Z raportów policyjnych

Z atrapą broni do banku

W środę, 23 maja około godziny 13.00 do jednej z placówek bankowych przy ul. Radomskiej w Starachowicach wszedł mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń. Zaniepokojona pracownica włączyła alarm i na miejscu od razu pojawili się policjanci. Okazało się, że 46-latek miał ze sobą atrapę broni. Nie doszło do napadu, ani sytuacji zagrażającej życiu. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Złodziej w firmie

W okresie od 19 do 21 maja br., w jednej z firm na terenie miasta, doszło do kradzieży dwóch wkrętarek z osprzętem. Właściciel firmy straty wycenił na 2800 złotych.

Kradną materiały budowlane

Na terenie gminy Bodzentyn, w dniach 18-20 maja, ukradziono z posesji materiały budowlane. Stratę wyceniono na 1500 złotych.

Buszował nocą

W nocy z 21 na 22 maja nieznany sprawca włamał się do sklepu na terenie gminy Mirzec i ukradł artykuły spożywczo-monopolowe oraz 1500 zł z kasy fiskalnej.

Włamania do domów

24 maja na terenie Starachowic doszło do dwóch włamań do domów jednorodzinnych. Z jednego z nich ukradziono biżuterię i dwie butelki alkoholu, wszystko wartości 3000 zł. Do innego domu złodziej wszedł przez otwarte okno na poddaszu i zabrał trzy laptopy, radio, pendrive i 500 złotych. Właściciel straty oszacował na kwotę 1700 złotych.

Telefon skusił złodzieja

25 maja br. około godz. 15.00-15.30 w restauracji na Majówce w Starachowicach, nieznany sprawca ukradł 30-letniemu mężczyźnie telefon komórkowy, który pozostawił na stole. Był wart 700 zł.

Buszowali na działkach

26 maja br. około godz. 21.00, włamano się do altanek działkowych w Starachowicach. Z jednej ukradziono radiomagnetofon, narzędzia ślusarskie, sekator ogrodowy, nitownicę, skryznke narzedziową, siekierkę, młotek gumowy oraz łom. Wartość strat wynosi 600 zł. Z sąsiedniej zginął młotek.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ