Giełda transferowa

Notowanie 3

Informacje sportowe

Giełda transferowa

Notowanie 3

 

Star Starachowice w zimowym okienku transferowym jest bardzo aktywny. W najnowszym notowaniu, w drużynie Arkadiusza Bilskiego pojawiło się kilka nowych nazwisk.

Na wniosek trenera Staru przywrócony został zawieszony jesienią Jakub Nowocień. Z drużyną trenuje także Łukasz Radło, wychowanek starachowickiej Juventy, który ostatnio reprezentował barwy UKS Ruch Chorzów. Negocjacje z klubem prowadzi doświadczony Łukasz Gruszczyński, który na pewno były mocnym ogniwem w linii pomocy. Prawdopodobnie nic nie wyjdzie z transferu Kacpra Wiechy z GKS Rudki. Działacze Staru chcieliby go pozyskać, ale w Rudkach zapewniają, że na najbliższą rundę zawodnik ten nie zmieni barw klubowych. Odejdzie natomiast Krzysztof Chatys, którego wypożyczenie z Granatu Skarżysko-Kamienna zostało skrócone.

W pozostałych drużynach z naszego regionu w minionym tygodniu niewiele się wydarzyło. Zarówno w Kamiennej Brody, GKS Rudki, Łysicy Bodzentyn oraz iłżeckiej Polonii nie zaszły żadne zmiany.

Star Starachowice

Przychodzą: trener Arkadiusz Bilski (Spartakus Daleszyce), Dariusz Anduła (wypożyczenie z Łysicy Bodzentyn), Jakub Kania (powrót z wypożyczenia w Juvencie Starachowice), Damian Senderowski, Jakub Nowocień (wznowili treningi).

Zainteresowanie: Bartosz Gębura (Spartakus Daleszyce), Łukasz Radło (Ruch Chorzów), Łukasz Gruszczyński (powrót z Niemiec), Patryk Sieczka (wolny zawodnik).

Odchodzą: trener Tomasz Siczek (szuka klubu), Bartosz Sęga, Ariel Spadło (szukają klubów), Krzysztof Chatys (skrócenie wypożyczenia z Granatu Skarżysko-Kamienna).

Kamienna Brody

Odchodzi: Paweł Sado (nie wznowił treningów).

Łysica Bodzentyn

Przychodzą: Łukasz Kaczmarek (Naprzód Jędrzejów).

Odchodzi: Dariusz Anduła (wypożyczenie do Staru Starachowice).

Zainteresowanie: Piotr Malec (Zdrój Busko-Zdrój), Łukasz Szymoniak, Piotr Pawłowski (obaj Naprzód Jędrzejów)

GKS Rudki

Przychodzą: trener Janusz Cieślak (Naprzód Jędrzejów), Dawid Rafalski (wznowił treningi).

Zainteresowanie: Karol Bęben (ŁKS Łagów), Wojciech Supierz (Lubrzanka Kajetanów).

Odchodzą: trener Marcin Kośmicki (szuka klubu), Jakub Zakrzewski (Granat Borki).

Polonia Iłża

Przychodzą: Michał Kutera (powrót z wypożyczenia do Zawiszy Sienno)

Odchodzą: Marcin Rosłaniec (szuka klubu).

*pogrubioną czcionką zaznaczyliśmy nowe doniesienia transferowe.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ