Na piłkarskich boiskach

Znakomity mecz w barwach Staru rozegrał Dawid Brzozowski, który zdobył dwa gole w pojedynku ze Zrywem Zbigniewice, a jego zespół wygrał 2:1. Łysica Akamit nie wykorzystała rzutu karnego i tylko bezbramkowo zremisowała z Czarnymi Połaniec. W derbach regionu w okręgówce Kamienna pokonała GKS Rudki 2:1.

*Łysica Akamit Bodzentyn – Czarni Połaniec 0:0

W 23. minucie Karol Drej nie wykorzystał rzutu karnego i jego Łysica tylko bezbramkowo zremisowała z Czarnymi Połaniec.

*Energia Kozienice – Polonia Iłża 3:2 (2:0). Bramki: 2:1 Lewandowski (50), 3:2 Stępniewski (65).

Polonia: Molęda – Godzisz, Lewandowski, Stolarek (54. Kopciał), Wiatrak, Adamus (72. Kłos), Bawor, Stępniewski, Gut (72. Pryciak), Cheda, Teboh. Trener: Dominik Rokita.

Tylko trzy punkty wywalczyła w tym sezonie iłżecka Polonia, a w minioną sobotę rozegrała już 9. mecz ligowy! Fatalna postawa i mizerny dorobek punktowy sprawił, że „Poloniści” zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Nic dziwnego, że w połowie września Dominik Rokita zastąpił na stanowisku trenera Stanisława Bilskiego, który tę funkcję sprawował zaledwie dwa miesiące.

*Kamienna Brody – GKS Rudki 2:1 (2:0). Bramki: 1:0 Fąfara (21), 2:0 Sobczyński (43), 2:1 (88).

*Star Starachowice – Zryw Zbigniewice 2:1 (1:0). Bramki: Brzozowski (24, 47).

Star: Telesz - Krawczyk, Żak, Klepacz, Orczyk (46 Derlatka) - Burys (77. Kasprzyk), Kosztowniak, Brzozowski, Sułek - Jezulin (80. Dudek), Witkowski. Trener: Rafał Lipiński.

*LZS II Samborzec – Arka Pawłów 1:3