JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-11-17 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)Czeka cię powodzenie w kontaktach ludźmi. Także w nauce i rozwijaniu swoich zainteresowań. Owocne będą narady w pracy oraz ewentualne rozmowy z przyszłymi pracodawcami. Masz szanse na wymarzoną pracę. Poza tym jeśli zechcesz zmieniać świat, to najlepiej zacznij od siebie. Bądź konsekwentny, jeśli chodzi o idee, które głosisz. Nie rób interesów z przyjaciółmi, bo mogą przerodzić się w waśnie.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)Jeśli po głowie ci chodzą szare i smutne myśli, to najlepiej je od siebie odrzuć i zajmij się czymś przyjemnym. Podchodź do życia z nadzieją, że wszystko dobrze się ułoży. Pamiętaj, że to, co się dzieje, zawsze ma jakiś sens i znaczenie. Koniec tygodnia przyniesie rozwiązanie trudnych spraw. Uwierzysz, że słońce świeci się także dla ciebie. Nadchodzi dobry czas, by kogoś bliżej poznać i polubić.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)Możesz czuć się nieco osamotniona, nawet jeśli wokół siebie masz tłum przyjaciół. Być może dlatego, że wciąż myślisz o pewnych problemach. Musisz sobie z nimi sam poradzić. Masz nosa do interesów, nie ufaj doradcom, ale licz na siebie. Nie przejmuj się na zapas, bo alarm okaże się fałszywy, a czyjeś kłopoty przesadzone. Szukaj towarzystwa ludzi, z którymi możesz być po prostu sobą.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)Pomyślnie zaczną się układać relacje w pracy, sprawy dotyczące remontu mieszkania lub budowy domu. Zauważysz, że wszystko idzie torem, jaki ty wyznaczysz. Nabierzesz wiatru w żagle i rozwiniesz skrzydła. Do głowy przyjdą ci wyjątkowe pomysły, które od razu zaczniesz realizować. W weekend czekają cię przygody. Masz szanse być sprawnym organizatorem zabaw i  spotkań oraz przewodnikiem wycieczek.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)Powinieneś starannie dobierać sobie towarzystwo, bo możesz trafić na nudziarzy albo wampiry energetyczne, które pozbawią cię energii do życia. Niektórzy z was mogą mieć problemy z wiernością - własną lub drugiej połowy. W sferze erotyki może pojawić się niezadowolenie i niedosyt. Jednak masz wielkie szanse, by poradzić sobie z wszelkimi kłopotami. Musisz tylko mieć do tego odpowiednie podejście.

Panna (24 sierpnia - 23 września)Nadchodzi czas, żeby trochę zastanowić się nad sobą i nad życiem. Poczujesz jakieś wewnętrzne splątanie, pomyślisz, że dopada cię depresja. Ale to nie to, to jedynie chwilowe przesilenie. Już wkrótce zaczniesz robić coś nowego, podpiszesz jakieś umowy i rozpoczniesz nowy etap. Coś dobrego czeka na ciebie już za rogiem, dlatego trzeba wykazać się kreatywnością i odwagą. Głowa do góry.

Waga (24 września - 23 października)W tym tygodniu będzie cię ciągnąć w nieznane. Nie tylko dosłownie, ale i w przenośni. Najdzie cię nieprzebrana ochota, żeby zrobić coś, czego jeszcze nie próbowałeś. I oczywiście zjawi się ktoś, kto ci zechce pomóc zrealizować ten szaleńczy pomysł. Gwiazdy mówią, że możesz się sparzyć, ale możesz także przeżyć niezapomniane chwile. Nie obawiaj się zaryzykować, bo mimo wszystko będzie ci sprzyjać szczęście.

Skorpion (24 października - 22 listopada)Jeśli masz parę, to między wami mogą pojawić się sentymentalne nuty. W pewnym momencie poczujesz jednak, że brzmią nieco fałszywie i zapragniesz odmiany. Będziesz tęsknił za szczerym uczuciem, porywami serca i romantycznymi randkami. Zdobądź się na więcej czułości albo poszukaj sobie życiowej odmiany. Tego kwiatu, którego poszukujesz, jest bowiem całe pole, i to tuż za rogiem. Jeśli nie sprawdzisz, to się nie przekonasz.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)Będziesz musiał pozmieniać niektóre swoje plany. Przestaną ci się podobać wcześniej podjęte decyzje albo zechcesz przeorganizować swoje zawodowe sprawy. Gdzieś się przeniesiesz, coś przemeblujesz. Zmienisz karierę lub kierunek rozwoju. Na horyzoncie pojawia się perspektywa poznania kogoś bardzo hojnego. On może wybawić cię z wszelkich kłopotów finansowych. Musisz tylko odpowiednio do niego podejść.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)Wenus zapowiada niespodzianki. Zarówno te miłe, jak i te gorsze. W życiu już tak bywa, że czasami jest się mile zaskoczonym, a innym razem niemile rozczarowanym. W stałych związkach nazbierało się trochę spraw do przegadania. Siadajcie do rozmów już na początku tygodnia. Single lepiej niech nie zawierają nowych znajomości, bo za jakiś czas będą płakać. Na szczęście w pracy czekają cię same sukcesy.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)Trochę pracy, rozrywek i luzu. W weekend zdążysz złapać nieco oddechu, może wyjedziesz na wycieczkę. Możesz narzekać na opóźnienia. Ktoś ci coś obieca i nie dotrzyma słowa albo nie przyjdzie oczekiwana przesyłka. Dbaj o wygląd i częściej się uśmiechaj, a pisane ci jest szczęście w  miłości. W ogóle poczujesz się jak urodzony pod szczęśliwą gwiazdą, bo na twoje konto może wkrótce wpłynąć niezła sumka.

Ryby (20 lutego - 20 marca)Pamiętaj, że związki budowane na kruchych podstawach mogą się łatwo rozpaść. Jeśli czujesz, że teraz potrzeba ci wolności, to przyznaj się do tego sam przed sobą i nikogo nie oszukuj. Będą tacy, którzy zarzucą ci brak odpowiedzialności, ale ty już taki jesteś i tyle. Realizuj swoje plany i zamierzenia, nie odpuszczaj w pracy czy w szkole. Masz teraz wielką szansę wypłynąć na szerokie wody, ale pilnuj, żebyś nie osiadł na mieliźnie.Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Tak oddaliśmy cześć Powstańcom Styczniowym

2023-01-27

Tak oddaliśmy cześć Powstańcom Styczniowym

Za nami 160. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego – największego w historii niepodległościowego zrywu, które rozpoczęło się w nocy z 22 na 23 stycznia 1863 roku. Było ono najdłużej trwającym zrywem niepodległościowym po rozbiorach Polski, nigdy bowiem nie porzuciliśmy marzeń o wolnej Polsce.
Zmiana godzin pracy miejskiej biblioteki

2023-01-26

Zmiana godzin pracy miejskiej biblioteki

Czas ferii to zmiany w godzinach pracy filii Miejskiej Biblioteki Publicznej. Sprawdźcie. 
Cudowny wieczór z Kiepurą

2023-01-26

Cudowny wieczór z Kiepurą

Hipnotyzujący głos, a oczy pełne ognia i bystre. Jan Kiepura, Polak, który miał świat u stóp, podobnie zresztą jak kobiety. To między jego piosenki zabrzmiały w szkolnej hali w Mircu. Koncert "Uśmiechnij się z Kiepurą" okazał się hitem, a gościem specjalnym był znakomity śpiewak Jacek Wójcicki. 
Wycieczka do Tyrolu

2023-01-25

Wycieczka do Tyrolu

Potężne szczyty, dzikie przełęcze i pierwotne krajobrazy parków. Tak, to Tyrol do którego w podróż zabrali jego miłośnicy Anna i Mariusz Śledziowscy – pasjonaci wycieczek górskich.
Przepisz mnie - zachęca Mały Książę

2023-01-25

Przepisz mnie - zachęca Mały Książę

Z okazji 80 - lecia pierwszego wydania „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, zorganizowano ogólnopolską akcję przepisywania książki. 
Żeglowanie jest koniecznością

2023-01-23

Żeglowanie jest koniecznością

Marzenia. Są tym, co pozwala naszej duszy latać. Są bogactwem. Muzyką, poezją  i barwą życia. Dzięki nim nie stoimy w miejscu. Z marzeń rodzą się baśnie, z baśni wielkie czyny, z nich zaś bohaterowie. A potem to już lądy nieznane, wiatr co po falach gna i daleka droga.
Marzy Ci się kariera aktorska?

2023-01-22

Marzy Ci się kariera aktorska?

Jest szansa się sprawdzić, wystarczy zgłosić się na casting. Zaprasza Muzeum Wsi Kieleckiej. 
Od lat walczy z podstępną chorobą

2023-01-21

Od lat walczy z podstępną chorobą

Stwardnienie rozsiane zabiera jej sprawność i  radość. To częste pobyty w szpitalach, terapie sterydami rehabilitacja i codzienne przyjmowanie dużej ilości lekarstw.  - Jeśli znasz mnie bliżej, wiesz, że walczę, że nie chcę siąść na wózek, że staram się, pomimo przeciwności i bólu, w miarę możliwości, żyć aktywnie, choć przychodzi mi to z coraz większym trudem - mówi Katarzyna Kotowska i prosi o pomoc w leczeniu oraz rehabilitacji. 

2023-01-20

"Słoneczko" gra z WOŚP

Ostatni obraz na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy namalowany. Tym razem za pędzle chwycili Małgorzata Zatorska i Marcin Gołębiowski. I sama jestem ciekawa co z tego wynikło, bo o ile Gosia ma artystyczne zapędy, to o wiceprezydencie wiemy tylko, że onegdaj - pod banderą Wagnera - piracka dusza się w nim obudziła
Pod hasłem nazistowskiej policji

2023-01-19

Pod hasłem nazistowskiej policji

Roli policji w nazistowskich Niemczech poświęcona jest nowa czasowa wystawa prezentowana w starachowickim Muzeum Przyrody i Techniki. To 9 tablic, które opisują m.in. rolę policji po przejęciu władzy przez Adolfa Hitlera w styczniu 1933 r., rozwój jej struktur, czy czołowe osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie policji w tamtym czasie. Mieszkańcy będą mogli ją oglądać do końca kwietnia.