reklama

Poznali edukacyjną ofertę

Adamów

Brody

Poznali edukacyjną ofertę

Adamów

 

W Szkole Podstawowej w Adamowie zorganizowano dzień otwarty dla dzieci i rodziców zainteresowanych ofertą edukacyjną placówki.

Rodzice i dzieci powitani przez dyrektorkę szkoły, Teresę Szymczak, mogli zwiedzić szkołę, gdzie przygotowano dla nich sporo atrakcji. Najpierw maluchy zapoznały się z salą zerówki w której Katarzyna Bernaciak, wychowawczyni klas młodszych, zaprosiła je do zabaw ruchowych połączonych ze śpiewaniem piosenek oraz zajęć plastycznych, podczas których dzieci, wspomagane przez rodziców oraz uczniów klas 0 – III, wykonały z tekturowego talerza i kartonu głowę kotka. Maluchy zajrzały też do sali klasy III, w której czekała na nich kolejna niespodzianka: zajęcia prowadzone przez nauczycielkę angielskiego, Małgorzatę Kusiak – Wiechę. Były bardzo atrakcyjne, ponieważ odbywały się przy użyciu tablicy multimedialnej. Przyszli uczniowie nauczyli się prostych angielskich piosenek, a także stworzyli na kartkach misia słuchając instrukcji w języku angielskim. Każdy otrzymał pamiątkową naklejkę oraz słodki upominek.

Kończąc wizytę dowiedzieli się od pani dyrektor wszystkiego na temat zapisów i zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły. Maluchy bardzo niechętnie opuszczały placówkę, w której mogły przekonać się, że nauka połączona z zabawą może być fantastyczną przygodą.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ