Tak witaliśmy 2018 rok!

Sylwester Pod Gwiazdami

Na okładce

Tak witaliśmy 2018 rok!

Sylwester Pod Gwiazdami

Starachowiczanie Nowy Rok witali na placu Na Szlakowisku. Gwiazdą wieczoru był zespół Playboys, a punktualnie o północy życzenia mieszkańcom miasta złożyli prezydenci: Marek Materek i Jerzy Miśkiewicz oraz starosta Danuta Krępa.

Starachowicki Sylwester Pod Gwiazdami rozpoczął się o godzinie 21.30. Na scenie pojawił się zespół Kredensi, który zaprezentował największe polskie i światowe przeboje. Współorganizator tegorocznego Sylwestra w Starachowicach - Odlewnie Polskie S. A., przygotował dla publiczności atrakcyjne nagrody w licznych konkursach wiedzy o firmie, która obchodzi jubileusz 25 - lecia działalności.

Główna gwiazda wieczoru, zespół „Playboys” na scenie pojawił się na pół godziny przed Nowym Rokiem. Zaśpiewali swoje największe przeboje, m.in. "Lejde", "Jak to się stało" i "Zwariowałem".

O północy gospodarze imprezy: prezydenci Starachowic Marek Materek i Jerzy Miśkiewicz, a także starosta starachowicki Danuta Krępa złożyli mieszkańcom najserdeczniejsze życzenia noworoczne, a całość uświetniła feeria barwnych świateł. Sztuczne ognie rozbłysły nad całym miastem, również za sprawą mieszkańców.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ