reklama

Pamiętali o kochanych dziadkach

SP Adamów

Brody

Pamiętali o kochanych dziadkach

SP Adamów

 

Święto rodowej starszyzny zorganizowano w Szkole Podstawowej w Adamowie w ostatnich dniach stycznia br.stycznia 

Uczniowie klas 0 – III, przygotowali z wychowawczyniami: Renatą Ślęzak, Moniką Dziubą – Łucką i Katarzyną Bernaciak, bardzo dużo wierszy i piosenek, które bardzo wzruszyły seniorów, a także piękne życzenia i laurki. Ozdobą występu był brawurowy pokaz twista w wykonaniu uczniów i uczennic z klas I – III.

Starsze klasy postawiły na rozrywkę i życzenia i zaprezentowały zabawny spektakl według scenariusza nauczycielek: Katarzyny Pocheć, Iwony Kozdęby, Małgorzaty Kusiak – Wiechy i Katarzyny Wlazłowskiej. Uczniowie z zabawny sposób naśladowali telewizyjne programy poszukujące talentów, prezentowali wiersze i piosenki oraz scenki kabaretowe, które rozbawiły seniorów do łez. Ozdobą tego pokazu były utwory muzyczne, a szczególnie finałowy popis klasy V, która zaśpiewała "I just call to say I love you", co zrobiło duże wrażenie na widzach.

Kochani dziadkowie, oprócz występów i słodkiego poczęstunku, mogli cieszyć się drobnymi, często bardzo oryginalnymi upominkami przygotowanymi i wykonanymi przez wnuków.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ