reklama

Z raportów policyjnych

Ukradli głośniki

18 kwietnia w jednym ze sklepów na terenie miasta nieznany sprawca ukradł dwa głośniki o łącznej wartości 998 złotych.

Zderzenie... rowerzystów

22 kwietnia br. w Godowie (gm. Pawłów), 68-letnia rowerzystka zawadziła podczas wyprzedzania na drodze 52-letniego cyklistę i upadła. Kobieta trafiła do szpitala.

Połakomił się na odkurzacz

W nocy, z niedzieli na poniedziałek (22-23 kwietnia) nieznany sprawca włamał się do garażu na terenie miasta i ukradł odkurzacz oraz kompresor. Poszkodowani straty wycenili na 1010 złotych.

Włamanie do szafki

Na terenie jednej ze starachowickich firm, nieznany sprawca włamał się do szafki narzędziowej, z której ukradł zestaw pilników obrotowych o łącznej wartości 270 złotych.

Tysiąc złotych strat

W dniach 18-25 kwietnia na terenie Starachowic złodzieje włamali się do garażu, skąd ukradli 4 opony zimowe z felgami o łącznej wartości 1000 złotych.

Samochodem w motorower

26 kwietnia br. w Dąbrowie Dolnej (gm. Bodzentyn), kierujący autem KIA chciał na skrzyżowaniu wyprzedzić motorower i - niestety - zderzył się z jednośladem. 54-latka jechała nim w tym samym kierunku i na skrzyżowaniu też rozpoczęła manewr skręcania. Trafiła do szpitala.

Okradziona w przychodni

W tym samym dniu, 67-letnia kobieta poinformowała policjantów, że w jednej ze starachowickich przychodni ukradziono jej portfel z dokumentami i 40 zł gotówki.

Pirat na drodze

Policjanci ze Skarżyska-Kamiennej zatrzymali na terenie miasta 27-letniego starachowiczanina, który jadąc volvem przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 80 km/h. Rejestrator wykazał prędkość 133 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące, "wlepiono" 400-złotowy mandat i 10 punktów karnych.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ