JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2015-11-30 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Możesz poczuć się trochę przemęczony i zechcesz pewne trudniejsze sprawy odłożyć na później. Jednak nie rób tego. Przestań przejmować się drobiazgami i lenić. Działaj, a pchniesz ważne sprawy do przodu. Nie grożą ci samotne ciche wieczory, bo ciągle będzie się coś dziać. Do drzwi zapukają goście, pojawią się jakieś problemy do rozwiązania, będziesz zaintrygowany tym, co się wydarzy.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Będziesz wyspany i wypoczęty. Zaczniesz tryskać humorem i elokwencją. Dzięki temu podczas ważnych spotkań z decydującymi o twoim życiu ludźmi zabłyśniesz i zaimponujesz. Zostaniesz zauważony, a może nawet usłyszysz pochwały. Jeśli zdarzą ci się randki, to z pewnością będą udane. Będziesz miał chęć na namiętność, ale tylko od ciebie zależy, czy ją poczujesz. Trzeba dać z siebie wszystko.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Migiem będziesz wykonywać polecenia, znajdziesz siłę do wszystkiego i zajmiesz się swoją drugą połówką. Warto się gdzieś wybrać, może zorganizować jakąś atrakcyjną wycieczkę. Będziesz ciekawski, energiczny, a humor nie będzie cię opuszczał nawet w trudnych sytuacjach. Zaczniesz mieć ochotę na zmiany w domu. Warto teraz rozpocząć remont albo w ogóle zacząć rozglądać się za większym mieszkaniem.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Zaczniesz zbierać punkty i zyskiwać coraz większą sympatię otoczenia. Poczujesz wreszcie, że masz obok siebie jakąś przyjacielską duszę, która może cię wesprzeć w trudnych chwilach i wysłuchać, kiedy zechcesz się wygadać. Poza tym będziesz już miał z kim wyjść. Poprawi się twój nastrój i zaczniesz podejmować trafne decyzje. Jeśli na twojej drodze pojawi się ktoś, do kogo zaczniesz pałać uczuciem, to już się nie pomylisz.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Szybko nauczysz się podejmować decyzje dotyczące związku. Powiesz wprost, o co ci chodzi, a partner bez mrugnięcia okiem wykona twoje rozkazy. Tylko czy właśnie o taką osobę u boku ci chodzi? Decyzja należy do ciebie. Przed tobą spotkania służbowe i ważne narady. Bardzo dobrze się zaprezentujesz, co może znacząco wpłynąć na wysokość twoich zarobków. Poczujesz przypływ ambicji i zapału.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Bardzo uczuciowy okres. Będziesz wyznawała, co czujesz i sama usłyszysz wyznania. Zaczniesz chodzić do kina albo do znajomych. Single niech się przygotują, że na swojej drodze spotkają kogoś wyjątkowego. Jeśli tylko poczujesz jakieś przyciąganie, to sama zaproponuj spotkanie. Szkoda tracić czasu. W pracy trzeba będzie wyjaśniać różne wątpliwości oraz coraz częściej spotykać się z szefem. Niektórym to dobrze wróży.

Waga (24 września – 23 października)

Możesz mieć nadprogramowe zadania, ale wyjdą ci tylko na dobre, bo podniosą wysokość twojej pensji. Mniej czasu będziesz mieć na hobby i rozrywkę, ale w końcu wyrobisz się ze wszystkim. Przypadkiem nie ignoruj bliskich, bo właśnie z nimi czekają cię bardzo przyjemne chwile. Jeśli tylko znajdziesz trochę wolnego, to zamiast przejmować się brakami w lodówce lub bałaganem w łazience, lepiej się dobrze wyśpij.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Pamiętaj, że aby odnieść sukces, musisz także uwzględnić czyjeś potrzeby i prośby. Nie można żyć samemu i dla siebie, bo to nie przynosi szczęścia. Wyjrzyj więc poza czubek własnego nosa, bo właśnie ucieka ci coś ważnego. W pracy daj z siebie wszystko, ale naucz się także chwalić i mówić o  swoich dokonaniach, bo premia sama na koncie się nie pojawi. Nawet jeśli bywasz zmęczony, to się nie poddawaj.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Możesz liczyć na przyjaciół, nie zostawią cię w potrzebie. Zaproszą cię do siebie, wysłuchają, a nawet zaproponują wyjazd na wspólny weekend. Zaczniesz marzyć o przygodach albo o spotkaniu miłości życia. Pamiętaj, że nic nie jest niemożliwe. Przyszłość zależy od twojego nastawienia. Zacznij od czegoś, co naładuje cię pozytywnie. Mogą to być zakupy. Nie obawiaj się, że nie wystarczy ci pieniędzy, bo wkrótce sporo zarobisz.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Na trudne wydarzenia lub zmiany będziesz reagował zbyt emocjonalnie. Nie ma co popadać w popłoch i  martwić się na zapas. Lepiej uporządkuj myśli i czekaj aż wydarzy się coś dobrego. Jeśli masz drugą połówkę, to nie będzie mogła ci się oprzeć i zorganizuje dla ciebie jakąś niespodziankę. Przed singlami zabawy i flirty. Nadchodzą dni obfitujące w nieoczekiwane spotkania towarzyskie. Uda ci się kogoś oczarować.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Słuchaj innych, bo na radach dobrych znajomych, bardziej doświadczonych od ciebie, możesz skorzystać. Śmiało wybiegaj przed szereg, bo dzięki temu możesz u kogoś zapunktować. Na przykład u wymagającego szefa albo u kogoś, komu chcesz zaimponować. Przyjdą ciekawe wiadomości i dyskretne wskazówki, jak odnieść swój prywatny sukces. Kontakty z przyjaciółmi, pupilem i przyrodą naładują cię optymistycznie.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Uwolnisz się od ludzi, którzy mają na ciebie zły wpływ. Pamiętaj, że nie wszystko złoto,

co się świeci. Czasem ktoś, kto nie robi wrażenia gwiazdy i nie jest przebojowy, może okazać się w  rzeczywistości prawdziwym przyjacielem. Zaczniesz więcej wymagać od bliskiej sercu osoby i początkowo może to przynieść problemy. Wszystko jednak dojdzie do normy i wreszcie ugrasz to, na czym ci zależało.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świąteczny głos Ukrainy

2023-12-08

Świąteczny głos Ukrainy

Ukraińcy, którzy w Starachowicach znaleźli bezpieczną przystań po ucieczce ze swojego kraju ogarniętego wojną, podzielili się z mieszkańcami naszego miasta swoją kulturą narodową związaną z okresem Bożego Narodzenia. Publiczność koncertu "Kolędy Ukraińskie" zorganizowanego w urzędzie miejskim usłyszała nie tylko tytułowe utwory, ale miała też okazję posłuchać poezji i muzyki oraz obejrzeć układy taneczne.            
Wszechobecny Mikołaj

2023-12-07

Wszechobecny Mikołaj

U dzieci i dorosłych, u chorych i zdrowych, w szkołach, firmach, domach prywatnych i na ulicach. 6 grudnia Mikołaj był obecny po prostu wszędzie.    
Wesoła tradycja

2023-12-06

Wesoła tradycja

Wśród bogatej oferty różnorodnych działań senioralnych w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Starachowicach mamy propozycje cenne, ciekawe, akceptowane, cieszące się dużym zainteresowaniem i aktywnością społeczności studenckiej. Od trzech lat dołączyła do nich dość nowa tradycja uroczystego przyjęcia nowych członków zwana „otrzęsinami”.
Mikołaj na ulicach Starachowic

2023-12-04

Mikołaj na ulicach Starachowic

Mikołajki to jeden z tych dni, na które czekają dzieciaki na całym świecie i to niezależnie od wieku. Po raz kolejny Mikołaj w dniach 6 - 15 grudnia br. odwiedzi dzieci ze wszystkich starachowickich osiedli. Nie zapomni też o małych pacjentach oddziału pediatrycznego naszego szpitala. Na wydarzenie zaprasza Park Kultury w Starachowicach. 
Nasza opiekunka

2023-12-03

Nasza opiekunka

Starachowice uczciły swoją patronkę - św. Barbarę. Świętowanie przebiegło zgodnie z powtarzanym od lat scenariuszem. Rozpoczęło je spotkanie modlitewne przy zabytkowej kapliczce dedykowanej świętej, potem była procesja do kościoła pw. Wszystkich Świętych, a w nim prelekcja, program artystyczny i uroczysta Msza Święta. 
Urokliwe widoki naszego powiatu

2023-12-01

Urokliwe widoki naszego powiatu

Wyłoniono najlepsze zdjęcia pokazujące atuty powiatu starachowickiego: piękno przyrody, czy unikatowe zakątki przywołujące wspomnienia. Nadesłano je na XVII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Magia Powiatu Starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje" im. Jerzego Orzechowskiego. 
Show z MiM- em

2023-12-01

Show z MiM- em

Szkoła Tańca "MiM" Starachowice ma taki zwyczaj, że dwa razy do roku prezentuje swój dorobek przed rodzimą publicznością. Piątkowy (1 grudnia br.) koncert pokazany w dwóch turach był tego najnowszym przykładem. Na takich wydarzeniach szkoła zyskuje nowych wielbicieli, którzy mają okazję dołączyć do tanecznej rodziny.  
Odznaka za przejście

2023-11-29

Odznaka za przejście "Ścieżki Stara"

Oddział Międzyszkolny Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Starachowicach promuje nową odznakę, tym razem związaną z konkretnym obiektem na terenie naszego miasta.   
Piosenkowy Zawrót Głowy

2023-11-29

Piosenkowy Zawrót Głowy

Pod takim hasłem Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach zorganizował konkurs umiejętności wokalnych młodych mieszkańców naszego miasta.    
Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

2023-11-29

Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

Asystent międzykulturowy w biurze Prezydenta Miasta Starachowice Inna Meheda, Urząd Miejski w Starachowicach oraz Park Kultury w Starachowicach serdecznie zapraszają na koncert „Kolędy Ukraińskie” 7 grudnia (czwartek) 2023r. do sali Olimpia Urzędu Miejskiego o godz. 15.00.