Cztery razy na podium

Biegi Sylwestrowe

Informacje sportowe

Cztery razy na podium

Biegi Sylwestrowe

 

Dobry start w Biegach Sylwestrowych w Szydłowie zaliczyli lekkoatleci Juventy-Kobex Starachowice. Nasi sportowcy cztery razy stanęli na podium. 

- Nasza drużyna po 13 latach ponownie stanęła na podium Biegów Sylwestrowych w Szydłowie, gdzie w 2004 roku wygraliśmy - wspomina prezes klubu Dawid Kubiec.

Tym razem drużynowo wygrać się nie udało, ale nasza ekipa zajęła trzecie miejsce. W sumie w Szydłowie na trasie biegu rywalizowało 17 naszych reprezentantów. Najlepiej spisały się Julia Marczak i Klaudia Roesler, które w swoich kategoriach wiekowych zajęły drugie miejsca. Na najniższych stopniach podium stanęły natomiast Zofia Dróżdż i Wiktoria Szmalec.

- Miejsca tuż za podium zajęli Nikola Niekłań, Wojciech Kucharczyk, Jan Czerwiński, Weronika Wojnar i Szymon Pokrywka, a najmłodszą reprezentantką naszego klubu była 5-letnia Aleksandra Pokrywka. Jestem bardzo zadowolony z występu naszych zawodników. Pięknie powalczyliśmy o trzecie miejsce w drużynie i najważniejsze, że każdy dał z siebie wszystko - dodał prezes Juventy-Kobex.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ