reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Pamiętaj, że wszystko, co jest ważne, najpierw zaczyna się w twojej podświadomości. Dobrze więc zrobisz, jeśli zaczniesz częściej myśleć i wyobrażać sobie to, co chciałbyś osiągnąć. Jesteś teraz na bardzo dobrej drodze do spełniania marzeń albo do poznania kogoś, kto ci je spełni. Niedługo zrozumiesz, czego lub kogo pragniesz. Wieczorami czeka cię powodzenie w życiu rodzinnym lub w miłości.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Możesz załatwiać trudne sprawy w instytucjach i urzędach. Także bankowe czy zdrowotne. Niektóre drzwi staną przed tobą otworem i nie trzeba będzie czekać w długich kolejkach. Planety zapowiadają poprawę humoru i przypływ optymizmu. Dowiesz się, że jesteś zdrowy i nic ci nie dolega. No, może trochę bardziej trzeba będzie o siebie zadbać, zmienić dietę i częściej robić sobie badania. Generalnie jednak nic ci nie grozi.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Aura sprzyja sprawom związanym ze sztuką i zabawą. Śmiało możesz przechodzić na dietę, a z pewnością szybko osiągniesz sukces. Unikniesz kłótni, plotek i szalonych decyzji, które mogą ci namieszać w życiorysie. Zanim zechcesz rzucić pracę, to trzy razy się zastanów albo poradź kogoś mądrego i życzliwego. W sercu będzie trochę niespokojnie. Jeśli twoja druga połowa w czymś się z tobą nie zgadza, to nie pakuj od razu walizek.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Owocne będą wszelkie rozmowy o trudnych sprawach domowych lub zawodowych. Dojdziecie do porozumienia i znacznie poprawicie swoje relacje. Ustalicie wspólne cele, na przykład gdzie chcecie się wybrać na wakacje lub kiedy będzie można wziąć urlop. Ktoś przestanie się wtrącać w wasze życie i wreszcie odetchniecie z ulgą. Poczujesz przypływ energii i zechcesz żyć bardziej aktywnie.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Jeśli chorujesz, to trafisz wreszcie do lekarza z powołania, który wpadnie na pomysł, jak ci trwale pomóc. Nie przejmuj się bałaganem w domu czy pustą lodówką. Zajmij się wreszcie sobą, reszta potem sama się ułoży. Odzyskasz siły witalne i wreszcie rzadziej się będziesz denerwować. Ktoś sprawi ci wielką przyjemność – spodziewaj się zaskakującego prezentu. Spotkanie z kimś da ci wiele do myślenia, przypomnisz sobie, co straciłeś.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Potrzebujesz więcej ciszy i swobody w domu. Dzieci cię denerwują, sąsiedzi wydają zbyt nachalni, a druga połowa od jakiegoś czasu wciąż jest naburmuszona. Planety radzą wziąć wolne od porządków, prania i prasowania. Poza tym dobrze zrobisz, jeśli zaczniesz unikać ludzi, którzy cię krytykują, wypominają ci błędy i wytykają, że niewiele umiesz. Z chandry wyleczysz się na spacerach i przy zabawie ze zwierzętami.

Waga (24 września – 23 października)

Rozwiniesz talenty i nauczysz się czegoś nowego, przydatnego w życiu. Na przykład zaczniesz śledzić giełdę i zainwestujesz w akcje. To da ci więcej spokoju i pewności w sprawach finansowych, bo w firmie ktoś zacznie podkopywać twoją pozycję. Nie martw się jednak na zapas, bo kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada. Nawet jeśli czekają cię jakieś trudne chwile, to i tak skończy się na tym, że dostaniesz podwyżkę lub awans.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Planety sprzyjają metamorfozom oraz zmianie pracy. To czas, kiedy możesz popracować nad swoją fryzurą, sylwetką oraz poszukać nowych pasji. Rozwijaj je, a mogą się stać twoim zawodem. W domu poświęcisz się swoim ulubionym zajęciom. W gotowaniu lub rozwiązywaniu krzyżówek towarzyszyć ci będzie twój partner lub partnerka. A jeśli wybierzecie się razem do restauracji lub na spacer, nie spotkacie nikogo, kto mógłby wam popsuć humor.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Bałagan w domu oraz spory między znajomymi lub w rodzinie osłabią cię psychicznie. Trzeba się wyluzować. Najlepiej zrobisz, jeśli zwrócisz swoją uwagę w inne, bardziej przyjemne rejony. Zajmij się najbliższymi, a bardzo przyjemnie cię zaskoczą. Okażą się kreatywni i bardziej pomysłowi, niż dotąd sądziłeś. Planety sprzyjają zwierzeniom i szczerym wyznaniom. Spotkasz kogoś, kto cię wysłucha i doradzi.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Nie pozwalaj sobie na zbyt wielkie wydatki i zachcianki, bo wpędzisz się w kłopoty. Lepiej trochę pooszczędzać na coś, co jest niezbędne. Na przykład na jakiś sprzęt, który się popsuł i musisz go wymienić, bo bez niego życie jest trudne. Wolne chwile wykorzystaj na rozmyślania i przemyślenia. Przyjrzyj się kierunkowi, w którym zmierza twoje życie. Nie obawiaj się podsumowań. Wreszcie wyciągniesz konstruktywne wnioski.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

To czas, gdy planety będą cię nakłaniały do ciągłego działania. Weźmiesz na siebie sporo obowiązków. Wybierz jednak te, które wychodzą ci najlepiej i skup się na najważniejszych zadaniach. Powoli uporządkujesz zaległe sprawy, wyjaśnisz nieporozumienia i poprawisz relacje z przełożonymi. Z łatwością przeprowadzisz negocjacje i dogadasz się z kimś, z kim od jakiegoś czasu byłeś w sporze.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Pilne sprawy załatwiaj osobiście, najlepiej z samego rana. Poczujesz, że świat staje przed Tobą otworem. Zamiast siedzieć cicho w kącie, chwal się i głośno mów o swoich sukcesach i pomysłach. Zostaniesz zauważony, ktoś cię wybierze do realizacji ważnego zadania. Jeśli coś ci nie odpowiada, z kimś źle się czujesz, to czas głośno o tym powiedzieć. Czas zmienić to, co ci ciąży. Z pewnością twoje otoczenie to zrozumie.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ