JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-06-02 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

W tym tygodniu żaden Baran nie powinien narzekać na samotność. Całkiem możliwe, że swoje szczęście znajdziesz daleko. Być może miłość przyjedzie do ciebie zza granicy. Jeżeli natomiast kochasz i jesteś kochany, ciesz się i korzystaj z uroków życia. Możliwe są poprawa warunków materialnych i realizacja dalekosiężnych planów. Dla ciebie jest teraz wszystko, co rozwija horyzonty myślowe.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Postąpisz w nietypowy sposób, zrobisz coś, co jest sprzeczne z twoimi dotychczasowymi zasadami, a może nawet zdrowym rozsądkiem. Tak się złoży, że umówisz się z kimś, kto właściwie nie jest w twoim typie. Co z tego wyniknie? Czas pokaże. W pracy poproś o radę bardziej doświadczonych kolegów. Dzięki swojej kreatywności i odwadze zrealizujesz bardzo ambitny projekt. Przy czym nie ucierpi twoje rodzinne życie.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Zamieszanie w sprawach partnerskich. Będziesz potrzebował czasu i spokojnych przemyśleń, aby podjąć właściwą decyzję. Jeśli nie masz jeszcze drugiej połowy, to planety bardzo ci sprzyjają. W tym tygodniu możesz w przypadkowych okolicznościach zawrzeć bardzo ważną znajomość. Wszystko wskazuje na to, że czeka cię romantyczna historia. W finansach także będzie ci się wiodło, choć oszczędności nie są twoją mocną stroną.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Zaczniesz budzić się do życia i robić ambitne plany. Idealny moment na przeprowadzenie kuracji wzmacniającej i rozpoczęcie ćwiczeń. Planety zmotywują cię także do zdrowego odżywiania się. Będziesz gotowy do przeżywania silnych, zaskakujących emocji. Odczujesz wzrost energii seksualnej i potrzeby bliskości. Co oczywiście z wielką radością przyjmie twój partner.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Spodziewaj się wreszcie lepszej atmosfery w swojej firmie. Być może zostanie ci powierzone nowe zadanie, a tym samym będziesz mógł więcej zarobić. Możliwe, że przed tobą jest jakaś większa uroczystość rodzinna. Z pewnością będziesz świętować czyjś sukces. Poczujesz, że masz dobrych przyjaciół, na których możesz liczyć. Niestety, przed tobą są bezsenne noce. A jeśli już zaśniesz, będzie ci się śnił ktoś z przeszłości.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Poszukaj w sobie większej odwagi do podjęcia śmiałych kroków w sferze uczuciowej. Poznasz kogoś bardzo wartościowego, lecz niestety trochę zakompleksionego i zamkniętego w sobie. Trzeba będzie samemu do niego wyjść i go trochę rozruszać. Czeka cię trochę wydatków, ale się nie zadłużysz, bo pieniędzy wystarczy na wszystko. Za to będziesz miała sporą frajdę z czegoś, co wreszcie sobie kupisz.

Waga (24 września - 23 października)

Jeśli życie da ci się we znaki, wiedz, że możesz liczyć na wsparcie bliskich. Nie udawaj chojraka i powiedz im o wszystkim co cię trapi. Staną za tobą i pomogą ci w najtrudniejszej sytuacji. Okaż sympatię Wodnikowi. Wystrzegaj się romansu z Lwem. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, w połowie tygodnia możesz liczyć na łut szczęścia. Załatwisz trudną sprawę lub szybko wykonasz skomplikowane zadanie.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Najważniejsze sprawy w twoim życiu będą się toczyć w pożądanym kierunku. Mimo że możesz być nieco rozchwiany emocjonalnie i pragnąć tego, co niemożliwe. Poza tym w szkole lub w pracy będziesz miał huk roboty. Od rana do wieczora coś do zrobienia. Nocami możesz mieć ochotę tylko na wypoczynek. Pojawią się osoby, które będą ci zazdrościć powodzenia i dostatku. A ty sam ze sobą nie będziesz się czuł za dobrze.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Wypełnią cię pozytywne myśli i znowu poczujesz się szczęśliwy. Będziesz chciał spotykać się z przyjaciółmi i wypełniać rozrywkami każdą wolną chwilę. Single mogą spotkać kogoś wyjątkowego. Zajętym już Strzelcom przybędzie wielbicieli. Jeżeli masz dziecko, nie zdziw się, że przyprowadzi do domu kogoś z innej bajki. Za szybko nie wpadaj w złość, wysłuchaj najpierw, co ta osoba ma do powiedzenia.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Wenus zapowiada niespodzianki i wyzwania. Jeżeli jesteś już zajęty, zaczniesz się rozglądać za kimś innym albo nagle ktoś będzie się tobą interesować. To wygląda na wyzwanie. Czyżby czekał cię test wierności wobec partnera? To także dobra pora, by w związku wyjść poza ramy i schematy, i nieco go odświeżyć. Może być to romantyczny wieczór, wspólny wyjazd w miejsce, którego od dawna nie odwiedzaliście.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Młodym osobom trudno będzie wytrzymać pod rodzicielską kuratelą. Mogą łamać zasady i pokazywać różki. Rodzicom zacznie brakować cierpliwości i coraz częściej zaczną myśleć o zmianie, wyjeździe albo żeby to wszystko rzucić. Odskocznią od problemów dnia codziennego będzie bogate życie towarzyskie, które zacznie się kręcić wokół spraw ważnych. Satysfakcję sprawią spotkania z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Nie daj się wpuścić w maliny na posezonowych wyprzedażach. Pilnuj portfela, bo grozi ci, że wydasz za dużo pieniędzy, a potem będziesz musiał oszczędzać. Coraz lepsza pogoda będzie dla ciebie zastrzykiem energii, zaczniesz być coraz większym optymistą. Ocieplą się relacje ze stałym partnerem, a jeśli go nie masz, zaczną działać fluidy między tobą, a kimś, kogo ostatnio coraz częściej spotykasz.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Metamorfozy biblioteki

2023-10-02

Metamorfozy biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach obchodzi w tym roku już 75 lat swojego istnienia. Z tej okazji przygotowała wystawę fotografii dokumentujących swój pobyt w obecnej siedzibie na osiedlu Żeromskiego, który rozpoczął się w latach 90 - tych XX wieku. Placówka zajęła miejsce po słynnym Empiku i godnie go zastępowała coraz mocniej wrastając w krajobraz miasta jako ważny ośrodek nie tylko czytelnictwa, ale i szeroko pojętej kultury. 
Rezultat akcji poszukiwawczej na

2023-10-02

Rezultat akcji poszukiwawczej na "Piachach"

Ze starachowickiego zalewu "Piachy" udało się  wyłowić część wagonika kolejki, która w latach powojennych XX wieku transportowała piach ze Starachowic do kopalni w Rudkach w dzisiejszej gminie Nowa Słupia. Obiekt trafił już do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Ale być może to nie kończy sprawy, bo na dnie zbiornika specjalistyczny sprzęt wykrył jeszcze inne zatopione przedmioty.    
Promocyjny dinozaur

2023-09-29

Promocyjny dinozaur

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach przygotowało dla starachowickich uczniów imprezę, której celem była popularyzacja nauk ścisłych. Na uczestników X Festiwalu Nauki czekało mnóstwo zabaw, eksperymentów i obsługa atrakcyjnego sprzętu, a mega niespodzianką okazał się zmechanizowany tyranozaur naturalnej wielkości. Poruszał się jak żywy i spektakularnie ryczał.       
Twórczość w domowym zaciszu

2023-09-29

Twórczość w domowym zaciszu

Starachowiczanka Zofia Perechuda maluje od dziecka, bo to cecha jej osobowości. Nie kończyła żadnych szkół artystycznych, po prostu przez całe życie spontanicznie realizowała swój wrodzony talent. O jej pasji wie niewiele osób, więc postanowiliśmy ją wydobyć z kręgu anonimowości.    
Młodzi patrioci

2023-09-28

Młodzi patrioci

Z inicjatywy Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach na historycznej polanie Wykus w gminie Wąchock odbyło się wydarzenie poświęcone pamięci o żołnierzach Świętokrzyskich Zgrupowań Partyzanckich Armii Krajowej „Ponury” – „Nurt”.   
Film pod chmurką

2023-09-26

Film pod chmurką

Kolejny seans "Kina na leżakach"  
Propozycja dla siódmo-  i ósmoklasistów

2023-09-26

Propozycja dla siódmo- i ósmoklasistów

Stowarzyszenie Promocji Talentów przy współpracy z Parkiem Kultury zapraszają do udziału w projekcie „Gramy na czas”. Jest to  program profilaktyczno – edukacyjny skierowany do uczniów klas siódmych i ósmych starachowickich szkół podstawowych, realizowany w formie spacerów historycznych zakończonych interaktywnym quizem i rozmową na temat profilaktyki uzależnień, w tym uzależnień behawioralnych.
Cudowna muzyka

2023-09-26

Cudowna muzyka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki Park Kultury oraz Chór Kameralny Portamento zapraszają na koncert pt. "Muzyka to cud".
Oczarowane przyrodą

2023-09-24

Oczarowane przyrodą

Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach ma dla nas nową propozycję. To otwarta w miniony piątek 22 września wystawa zdjęć pod hasłem "Oczarowane pierwszym spojrzeniem". Zaprezentowane na nich fotografie to ujęcia barwnych kwiatów i krzewów.       
Nagość i ubiór

2023-09-22

Nagość i ubiór

W muzealnej Galerii w Wieży otwarto wystawę fotografii autorstwa Mieczysława Szczepańskiego. Artysta pokazuje na niej kobiety zarówno w intymnych scenach nagości jak i na portretach.