JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-06-23 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Będzie ci lekko i radośnie a twój dobry nastrój udzieli się najbliższym. Zaczniesz spełniać swoje marzenia i życzenia. Czekają cię miłe popołudnia i wieczory oraz radosne poranki. Poza tym to dobry czas do zawierania nowych znajomości. Sprawy tak się potoczą, że wokół ciebie pojawi się wiele osób oferujących wsparcie i pomoc. Z Koziorożcem i Strzelcem uda ci się wznieść ponad podziały, z Wagą lepiej nie zaczynaj.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Nerwowy tydzień. Spiętrzą się różne pilne sprawy. Będziesz musiał włączyć dodatkowy bieg, żeby wszystkiemu podołać. Na szczęście poczujesz przypływ energii i zrobi ci się weselej na duszy. Czeka cię powodzenie z biznesach i interesach. W miłości przemiany i zmiany. Szczególnie dla tych, którzy zazwyczaj dostosowują się do swego wybranka i spełniają wszystkie jego życzenia. Wreszcie powiesz: nie.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

W uczuciach będziesz pewny siebie i przebojowy, lecz uważaj, byś nie trafił na większą kosę niż ty sam. Poczujesz, że wreszcie wiesz, czego chcesz i zaczniesz główkować, jak to zrealizować. Twoją specjalnością staną się krytyczne i szczere do bólu wypowiedzi, którymi przysporzysz sobie trochę wrogów. Układ planet sprzyja tym, którzy zechcą zrobić porządki w swoim sercu i wyrzucić z niego to, co już niepotrzebne. Szykujcie miejsce na nowe.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Wstąpi w ciebie nowy duch, dzięki któremu świeżym okiem spojrzysz na swoje sprawy zawodowe. Możesz zabrać się za ulepszanie i poprawianie, ale rewolucji nie rób. Pamiętaj, że dobrze jest tak jak jest i nie ma czego szukać na siłę. Bliscy będą cię o coś prosić, zechcą żebyś im pomagał. Spodziewaj się telefonów, maili i odwiedzin. Wyciągnij rękę do tych, którzy cię o to proszą. A kiedyś i tobie pomogą.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Jeśli masz bliską osobę, to będzie ona stała obok ciebie w najtrudniejszych sytuacjach. Możesz liczyć na jej oddanie i miłość. Natomiast jeżeli jesteś singlem, możesz już zacząć się rozglądać za drugą połową. Przypadkiem nie szukaj jej w przeszłości, bo będzie to osoba, którą dopiero poznasz. W jakiejś sytuacji służbowej lub na wyjeździe. Aura zachęca do aktywności fizycznej, więc jak najczęściej wychodź z domu.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Nie popadaj w skrajności w myśleniu o przyszłości. Rzeczywistość nie będzie tak czarna, jak sobie czasami wyobrażasz. Wprost przeciwnie, bardzo dobrze ułożą się sprawy sercowe i zdrowotne. Szykują się bardzo ekscytujące przeżycia we dwoje. A w weekend możesz nawet zatracić się w miłości. Przyszykuj się na jakieś większe wydatki. Być może trzeba będzie kupić komuś prezent lub wydać pieniądze na wycieczkę.

Waga (24 września - 23 października)

W domu wszystko ułoży się na piątkę. Pracy będzie trochę mniej, więc będziesz mogła spędzać więcej czasu z bliskimi. Możesz planować wolny czas, umawiać się na spotkania, do klubu lub na koncerty. Lecz najlepiej zrobisz, jeśli zaplanujesz wycieczkę do lasu. Wyjazdy za miasto sprawią ci dużo satysfakcji. Być może odwiedzi cię ktoś szczególnie drogi albo otrzymasz pomoc finansową od rodziny.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Już na początku tygodnia szykują się zmiany. Zdecydowanie wzrośnie tempo, dynamizm, twoja aktywność i ruch. Poczujesz, że krew zaczyna ci szybciej krążyć w żyłach. Sprawnie zabierzesz się do pilnej roboty i niemal od razu przyjdą tego świetne rezultaty i wyniki. Ale najprzyjemniej zrobi się na polu miłosnym i uczuciowym. Serce będziesz miał bardzo gorące i spotkasz kogoś podobnego do ciebie.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Gdy przyjdzie ci decydować o ważnych sprawach, możesz zaufać swojej intuicji. Ona wskaże ci prawidłowy kierunek. A rozsądek, którego nie zabraknie, przypilnuje, byś nie skręcił w ślepą uliczkę. Nagle poczujesz, że jesteś ważny dla wielu osób. Będziesz mógł pokazać, jak bardzo ci na nich zależy, ale nad pomysłem będziesz musiał dłużej popracować. W weekend pokonasz własne niedoskonałości.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

W stałych związkach będzie panowała zgoda i porozumienie. Na dodatek będziecie się wzajemnie wspierać. Niektórym mogą przydarzyć się drobne nieporozumienia w codziennym życiu, ale szybko je przezwyciężycie. Prawdziwy sukces odniesiesz tylko dzięki systematyczności. A niestety zwykła, szara robota cię nudzi. Zdołasz pokonać swoje słabości przy pomocy przyjaciela lub przyjaciółki, która pokaże ci jak postępować.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Wspólne plany i cele połączą cię z nowymi znajomymi. Poznasz bardzo ciekawych ludzi, którzy złożą ci wyjątkową propozycję. Nie odmawiaj, ale idź na całość. Razem będziecie coś organizować i planować. Może nawet będą to dalekie wyjazdy. W twoim otoczeniu widać też kogoś, z kim powinieneś się liczyć. Może to być szef, ktoś starszy z rodziny albo nauczyciel. Pamiętaj, że jesteś jego drużyną.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Jeśli zechcesz osiągnąć wyraźny postęp w rozwoju, musisz podjąć kilka odważnych, może ryzykownych decyzji. Pamiętaj, że starymi metodami nie da się osiągnąć nowych celów. Nie obawiaj się zmian oraz porzucenia skostniałych poglądów, bo blokują twoją przedsiębiorczość. Bardziej dla ciebie będzie się teraz liczyć przyjaźń niż miłość. Zapragniesz rozmów i zwierzeń, a do tego jest potrzebny ktoś zaufany.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świętokrzyski akcent na monetach

2022-11-28

Świętokrzyski akcent na monetach

W 2014 roku Narodowy Bank Polski rozpoczął emisję serii „Odkryj Polskę”. Ma ona przybliżać miejsca i zdarzenia ważne dla naszego kraju. Monety emitowane w tej serii mają rozmiar standardowych monet obiegowych o nominale 5 zł.
Zaczarowany świat Ewy

2022-11-26

Zaczarowany świat Ewy

Artystyczne zacięcie miała od zawsze, dziś wykorzystuje je przenosząc na płótno swoje tęsknoty i marzenia, Jej obrazy przedstawiają pejzaże, surrealistyczne wizje, portrety kobiet, goszczą na nich gejsze. Inspiruje ją głównie Zdzisław Beksiński, a interpretację swoich prac pozostawia odbiorcy. 
Ku czci Świętej Barbary

2022-11-27

Ku czci Świętej Barbary

Przed nami coroczne uroczystości z okazji święta patronki Starachowic - Świętej Barbary.
Tu teraz jest mój dom

2022-11-27

Tu teraz jest mój dom

- Nie pójdziesz dzisiaj do szkoły. Wojna! Rosja napadła na Ukrainę ! - Tak powiedziała mama rankiem 24 lutego. W jej oczach było przerażenie, niepewność co z nami będzie. Nerwowe rozmowy rodziców i wreszcie decyzja, że uciekamy. Zostawiłam swoją szkołę, zespół „Akcent”, w którym tańczyłam i zdobywałam nagrody, koleżanki, kolegów... Samochód rodziców zapakowany najpotrzebniejszymi rzeczami, długie, pełne łez pożegnanie z babcią i... ruszamy w drogę.
Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

2022-11-20

Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

- Lubię swój świat, gdzie mogę marzyć bez ograniczeń - mówi artystka i zaprasza, by ją w tym świecie odwiedzić. Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Sepioło-Krełowskiej odbędzie w Pełnej Kulturze (park Miejski) - 25 listopada o godzinie 18.00. Na gości czeka muzyczna niespodzianka. 
Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

2022-11-20

Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

Tak o Alicji Czarneckiej (prezes starachowickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawni Plus) mówił prezydent Marek Materek. Jego słowa potwierdzali wszyscy goście zgromadzeni w Sali Olimpia, a okazja ku temu była przecież nie byle jaka. Jubileusz 25 - lecia stowarzyszenia sprzyjał życzeniom, gratulacjom, wspomnieniom.

2022-11-20

"Magia powiatu" działa

Do cieszącego się ogromną popularnością konkursu nadesłano 60 zdjęć, na których zagościły prawdziwe niezwykłości. To była już XVI edycja fotograficznych zmagań, a jury kolejny raz miało ciężki orzech do zgryzienia. Wybrać trzy najbardziej zaczarowane spośród 60 magicznych? No naprawdę nie zazdroszczę.
Krajoznawcze spacery

2022-11-16

Krajoznawcze spacery

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy zorganizowała dla swoich parafian spacer krajoznawczy. pierwszy już się odbył, a sądząc po doskonałych humorach parafian nie był ostatnim.
W hołdzie dla Niepodległej

2022-11-16

W hołdzie dla Niepodległej

Niepodległość nie jest dana raz na zawsze, a Polacy za jej odzyskanie zapłacili wysoką cenę, przelali morze krwi i lez. Niepodległa Ojczyzna to dobro każdego z nas, ma nas łączyć ponad różnicami, sporami i kłótniami.
Uczą się od mistrza

2022-11-16

Uczą się od mistrza

Nie każdy powiat może poszczycić się taką placówką, jak Państwowe Ognisko Plastyczne, a już na pewno z tak cenionymi artystami, jak Marcin Bondarowicz, który niedawno zdobył główną nagrodę Award of Excellence w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Rysunku Prasowego i Sztuk Wizualnych w Timişoarze (Rumunia).