Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Bardzo ci się spodoba, że jest cieplej i słonecznie. To prawda, że ciepło zbliża się wielkimi krokami, ale wirusy będą teraz polowały właśnie na ciebie. Unikaj ludzi, którzy kichają i prychają, koniecznie się jakoś zabezpiecz przed chorobą. Planety otworzą cię na nowe doświadczenia. Poczujesz się z tym o wiele młodszy i weselszy. Zechcesz się bawić i nabierzesz ochoty na jakiś wyjazd. Samotni przestaną przesiadywać w domach.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Możesz liczyć na niespodziewane spotkania i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Spotkasz kogoś, kto cię bardzo rozweseli. Znajdziesz jakąś zgubę i przez cały czas będziesz radosny. Czekają cię udane zakupy. Ani przez chwilę nie będziesz się nudzić. Ktoś namówi cię na wyjście do kina lub na basen. Całkiem możliwe, że zapiszesz się na jakiś kurs. Nie oszczędzaj na przyjemnościach, dobrze się odżywiaj i dbaj o zdrowie.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Przed tobą sympatyczny czas, pełen spotkań i radosnych wydarzeń. Dowiesz się o jakimś spadku, wygranej lub dostaniesz nagrodę. Będziesz plotkował i żartował, tylko nikogo nie obgaduj. Tydzień sprzyja także szkoleniom i wyjazdom służbowym. Dostaniesz zaproszenie na jakieś przyjęcie, zjesz dobrą kolację. Szefom pokażesz się od jak najlepszej strony, a ci, których spotkały w pracy jakieś nieprzyjemności, szybko o nich zapomną.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będzie trochę więcej pracy, ale się nie przemęczysz. Wprost przeciwnie – nabierzesz wigoru i energii. Unikaj przeciągów, ale nie spacerów. Planety zapewnią ci sympatię ludzi i powodzenie w miłości. Zaobrączkowani będą teraz szczerze rozmawiać ze swoją drugą połową. Single zaczną flirtować i nikt im się nie oprze. Dzięki urokowi osobistemu wyjaśnisz nieporozumienia w pracy lub w rodzinie. Zaprzyjaźnisz się z nowymi sąsiadami.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Planety pomogą ci spełniać marzenia. Jeżeli chciałbyś wymienić garderobę na bardziej na czasie, to masz to jak w banku. W okolicy otworzą nowy sklep z ubraniami, które wcale nie będą drogie. Ci, którzy marzą o podróżach, zaczną planować wyjazd życia. Umówisz się z kimś, kogo dawno nie widziałeś, a jeżeli tego potrzebujesz, to schudniesz. Zaczniesz walczyć z niesprawiedliwością i zaangażujesz się w jakiś ruch społeczny.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Jeśli ktoś zażąda rewanżu za wcześniejszą przysługę albo będziesz musiała oddać jakiś dług, to nie zwlekaj. Może ci się to wydawać trudne, ale w rzeczywistości z łatwością sobie z tym poradzisz, a potem szybko zapomnisz, że miałaś jakieś kłopoty. Wiadomość od bliskiej osoby sprawi ci radość. Dostaniesz zaproszenie od rodziny. Będziesz się szykować na wesele lub inną ważną uroczystość. To idealny czas do nawiązywania przyjaźni.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz pomysłowa i energiczna. Wymyślisz wreszcie, jak podwoić swoje zyski albo jak zrobić interes życia. Ktoś przejmie część twoich domowych obowiązków i znajdziesz wreszcie więcej czasu na odpoczynek i relaks. Nie dasz się wplątać w pracę po godzinach, ale i tak ktoś cię pochwali. Zatroszcz się teraz o swoją karierę i wizerunek. Łatwiej ci przyjdzie nauka, więc możesz się zapisać na szkolenia lub kursy.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

To idealny czas na okazywanie uczuć. Pokaż najbliższym, że ci na nich zależy. Zorganizuj wspólny wyjazd lub wyręcz w czymś swoją drugą połowę. Wyostrzy się twój dowcip, będziesz zabawiał ludzi i odczujesz, że jesteś w centrum wydarzeń. Samotni kogoś sobą zainteresują, a zaobrączkowani poczują się zadbani i kochani. Jeśli sąsiedzi lub znajomi będą czegoś potrzebowali, to zaproponujesz im swoją pomoc i zapunktujesz.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Planety namawiają do odnawiania przyjaźni ze szkolnych ław. Zdarzy się okazja do spotkania, na którym będziecie wspominać dawne czasy i okaże się, że nadal macie ze sobą wiele wspólnego. Jest tylko jedna zasada: nie rozmawiajcie o polityce. Nie będziesz miał głowy do rachunków, ale i tak rozpoczniesz ambitny projekt, przy którym trzeba będzie liczyć pieniądze. W pracy zasłużysz na pochwały i możesz liczyć na sowitą wypłatę.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Planety pomogą ci osiągnąć sukces, ale musisz pomyśleć, jak stworzyć coś własnego i niepowtarzalnego. Szukaj inspiracji w ludziach, książkach lub filmach. Jeśli będziesz trochę zamyślony i roztargniony, to przyjrzyj się swojej diecie. Może pijesz zbyt dużo kawy lub jesz zbyt dużo słodyczy, a w takim razie wypłukujesz cenne magnez i potas. Planety uczynią cię pewnym siebie i silnym. Przegonisz oszustów i fałszywców, którzy krążą wokół ciebie.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Postanowisz uporać się z zaległymi sprawami rodzinnymi czy domowymi. Wytrzepiesz dywan, posprzątasz w łazience lub poukładasz w szafach i wyrzucisz stare rzeczy. W końcu jest wiosna i trzeba zrobić miejsce na nową garderobę. Pokażesz najbliższym, jak się sprząta i dodasz im odwagi przy realizacji trudnych zadań. Zjecie razem dobry obiad lub kolację. Może nawet szykuje się mała uroczystość. Zapragniesz czuć się potrzebny i lubiany.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Odeśpisz bezsenne noce, obejrzysz serial, na który ostatnio nie miałeś czasu. Pamiętaj, aby nie ulegać wpływowi rozrywkowych znajomych. Lepiej zacząć rozwijać swoje pasje niż pić trzecią kawę albo drugą lampkę wina. Na wszystkie trudne wydarzenia będziesz reagował bardzo emocjonalnie, więc uważaj, żeby nie wdać się w spór czy kłótnię. Zamiast nakrzyczeć na kogoś, lepiej merytorycznie podyskutować lub iść na spacer.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ