JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-06-09 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Pamiętaj, że najlepiej polegać na własnej intuicji i wierzyć we własną pracę. Nie ufaj komuś, kogo niedawno poznałeś, a kto składa ci zbyt wiele obietnic. W sprawach domowych i zawodowych największe pole do popisu będziesz miał przy sprzątaniu mieszkania, robieniu zakupów oraz załatwianiu spraw finansowych. Przejmiesz inicjatywę i podejmiesz kroki, by zamienić ulotną znajomość w trwały związek.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Może powstać pewne zamieszanie między tobą a twoim partnerem. Nie martw się, bo to nie będzie nic poważnego. Wyjdą na jaw niedopowiedzenia i przeszkody w sprawach materialnych. A to jest przecież do przeskoczenia. Jeśli jesteś singlem, masz szansę wchodzić w niekonwencjonalne związki. Może cię zauroczyć ktoś, do kogo niestety nie za bardzo pasujesz. Nie załamuj rąk tylko szukaj kogoś następnego.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

W stałych związkach zagości prawdziwie romantyczna atmosfera. Poza tym czeka was wspólne biesiadowanie, zaproszenia na spotkania towarzyskie i rodzinne. Bliskość krewnych da ci poczucie bezpieczeństwa. W ogóle będziesz miał wrażenie, że u twego boku są kochający ludzie. Jeżeli jesteś wolny, to całkiem możliwe, że wdasz się w jakiś romans w pracy. Uważaj, by nie przekraczać pewnych barier, bo możesz sobie zaszkodzić.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Bądź przygotowany na to, że w powietrzu wisi konflikt i w związku z tym czeka cię trudna przeprawa. Przebrniesz przez kłopoty pod warunkiem, że nie wyjdziesz z siebie i nie wdasz się w bezsensowne dyskusje. Zachowaj dystans i spokój. Będziesz miał poczucie, że na życie osobiste nie masz wielkiego wpływu. Na dodatek zaczniesz uważać, że wdarły się do niego rutyna i nuda. Więcej optymizmu, a szybko przebrniesz przez te gorsze dni.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

To może być przełomowy czas dla tych, u których bardziej w pracy liczy się kreatywność i intuicja niż zmysł praktyczny. Będziesz w doskonałej formie intelektualnej i z pewnością wpadniesz na pomysł, jak poprawić swój byt. Jeśli zaczniesz coś robić, skup się na tym, a nie wybiegaj myślami do innych spraw. Przestań męczyć zmory przeszłości. Pamiętaj, że wreszcie musisz się na coś zdecydować, bo ktoś się na ciebie zdenerwuje.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Jeśli nie znalazłaś jeszcze swojej drugiej połowy, możesz liczyć na miłe spotkanie. Całkiem możliwe, że nowa znajomość rozwinie się w pożądanym przez ciebie kierunku. Jednak za bardzo tej osobie nie nadskakuj i nie pokazuj, że wyjątkowo ci zależy. W pracy bez większych zmian. Jeśli wciąż się denerwujesz, że brakuje ci pieniędzy, poszukaj dodatkowego zajęcia. Wkrótce nadarzy się do tego wyjątkowa okazja.

Waga (24 września - 23 października)

Będzie ciężko w pracy. Może nawet zaczniesz zostawać po godzinach, żeby ze wszystkim zdążyć. Twoi klienci okażą się wyjątkowo wymagający i marudni, co może cię trochę denerwować. W życiu uczuciowym pojawi się rozchwianie emocjonalne. Nie będziesz wiedziała, kogo wybrać i na co się zdecydować. Raz zechcesz jednego, a zaraz potem zacznie ci się wydawać, że to jest do niczego. W takiej sytuacji lepiej żadnych decyzji nie podejmować.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Dobry czas na domowe inwestycje, umacnianie związku i realizowanie wspólnych planów. Żeby ci tylko nie przyszło do głowy prowadzić podwójnej gry w sferze uczuciowej. Prędzej czy później wszystko się wyda i będziesz bardzo żałował. W pracy udany tydzień, choć będziesz musiał z siebie wiele dać. Ale jednocześnie pojawi się poczucie satysfakcji z dobrze wykonanej roboty. Nie wydawaj bezsensownie pieniędzy, bo w końcu ci ich zabraknie.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Zdziwisz się, ale będziesz umiał dbać o swoje interesy i znacznie poprawisz stan portfela. Możesz teraz zbudować silną pozycję w pracy i dokonać trafnych posunięć, które przyniosą ci pożytek na dłuższy dystans. W uczuciach chwilowy przestój. Ale spokojnie przeczekaj ten moment, bo nowa miłość czeka tuż za rogiem. Radość będą ci przynosiły spotkania z przyjaciółmi, a w weekend z pewnością wybierzesz się w ciekawe miejsce.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Bądź przygotowany na nowe propozycje i postaraj się nie przeoczyć swoich pięciu minut, które właśnie w tych dniach nadejdą. Gwiazdy pokazują, że zrealizujesz plany i zamierzenia oraz zapowiadają sukces. Jednak codzienność nie będzie działała na ciebie uskrzydlająco. Pomyśl o rewitalizacji swojego związku. Dobrze by wam zrobiło, gdybyście zdecydowali się na dziecko albo zrobili jakiś zwariowany krok.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Dopiszą ci kondycja i humor. Ocieplą się relacje w związku, pojawią się między wami takie fluidy, że czułościom nie będzie końca. To cię nastawi optymistycznie do życia, wszystko będziesz robił jak na skrzydłach. Jeśli jesteś singlem, możesz się niespodziewanie zakochać w kimś, kogo często widujesz. Na przykład w kimś z pracy. Otwórz się na miłość, bo może cię zaskoczyć ta prawdziwa, najprawdziwsza.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Przed tobą bardzo miłe chwile. Możesz wpaść w sidła namiętności, zafascynować się kimś, kto niekoniecznie na to zasługuje. Gwiazdy zapowiadają jednak, że będzie to urocza znajomość i wspaniale spędzony wspólny czas. W pracy będziesz na tyle sprytny, że wszystkich wywiedziesz w pole. Inaczej mówiąc, za dużo się nie napracujesz, ale wszyscy będą myśleli, że nie wiadomo, co robisz i na dodatek będą widzieli tego efekty.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świętokrzyski akcent na monetach

2022-11-28

Świętokrzyski akcent na monetach

W 2014 roku Narodowy Bank Polski rozpoczął emisję serii „Odkryj Polskę”. Ma ona przybliżać miejsca i zdarzenia ważne dla naszego kraju. Monety emitowane w tej serii mają rozmiar standardowych monet obiegowych o nominale 5 zł.
Zaczarowany świat Ewy

2022-11-26

Zaczarowany świat Ewy

Artystyczne zacięcie miała od zawsze, dziś wykorzystuje je przenosząc na płótno swoje tęsknoty i marzenia, Jej obrazy przedstawiają pejzaże, surrealistyczne wizje, portrety kobiet, goszczą na nich gejsze. Inspiruje ją głównie Zdzisław Beksiński, a interpretację swoich prac pozostawia odbiorcy. 
Ku czci Świętej Barbary

2022-11-27

Ku czci Świętej Barbary

Przed nami coroczne uroczystości z okazji święta patronki Starachowic - Świętej Barbary.
Tu teraz jest mój dom

2022-11-27

Tu teraz jest mój dom

- Nie pójdziesz dzisiaj do szkoły. Wojna! Rosja napadła na Ukrainę ! - Tak powiedziała mama rankiem 24 lutego. W jej oczach było przerażenie, niepewność co z nami będzie. Nerwowe rozmowy rodziców i wreszcie decyzja, że uciekamy. Zostawiłam swoją szkołę, zespół „Akcent”, w którym tańczyłam i zdobywałam nagrody, koleżanki, kolegów... Samochód rodziców zapakowany najpotrzebniejszymi rzeczami, długie, pełne łez pożegnanie z babcią i... ruszamy w drogę.
Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

2022-11-20

Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

- Lubię swój świat, gdzie mogę marzyć bez ograniczeń - mówi artystka i zaprasza, by ją w tym świecie odwiedzić. Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Sepioło-Krełowskiej odbędzie w Pełnej Kulturze (park Miejski) - 25 listopada o godzinie 18.00. Na gości czeka muzyczna niespodzianka. 
Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

2022-11-20

Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

Tak o Alicji Czarneckiej (prezes starachowickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawni Plus) mówił prezydent Marek Materek. Jego słowa potwierdzali wszyscy goście zgromadzeni w Sali Olimpia, a okazja ku temu była przecież nie byle jaka. Jubileusz 25 - lecia stowarzyszenia sprzyjał życzeniom, gratulacjom, wspomnieniom.

2022-11-20

"Magia powiatu" działa

Do cieszącego się ogromną popularnością konkursu nadesłano 60 zdjęć, na których zagościły prawdziwe niezwykłości. To była już XVI edycja fotograficznych zmagań, a jury kolejny raz miało ciężki orzech do zgryzienia. Wybrać trzy najbardziej zaczarowane spośród 60 magicznych? No naprawdę nie zazdroszczę.
Krajoznawcze spacery

2022-11-16

Krajoznawcze spacery

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy zorganizowała dla swoich parafian spacer krajoznawczy. pierwszy już się odbył, a sądząc po doskonałych humorach parafian nie był ostatnim.
W hołdzie dla Niepodległej

2022-11-16

W hołdzie dla Niepodległej

Niepodległość nie jest dana raz na zawsze, a Polacy za jej odzyskanie zapłacili wysoką cenę, przelali morze krwi i lez. Niepodległa Ojczyzna to dobro każdego z nas, ma nas łączyć ponad różnicami, sporami i kłótniami.
Uczą się od mistrza

2022-11-16

Uczą się od mistrza

Nie każdy powiat może poszczycić się taką placówką, jak Państwowe Ognisko Plastyczne, a już na pewno z tak cenionymi artystami, jak Marcin Bondarowicz, który niedawno zdobył główną nagrodę Award of Excellence w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Rysunku Prasowego i Sztuk Wizualnych w Timişoarze (Rumunia).