Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przekonasz kogoś ważnego do swoich planów i ubijesz bardzo korzystny interes. Twoja rodzina zacznie się wzbogacać i już niedługo będzie się wam znacznie lepiej żyć. Będziesz pamiętał, aby dbać o relacje z ludźmi. Przeprosisz kogoś, komu niedawno zrobiłeś przykrość, staniesz się milszy dla domowników. Trochę bardziej się wyluzujesz i wyrówna ci się ciśnienie. Zamiast zastanawiać się, czy robisz dobrze czy źle – ciesz się życiem.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Będziesz mieć trochę więcej czasu dla siebie. Rodzina i znajomi dadzą ci spokój, każdy zajmie się swoimi sprawami. Nie trzeba będzie tyle co zawsze sprzątać i gotować. Tym sposobem wygospodarujesz trochę więcej czasu na odpoczynek, czytanie, odsypianie zarwanych nocy albo na pielęgnowanie urody. Przypadkiem nie szukaj sobie żadnego męczącego zajęcia w zamian, bo to jest czas tylko dla ciebie.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Poczujesz przypływ energii. Będziesz miał więcej odwagi do zajęcia się tym, czego wcześniej się bałeś. Rozprawisz się z wrogami i zaległościami. Zaczniesz być pomysłowy i energiczny. Wykorzystaj tę energię na pracę i szukanie dodatkowych zleceń. Możesz także coś pożytecznego zrobić w domu. Ruch pomoże ci się odprężyć i zrelaksować. Znajdziesz kompana do wyjść na basen, na jogę albo innego typu zajęć relaksujących.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Teraz masz dobrą rękę do pieniędzy, więc śmiało możesz powalczyć o podwyżkę albo jakieś inne przywileje. Bez strachu wydawaj na to, co jest ci potrzebne w domu, bo pojawią się sytuacje, w których będziesz mógł sobie dorobić. Rzucisz się w wir rozrywek. Gdzieś wyjedziesz, coś zwiedzisz i będziesz dużo spacerował. Koniecznie zabierz ze sobą drugą połówkę, warto razem pożartować.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Planety sprzyjają wcielaniu w życie nowych pomysłów. Pokażesz uczucia tym, których kochasz i wprowadzisz w życie nowe usprawnienia w pracy lub w domu. Przekonasz innych, aby zrobili tak jak ty proponujesz i namówisz, aby bardziej się starali. Pojawi się także więcej pieniędzy na twoje osobiste wydatki. Docenisz tych, którzy uczciwie pracują, a leniwym utrzesz nosa i ich ostro skrytykujesz.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Poczujesz potrzebę zadbania o swój związek. Zaczniesz bardziej się starać. Być może kupisz sobie coś ładnego albo zrobisz prezent swojej drugiej połowie. Nauczysz się gotować kilka nowych potraw i zorganizujesz małe przyjęcie. Będziesz bardzo życzliwy dla wszystkich wokół i łatwo się z kimś zaprzyjaźnisz. Pojawi się okazja, by wyjechać na koncert, o jakim marzyłaś albo zorganizować atrakcyjną wycieczkę w góry.

Waga (24 września – 23 października)

Bardzo energicznie zabierzesz się do załatwiania różnych spraw rodzinnych. Jednym pomożesz, innym doradzisz, a gdy ktoś będzie w poważnej potrzebie, to zaprowadzisz go do lekarza lub nawet pożyczysz pieniądze. Planety sprzyjają także wyjazdom i imprezom domowym. Zrobisz bardzo dobry obiad i usłyszysz komplementy albo to właśnie ciebie ktoś zaprosi. Koniecznie pochwal i podziękuj za zaproszenie.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Zapanuj nad nerwami i nie rezygnuj z planów, które dawno zrobiłeś. Nie daj się wyprowadzić z równowagi i nie słuchaj osoby, która wszystkich obgaduje. Po pracy zajmij się domem i rodziną, a odkryjesz, że w lodówce są pustki i trzeba uzupełnić zapasy. Będzie czas na to, aby porozmawiać z dziećmi o ich obowiązkach. Koniecznie wyrzuć z portfela stare paragony i rachunki i zrób miejsce dla dużych pieniędzy.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Jeśli postanowiłeś sobie, że będziesz się więcej ruszać, to koniecznie tego dotrzymaj. W innym przypadku grożą ci migreny, wzdęcia a może nawet lekkie przeziębienie. Nie wyjawiaj nikomu swoich pomysłów, bo zacznie je realizować jak swoje. Poszukasz oszczędności, odpiszesz na SMS-y. Zaplanujesz wyjazd na koncert lub na wakacje. W pracy nikt cię nie przegada. Pamiętaj, żeby nie trzymać kilku srok za ogon, ale skupić się na najważniejszym.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Aura natchnie cię do podejmowania ważnych decyzji. Będziesz wiedział wreszcie, jak zdobyć to, o czym od dawna marzysz. Ci, którzy naprawdę kochają, staną murem za swoją drugą połową. Inni będą się długo zastanawiać. Troszkę zaczniesz narzekać na pracę i na pogodę, ale szybko ci to minie. Częściej będziesz się uśmiechał. Porobisz plany, zaprosisz znajomych, kupisz bilety do kina lub teatru.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Wystarczy, że się dobrze wyśpisz, a zobaczysz świat w jaśniejszych barwach. Zauważysz, że twoi najbliżsi wcale nie są tacy leniwi lub złośliwi, jak wcześniej myślałeś. Zaczniesz wydajniej pracować i znajdziesz czas na realizowanie swoich pasji. Samotni będą mieli szczęście do spotykania ciekawych ludzi. Niektórzy zaczną flirtować przez internet. Poznają kogoś, kto podpasuje im inteligencją i poczuciem humoru.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Skorzystasz z zaproszeń na spotkania towarzyskie. Pamiętaj, że teraz każda aktywność czy rozmowa dobrze ci zrobi. Będziesz miał potrzebę, aby komuś się zwierzyć i opowiedzieć o swoich narastających emocjach. Bądź pewien, że znajdzie się ktoś, kto cię wysłucha i doradzi. W domu nikt nie będzie się kłócił ani pyskował. Na spacerze możesz coś zgubić, więc dobrze wszystkiego pilnuj i się bacznie rozglądaj.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ