Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Pewnego ranka czeka cię miła niespodzianka. Może to być śniadanie do łóżka, nowe perfumy lub jakaś dobra wiadomość. Dzięki niej zapomnisz o przykrych słowach, które niedawno padły i przestaniesz się wszystkim denerwować. Zepsuty odkurzacz nie wyprowadzi cię z równowagi, tym bardziej, że pojawi się korzystna okazja zakupu nowego sprzętu. Dowiesz się o atrakcyjnych promocjach, dzięki którym kupisz sobie coś, co lubisz.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Dostaniesz zaproszenie na grilla lub kolację u znajomych. Zjesz wreszcie swoją ulubioną potrawę i wprawi cię to w dobry humor. Tym bardziej, że nie stracisz ani złotówki. Pamiętaj jednak, że w niedługim czasie trzeba się będzie zrewanżować. Nie licz pieniędzy, bo bieda ci nie grozi. W wolnym czasie pożartujesz i się rozerwiesz. Możliwa jest wycieczka rowerowa lub długi spacer w urokliwej okolicy.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

W najtrudniejszych sytuacjach nie zostaniesz sam na polu bitwy. Znajdziesz sprzymierzeńców i pomocników albo przynajmniej osoby, które wesprą cię dobrym słowem lub podpowiedzą, co masz robić. Ty także okażesz wsparcie osobom, które cię cenią lub kochają. Dla pewnych osób będziesz pocieszycielem lub pośrednikiem. Trzeba będzie pogodzić znajomych lub kogoś z rodziny, kto się pokłóci.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Dostaniesz w prezencie wymarzoną torebkę lub inny gadżet, na który nie chciałeś sobie pozwolić, bo ci było szkoda pieniędzy. Nie dasz się naciągnąć ani oszukać nieuczciwym ludziom. Unikniesz przykrych sytuacji w pracy, gdyż akurat gdzieś wyjdziesz lub wyjedziesz. Nawiążesz cenne znajomości zawodowe, dzięki którym będą możliwe podróże. Weźmiesz się za bary z przeciwnościami losu i pokonasz swoje słabości.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Będziesz miał powody do radości, to jest pewne. Dostaniesz wymarzone zlecenie, znajdziesz poszukiwane zatrudnienie, wystarczy ci pieniędzy na wykupienie wspaniałych wczasów albo będziesz spodziewał się dziecka, na które od dawna czekałeś. Nie ma więc powodów do narzekań. Planety nauczą cię śmiałości. Zamiast się wstydzić i czekać na jakąś dobrą propozycję, sam wyjdziesz z inicjatywą.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

W pracy trzeba będzie powyjaśniać różne ważne sprawy, w domu ustawić najbliższych do pionu, bo na przykład nie umyli okien lub nie zrobili zakupów. Pamiętaj, że szkoda twoich nerwów, wystarczy zwykła rozmowa, a następnym razem będzie już lepiej. To, na czym ci bardzo zależy, osiągniesz poświęceniem i cierpliwością. Pamiętaj, że kropla draży skałę nie siłą, lecz ciągłym kapaniem. Sukces jest w zasięgu wzroku.

Waga (24 września – 23 października)

Nie będzie czasu na zabawę. Obowiązki zawodowe i domowe zaczną wymagać twojej większej uwagi. Pechowo coś się popsuje i trzeba będzie organizować naprawę lub kupować nowy sprzęt. W pracy zyskasz poparcie wśród kolegów, szef cię wreszcie dostrzeże i powierzy odpowiedzialne obowiązki. Będziesz decydować, co się komu należy. W tych dniach obejrzysz dobry film lub przeczytasz ciekawą książkę.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Możesz sobie pozwolić na dobrą zabawę, tańce lub pyszne jedzenie. Nic ci nie będzie dolegać. Warto jedynie uważać z alkoholem. Planety przegonią wszelkie choroby i migreny, ale dobrze zrobisz, jeśli zadbasz o zdrowy i długi sen. Odetchniesz, bo będziesz miał trochę mniej obowiązków związanych z gotowaniem lub sprzątaniem. W tych dniach w rodzinę wejdzie jakaś nowa energia i wszyscy będą cię wspierać, a nawet wyręczać.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Z niczym się nie spóźnisz, nawet jeśli będzie to na ostatnią chwilę. Zrobisz coś, co ciągle odkładałeś na potem. To dobry czas, by starać się o kredyt lub pożyczkę, wyrabiać dokumenty lub odnawiać sobie uprawnienia. Staniesz w obronie słabszych i młodszych. Całkiem możliwe, że zaangażujesz się w akcję zbierania funduszy dla kogoś chorego lub przeciwko złemu traktowaniu zwierząt. Poczujesz, że jesteś w swoim żywiole.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Możesz się trochę nudzić, ale bądź pewny, że nie będzie to długo trwało. Rozerwą cię twoi znajomi lub rodzina, którzy zawitają w twoje progi. Przygotuj się na ich przyjście. Ugotuj coś dobrego lub przynajmniej kup coś słodkiego. Dzięki swojej pomysłowości stworzysz dobrą aurę i coraz częściej ludzie zechcą cię odwiedzać. Niestety będziesz miał mniejszą odporność, dlatego unikaj zakatarzonych lub kaszlących osób.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Najbliżsi będą potrzebowali od ciebie porady przy zakupach albo pomocy przy porządkach. Bez problemów dopilnujesz drobnych remontów, przesadzisz kwiaty lub popracujesz w ogrodzie. Dobrą energię na dłużej pomogą ci utrzymać sport albo zdrowy sen. Koniecznie więc zadbaj, aby się wysypiać i trochę więcej ruszać. Doskonale dasz sobie radę przy pracach, z którymi inni nie mogą sobie poradzić i narzekają, że to ponad ich siły.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Nawet najsilniejsi będą mieć smutne myśli i wpadną w kompleksy. Koniecznie wiec zadbaj o to, aby w pobliżu był ktoś, kto cię z tego wyciągnie. Potrzeba ci teraz wsparcia lub czułych słów. Jeśli najbliższych na to nie stać, poszukaj wśród znajomych, z pewnością znajdzie się ktoś, kto cię postawi do pionu. Będziesz miał ochotę na zorganizowanie grilla, zaprosisz znajomych lub rodzinę. Wrzucisz coś dobrego na ruszt i upieczesz ciasto.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ