"Będzie się działo" - zapewnia prezydent

Czołowi artyści polskiej sceny rozrywkowej zawitają do Starachowic

Na okładce

"Będzie się działo" - zapewnia prezydent

Czołowi artyści polskiej sceny rozrywkowej zawitają do Starachowic

W minionym roku mieszkańcy Starachowic nie mogli narzekać na brak imprez kulturalnych, a w bieżącym będzie ich więcej.

 

Co będzie się działo w 2018 roku, zapowiada prezydent miasta. Do Starachowic przyjadą artyści znani z polskich scen muzycznych, ale także z pierwszych stron gazet.

- Zaprosiłem: Sylwię Grzeszczak, Cleo, Jerzego Połomskiego, Quebonafide, Tau, DonGURALesko, Agnieszkę Chylińską, zespół Cisza jak Ta, After Party, Czadoman oraz Piękni i Młodzi. Będzie się działo!:) - anonsuje na swoim portalu Marek Materek.

8 kwietnia gościć będziemy zespół Cisza jak Ta. W Dzień Dziecka zaśpiewa Sylwia Grzeszczak, a pod koniec czerwca Cleo. W lipcu w Starachowicach rządzić będzie muzyka disco-polo, zagrają After Party, Czadoman i zespół Piękni i Młodzi (21 lipca), natomiast w sierpniu, podczas Dni Starachowic, przez trzy dni będziemy bawić się przy różnych rodzajach muzyki. W piątek (24 sierpnia) zaśpiewa Jerzy Połomski, w sobotę (tak jak i w minionym roku) sceną zawładnie hip-hop, pojawią się Quebonafide, Tau i DonGURALesko, a na zakończenie święta miasta zaśpiewa Agnieszka Chylińska.

A już 19 stycznia br. w SCK wystąpi Tomasz Stockinger, a w Dzień Kobiet swój program zaprezentuje Sonia Bohosiewicz. Te imprezy organizuje Starachowickie Centrum Kultury

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ