Cerrad wspiera Absolwentów

W ligę wchodzą mocnym akcentem

Informacje sportowe

Cerrad wspiera Absolwentów

W ligę wchodzą mocnym akcentem

 

Firma Cerrad, tytularny sponsor drużyny Czarnych Radom, występującej w PlusLidze, ufundowała stroje dla SMS Absolwenci Starachowice. Prezes Halina Bąk zapowiedziała też dalsze wsparcie.

Ekipa SMS Absolwenci Starachowice uczestniczy w rozgrywkach IV ligi siatkarskiej i jest oczkiem w głowie zastępcy prezydenta, Jerzego Miśkiewicza, który jest wielkim fanem siatkówki. Nasi mają za sobą pierwsze ligowe spotkanie, wygrali pewnie 3:0, rozegrane w niebieskich barwach. Teraz barwy się zmienią, na czarne, bo w takim kolorze stroje naszej drużynie zasponsorowała firma Cerrad.

- Dziękuje zawodnikom, że się zaangażowali i chcą promować Starachowice. Chciałbym także podziękować firmom, które już na starcie zaoferowały swoją pomoc. Słowa uznania należą się także mojemu zastępy Jerzemu Miśkiewiczowi, dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Krystianowi Sadzy i Pawłowi Płatkowi, którzy ten projekt będą koordynować z ramienia gminy - powiedział prezydent Marek Materek.

- Cieszę się, że możemy uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Gdy panowie prezydenci zwrócili się do nas z prośbą o wsparcie, bardzo się ucieszyliśmy, bo jesteśmy zakochani w siatkówce i chcemy sponsorować sport również w Starachowicach. Życzę zawodnikom samych sukcesów i awansu do III ligi - powiedziała Halina Bąk, prezes firmy Cerrad.

- Zamówione mamy już także dresy, torby i cały sprzęt. Myślimy nad tym, aby drużyna ze Starachowic była w przyszłości naturalnym zapleczem Cerradu Czarnych Radom. W siatkówce mamy już spore doświadczenie i będziemy chcieli to doświadczenie przekazać młodszym kolegom - dodała Halina Bąk.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ