JUŻ W KIOSKU

Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

2022-11-07 18:00:00

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Na długo zapamiętają występ na turnieju "Piłkarskie Talenty" w Kielcach Skrzaty z r. 2016 Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice. A to za sprawą świetnych występów, które zaowocowały pierwszym miejscem, a dla jednego z zawodników także...Koroną Króla Strzelców.

fot. AP STAR Starachowice/FB

Nasze Skrzaty do najlepszej piątki rozgrywek trafiły z pierwszego miejsca w grupie. Drogę do zwycięstwa rozpoczęły od dwóch wygranych. Z biegiem czasu natomiast zmęczenie dawało o sobie znać. Losy ostatnich meczów rozstrzygały się w końcowych sekundach, w których to Akademicy strzelali bramki wyrównujące. Mimo zmęczenia, do końca dawali z siebie wszystko. Taka postawa zaowocowała zwycięstwem w całym turnieju "Piłkarskie Talenty". Ponadto jeden z zawodników Akademii - Olaf Szyszka - dzięki niesamowitej skuteczności podczas rozgrywek zapewnił sobie Koronę Króla Strzelców. Ten młody "Skrzat" zapisał na swoim koncie aż 28 bramek. W turnieju brała udział nasza druga drużyna która dzielnie walczyła, nabywając kolejne boiskowe doświadczenia.

- Należą im się za to gorące brawa - mówił trener Damian Szyszka.

AP STAR "Zieloni": Jan Gębura, Oliwier Budziński, Dawid Lefek, Jakub Jankowicz, Szymon Migus, Olaf Szyszka.

AP STAR "Czarni": Patryk Koźbiel, Adrian Żurowski, Adam Czerwiński, Krzysztof Kisiel, Jan Murzyn, Dawid Gajownik, Jan Szaran.

Trener: Damian Szyszka

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Turniejowe laury dla akrobatów

2022-11-27

Turniejowe laury dla akrobatów

Ruda Śląska i Kraków - to miasta, w których ostatnio o medale walczyli młodzi akrobaci ze szkoły Akro Star. Jak zawsze, przywieźli ich pokaźną liczbę.
Bezkonkurencyjni w Super Sprint

2022-11-22

Bezkonkurencyjni w Super Sprint

Świetnie spisała się załoga starachowickiego oddziału Automobilklubu Kieleckiego podczas zawodów samochodowych z okazji Święta Niepodległości.
Walczyli o puchar burmistrza

2022-11-21

Walczyli o puchar burmistrza

Jedenaście medali zdobyli zawodnicy SENSHI Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Gminy Wąchock.
W Zagnańsku nie mieli sobie równych

2022-11-20

W Zagnańsku nie mieli sobie równych

Świetną formę potwierdziła w Zagnańsku drużyna rocznika 2016 Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice, podczas turnieju "PIŁKOWISKO", w którym nie miała sobie równych.
Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

2022-11-14

Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

Sześć medali zdobyli reprezentanci szkoły Akro-Star podczas dwudniowych I Międzynarodowych Zawodów w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "MŁODE NADZIEJE".
Biegali w Czechach

2022-11-06

Biegali w Czechach

Liczna grupa zawodników Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik" wzięła udział w jednym z największych i najpopularniejszych biegów w Czechach - Hornicka Desitka, jaki odbył się w minioną sobotę, 5 listopada br. 
Kolejne medale dla młodych akrobatów!

2022-10-31

Kolejne medale dla młodych akrobatów!

Libiąż i Katowice - to tam w ostatnim czasie nasi młodzi akrobaci z Akro Star walczyli o medale i jak najlepsze wyniki. Starty zakończyły się sukcesami, a siedmioro z zawodników powiększyło swoje medalowe dorobki.
Morsy rozpoczęły sezon

2022-10-27

Morsy rozpoczęły sezon

Doczekały się. Mimo iż brak lodowatej wody rekompensowały sobie innymi wodnymi aktywnościami, jak chociażby Slow Swimming, to nie ma to, jak prawdziwy morsowy sezon. Choć do ich ulubionych temperatur jeszcze daleko, to sezon zainaugurowały w minioną niedzielę.
Leneco znów zwycięża

2022-10-26

Leneco znów zwycięża

Siatkarki Leneco SMS Starachowice zwyciężyły w drugim ligowym meczu. Tym razem przeciwnikiem dziewcząt była drużyna Bocian Koral Bilcza.
Akademicy z pucharem

2022-10-25

Akademicy z pucharem

Młodzi piłkarze mirzeckiego oddziału Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice triumfowali w Turnieju Żaków o Puchar Wójta Gminy Mirzec, zorganizowanym przez Mirzeckie Towarzystwo Sportowe  "Leonard".