesować. To wygląda na wyzwanie. Czyżby czekał cię test wierności wobec partnera? To także dobra pora, by w związku wyjść poza ramy i schematy, i nieco go odświeżyć. Może być to romantyczny wieczór, wspólny wyjazd w miejsce, którego od dawna nie odwiedzaliście.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Młodym osobom trudno będzie wytrzymać pod rodzicielską kuratelą. Mogą łamać zasady i pokazywać różki. Rodzicom zacznie brakować cierpliwości i coraz częściej zaczną myśleć o zmianie, wyjeździe albo żeby to wszystko rzucić. Odskocznią od problemów dnia codziennego będzie bogate życie towarzyskie, które zacznie się kręcić wokół spraw ważnych. Satysfakcję sprawią spotkania z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Nie daj się wpuścić w maliny na posezonowych wyprzedażach. Pilnuj portfela, bo grozi ci, że wydasz za dużo pieniędzy, a potem będziesz musiał oszczędzać. Coraz lepsza pogoda będzie dla ciebie zastrzykiem energii, zaczniesz być coraz większym optymistą. Ocieplą się relacje ze stałym partnerem, a jeśli go nie masz, zaczną działać fluidy między tobą, a kimś, kogo ostatnio coraz częściej spotykasz.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świętokrzyski akcent na monetach

2022-11-28

Świętokrzyski akcent na monetach

W 2014 roku Narodowy Bank Polski rozpoczął emisję serii „Odkryj Polskę”. Ma ona przybliżać miejsca i zdarzenia ważne dla naszego kraju. Monety emitowane w tej serii mają rozmiar standardowych monet obiegowych o nominale 5 zł.
Zaczarowany świat Ewy

2022-11-26

Zaczarowany świat Ewy

Artystyczne zacięcie miała od zawsze, dziś wykorzystuje je przenosząc na płótno swoje tęsknoty i marzenia, Jej obrazy przedstawiają pejzaże, surrealistyczne wizje, portrety kobiet, goszczą na nich gejsze. Inspiruje ją głównie Zdzisław Beksiński, a interpretację swoich prac pozostawia odbiorcy. 
Ku czci Świętej Barbary

2022-11-27

Ku czci Świętej Barbary

Przed nami coroczne uroczystości z okazji święta patronki Starachowic - Świętej Barbary.
Tu teraz jest mój dom

2022-11-27

Tu teraz jest mój dom

- Nie pójdziesz dzisiaj do szkoły. Wojna! Rosja napadła na Ukrainę ! - Tak powiedziała mama rankiem 24 lutego. W jej oczach było przerażenie, niepewność co z nami będzie. Nerwowe rozmowy rodziców i wreszcie decyzja, że uciekamy. Zostawiłam swoją szkołę, zespół „Akcent”, w którym tańczyłam i zdobywałam nagrody, koleżanki, kolegów... Samochód rodziców zapakowany najpotrzebniejszymi rzeczami, długie, pełne łez pożegnanie z babcią i... ruszamy w drogę.
Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

2022-11-20

Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

- Lubię swój świat, gdzie mogę marzyć bez ograniczeń - mówi artystka i zaprasza, by ją w tym świecie odwiedzić. Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Sepioło-Krełowskiej odbędzie w Pełnej Kulturze (park Miejski) - 25 listopada o godzinie 18.00. Na gości czeka muzyczna niespodzianka. 
Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

2022-11-20

Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

Tak o Alicji Czarneckiej (prezes starachowickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawni Plus) mówił prezydent Marek Materek. Jego słowa potwierdzali wszyscy goście zgromadzeni w Sali Olimpia, a okazja ku temu była przecież nie byle jaka. Jubileusz 25 - lecia stowarzyszenia sprzyjał życzeniom, gratulacjom, wspomnieniom.

2022-11-20

"Magia powiatu" działa

Do cieszącego się ogromną popularnością konkursu nadesłano 60 zdjęć, na których zagościły prawdziwe niezwykłości. To była już XVI edycja fotograficznych zmagań, a jury kolejny raz miało ciężki orzech do zgryzienia. Wybrać trzy najbardziej zaczarowane spośród 60 magicznych? No naprawdę nie zazdroszczę.
Krajoznawcze spacery

2022-11-16

Krajoznawcze spacery

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy zorganizowała dla swoich parafian spacer krajoznawczy. pierwszy już się odbył, a sądząc po doskonałych humorach parafian nie był ostatnim.
W hołdzie dla Niepodległej

2022-11-16

W hołdzie dla Niepodległej

Niepodległość nie jest dana raz na zawsze, a Polacy za jej odzyskanie zapłacili wysoką cenę, przelali morze krwi i lez. Niepodległa Ojczyzna to dobro każdego z nas, ma nas łączyć ponad różnicami, sporami i kłótniami.
Uczą się od mistrza

2022-11-16

Uczą się od mistrza

Nie każdy powiat może poszczycić się taką placówką, jak Państwowe Ognisko Plastyczne, a już na pewno z tak cenionymi artystami, jak Marcin Bondarowicz, który niedawno zdobył główną nagrodę Award of Excellence w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Rysunku Prasowego i Sztuk Wizualnych w Timişoarze (Rumunia).