reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przed tobą spokojny, ale i radosny czas. Wpływy pewnych planet sprawią, że rozkwitnie twoje życie zawodowe, a pensja już niebawem błyskawicznie pójdzie w górę. Będziesz bardziej zdeterminowany, a rozmowa z kimś ważnym w twoim życiu doda ci sił. Po nieco chaotycznych tygodniach ostatniego czasu uda ci się odnaleźć spokój i równowagę pomiędzy życiem osobistym a zawodowym. Będziesz miał więcej czasu dla rodziny.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

W najbliższym czasie planety wesprą cię w sferze rodzinnej i miłosnej. Nie będziesz musiał pod tym względem radzić sobie sam, a sprawy rozwiną się jakby poza tobą. Nie musisz martwić się o finanse i zasobność portfela, bo ktoś się o to doskonale zatroszczy. Będziesz mógł się pochwalić niesamowitym instynktem, jeśli chodzi o interesy oraz inwestycje, a także umiejętnością analitycznego myślenia.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

To bardzo dobry moment na odbycie krótkiej podróży. Obojętnie, w jakim celu – dla przyjemności czy w interesach. Dla współpracowników staniesz się bardziej przekonujący i komunikatywny, a w domu lepiej będziesz sobie radzić w stresowych sytuacjach. Jeśli jesteś w związku małżeńskim, to licz na pewne pomyślne wydarzenia. Dla singli to także udany okres. Może być gorąco bez względu na to, jaka jest pogoda za oknem.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Motywem wiodącym najbliższych dni będzie twój rozwój osobisty. Nawiążesz kontakty z jakąś grupą, która ciekawie spędza życie albo zaczniesz się uczyć czegoś wartościowego. Będziesz szybko przeć do celu, nie oglądając się za siebie i zapominając o porażkach. Nie trać nadziei, nawet jeśli pewne sprawy na początku nie będą szły po twojej myśli. Więcej optymizmu i samozaparcia przyda się w wielu sytuacjach.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Każdą sytuację, nawet najbardziej przytłaczającą, spróbujesz przekształcić w wartościowe doświadczenie. Dzięki temu zyskasz wiedzę i dodatkowe umiejętności, które bardzo przydadzą ci się w przyszłym życiu. Coraz częściej będą ci przychodziły do głowy oryginalne pomysły, jak ciekawie spędzić czas i jak odnieść sukces w pracy. Wzrośnie twoja popularność wśród współpracowników i przełożonych.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Nie szukaj porad u innych, ale zaufaj swojej intuicji. Będziesz miała teraz szczęście do trafnych decyzji i bardzo dobrych wyborów. Nauczysz się słuchać swojego wewnętrznego głosu, który wiele ci podpowie. Bliscy otoczą cię wsparciem i zmotywują do działania. Poczujesz, że nie jesteś sama i masz u nich wielkie zaufanie. Zaspokoisz swoją dużą potrzebę bezpieczeństwa i spokoju. Kilka wieczorów spędzisz przed telewizorem, ale nie będzie nudno.

Waga (24 września – 23 października)

Niebawem zaczną się kruszyć wszelkie relacje, które nie mają szans na przyszłość. Nawet jeśli będziesz początkowo trochę rozczarowana i smutna, to bardzo szybko ktoś lub coś cię rozbawi i zapomnisz o kłopotach. W sprawach finansowych trzeba się będzie uczyć, także na własnych błędach. Kluczem do sukcesu jest twoja aktywność i pomysłowość. Jeśli nie spoczniesz na laurach, to w końcowym rozrachunku wyjdziesz ze wszystkiego obronną ręką.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Dostaniesz szansę na spędzenie więcej czasu ze swoimi bliskimi. I wcale nie oznacza to, że pogorszy ci się w pracy. Wprost przeciwnie, przed tobą urlop zimowy albo przynajmniej wolny weekend. Więzi rodzinne odnowią się, będzie więcej czasu na uczucia i sprawianie sobie wzajemnych przyjemności. Ponadto szukaj okazji do zainwestowania albo przynajmniej wykup jakiś los.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Zdobędziesz bardzo cenną wiedzę, którą w przyszłości wykorzystasz w praktyce. Skończysz szkołę, zdasz egzamin, uzyskasz ważny certyfikat. Będzie ci się wiodło w sprawach zawodowych. Może zaczniesz inwestować, kupisz sobie nowy samochód albo nowe mieszkanie. Ale nie będziesz tego wszystkiego sam finansował, ktoś w znacznym stopniu cię wesprze. Zadbaj o swój rozwój intelektualny, bo niebawem będziesz potrzebował nowych pomysłów.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Nie musisz się martwić o zdrowie, bo będziesz teraz wyjątkowo odporny. Pomyśl jednak o diecie i ćwiczeniach. Nie zapominaj o swoich największych marzeniach, bo niebawem mogą się spełnić. Oczywiście pod warunkiem, że włożysz w ich realizację sporo swojej ciężkiej pracy. Niebawem odzyskasz spokój i wewnętrzną równowagę. Przestaniesz się kłócić z najbliższymi, zapanuje między wami bardzo przyjemny rozejm.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Ktoś zdejmie z twoich ramion odpowiedzialność za bardzo poważne sprawy w domu lub w firmie. Odetchniesz i odpoczniesz, zaczniesz nawet myśleć o rozrywkach. Planety obdarzą cię urokiem, który będzie przyciągał spojrzenia płci przeciwnej, a czy z tego skorzystasz, zależy już od ciebie, twoich priorytetów i pragnień. Większość spraw, których się dotkniesz, znajdzie pozytywne rozwiązanie. W interesach masz murowany sukces.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

W pracy niebawem możesz liczyć na pierwsze nagrody za włożony wysiłek. Pochwalą cię także w domu za to, że sprzątasz lub gotujesz. Do twojej podświadomości dotrą uczucia i potrzeby, z których dotąd nie zdawałeś sobie sprawy. Trzeba będzie sobie jakoś z tym poradzić. Jeśli nie będziesz potrafił sam, to zwróć się do specjalisty albo przynajmniej zapytaj bardziej doświadczonego przyjaciela lub przyjaciółki.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ