W świątecznym nastroju

Staw Kunowski

Brody

W świątecznym nastroju

Staw Kunowski

 

Piękna muzyka i aktorskie popisy uczniów oklaskiwała społeczność szkolna i rodziny podopiecznych placówki oświatowej w Stawie Kunowskim.

Tegoroczne uroczystości czasu Bożego Narodzenia przybrały w Publicznej Szkole Podstawowej w Stawie Kunowskim formę artystyczną. Tuż przed Wigilią licznie zgromadzili się rodzice, dziadkowie oraz cała społeczność szkoły, oglądając świąteczny program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków i uczniów. Najmłodsi, przebrani za piękne aniołki, zachwycili publikę śpiewem kolęd i pastorałek, a zespół szkolny Bad Girls autorskim układem tanecznym przygotowanym do świątecznego przeboju "Let it snow". Zaprezentowali się również uczestnicy Gminnego Konkursu Kolęd, uczniowie SP w Stawie Kunowskim: Jaś Klepacz z kl. III, Antosia Rakoczy z kl. IV oraz Julka Wiącek i Oliwka Karwacka z kl. VII.

Hitem spotkania był spektakl "Opowieść Wigilijna" w wykonaniu młodych, utalentowanych aktorsko wychowanków szkoły. To niezwykle pouczające przedstawienie, na motywach utworu Charlesa Dickensa, potwierdziło wszystkim, jak ważną wartością jest rodzina.

(K. K.)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ