reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Na początku tygodnia będziesz trochę smutny, ale po kilku dniach w ogóle zapomnisz, o co ci chodziło. Humor ci wróci, a wydarzenia napełnią cię radością i energią. Nabierzesz dystansu do problemów i przegonisz wszystkie wampiry energetyczne ze swojego życia. Będziesz miał wyczucie, z kim się zadawać, a z kim nie zadzierać, aby lepiej zarabiać. Pod koniec tygodnia spotkasz kogoś, kto przyniesie ci bardzo dobrą wiadomość.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Znowu poczujesz się dobrze w swojej skórze. Zaczniesz być bardziej pewny siebie i spokojny. Zawarte teraz znajomości będą miały duży wpływ na twoją przyszłość. Single znajdą przyjaciela albo miłość. Planety pomogą ci zapanować nad nerwami, bałaganem na biurku oraz w domu, a także nad sprawami, które wymykają się spod kontroli. Zrozumiesz wszakże, że porządki i zakupy wcale nie są najważniejsze.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Bardzo przyjemnie zrobi się w życiu rodzinnym. Mniej będziecie sprzątać i porządkować, a bardziej będziecie przywiązywali wagę do bliskości i wspólnych żartów. Twoja druga połówka zacznie bardziej o ciebie dbać i poczujesz się z tym niezwykle miło. Planety sprzyjają wspólnym wyjściom, spacerom oraz wyjazdom. U tych, którzy mają drugą połówkę, uczucie wybuchnie ze zdwojoną siłą, a ci, którzy są samotni, znajdą przyjaciela.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będziesz pracowity i dobrze zorganizowany. Ale po pracy poświęć trochę więcej uwagi sprawom towarzyskim lub miłosnym. Aura zacznie sprzyjać rozrywce. Zaczniesz uprawiać jakiś sport i w ogóle więcej przebywać na świeżym powietrzu. Całkiem możliwe, że zapiszesz się do jakiejś grupy, która przyjemnie spędza czas. Wieczorami nie siedź w domu. Czas sprzyja randkom i tańcom.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Chętnie odnowisz stare kontakty i spotkasz się ze znajomymi, którzy mają podobne do ciebie zainteresowania. Czeka cię długa rozmowa z kimś, kogo dawno nie widziałeś, ale macie ze sobą mnóstwo tematów do omówienia. Przed tobą pogaduchy i zwierzenia. Trzeba będzie także komuś coś podpowiedzieć, poradzić, pożałować lub wesprzeć. Jeśli ktoś poprosi cię o przysługę, nie odmawiaj, bo być może ty niedługo czegoś będziesz potrzebował.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Więcej będzie zaproszeń i spotkań ze znajomymi. Prawdopodobnie czeka cię jakaś wycieczka lub spotkanie integracyjne w pracy. Singlom planety przyniosą spotkanie z kimś przystojnym i inteligentnym. Trzeba będzie się zastanowić i przemyśleć, co z tym dalej zrobić. Chodź na spotkania i imprezy, lecz unikaj ludzi, którzy ci mają coś za złe, bo tylko popsują ci humor. Twoim priorytetem stanie się zdobywanie nowych umiejętności.

Waga (24 września – 23 października)

Nie przejmuj się sporami między kolegami lub w rodzinie, bo wszystko wyjaśni się na twoją korzyść. Dzięki przychylnemu nastawieniu planet będziesz miał dobre pomysły, a współpracownicy i koledzy zechcą brać w nich udział. Wieczorami poświęcaj więcej czasu swojej rodzinie. Być może ktoś chce z tobą poważnie porozmawiać albo ci się z czegoś zwierzyć. Jeżeli zaczniesz więcej spacerować, to szybko zauważysz, że tracisz brzuszek czy fałdki.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Zapomnisz o niedawnych problemach dzięki pomysłom jakiejś bliskiej osoby. Będzie cię rozweselać i proponować różnego rodzaju przyjemności. Koncert, kino, lody albo wspaniała kolacja w restauracji. Wszystko jest teraz możliwe. W pracy przestaniesz się bać zebrań czy narad, bo zniknie z twojego pola widzenia ktoś, kto wyprowadzał cię z równowagi. Bez żalu zrezygnujesz z cukru i alkoholu, idealnie dobierzesz fason i kolory na wiosnę.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Poczujesz się bardziej wypoczęty i nabierzesz ochoty na częstsze przebywanie na świeżym powietrzu. Zechcesz więcej rozmawiać z najbliższymi, możliwy jest wspólny wypad na rowerze. Korzystaj z ładnej pogody. Planety radzą znaleźć więcej czasu na aktywność fizyczną. Dzięki niej oczyścisz się z czarnych myśli. Poza tym będziesz mniej ospały. Zaczniesz wyolbrzymiać niektóre problemy w pracy, możliwa jest kłótnia z szefem.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Nieuprzejmych ludzi pokonasz pięknym uśmiechem. Narzekanie i marudzenie niektórych krewnych tak cię zmęczy, że zechcesz od nich odpocząć. Rób wszystko, aby nie rozpoczęła się awantura, bo ona tylko zaogni sytuację i sprawi, że wzrośnie ci ciśnienie. Ucz się panować nad sobą, najlepiej poza domem. W pracy nie odkładaj niczego na później. Planety sprzyjają rozważnemu dysponowaniu gotówką, więc zapewne dużo pieniędzy nie roztrwonisz.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Pozbędziesz się części nieprzyjemnych obowiązków. W pracy przyjmą jakiegoś pomocnika, a w domu je zlekceważysz lub przekażesz komuś innemu. Będzie ci sprzyjało szczęście w finansach, więc nie martw się, jeśli za dużo wydasz w drogerii. Rozwiążesz jakiś poważny problem, ale tylko wtedy, jeśli podejdziesz do niego na luzie i z dystansem. Zaczniesz zmieniać nawyki żywieniowe na lepsze i zdrowsze. Szybko się do nich przyzwyczaisz.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Uważaj podczas zakupów lub robienia opłat. Jesteś teraz tak rozkojarzony, że możesz coś pomylić lub zgubić. W ogóle będziesz miał problem z liczeniem pieniędzy, o czymś zapomnisz, coś gdzieś zostawisz. Spokój osiągniesz, jeśli będziesz spędzał wieczory blisko swojej drugiej połówki. Zatroszczysz się o dom i bliskich. Dzięki temu poczują się dopieszczeni przez ciebie i kochani. Odpłacą ci tym samym, ale jeszcze z nawiązką.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ