Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Możesz rozpoczynać nowe przedsięwzięcia i umawiać się z ludźmi. Czeka cię masa spraw. Nie tylko sprzątanie w domu i opieka nad całą rodziną, ale także spotkania i narady w pracy, ze znajomymi lub sąsiadami. Przełamiesz wreszcie nieśmiałość w kontaktach z innymi osobami i powiesz, co ci leży na sercu. Niektórzy mogą być zaskoczeni twoimi odczuciami, ale ogólnie dobrze je przyjmą i tylko na tym zyskasz.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Masz jeszcze szanse na krótki urlop. Może nawet warto na ten cel wziąć pożyczkę? Po powrocie dasz radę ją spłacić, a nawet jeszcze zostanie ci trochę nadwyżki na duże zakupy. Wymarzony czas na rozpoczynanie wszelkich przedsięwzięć związanych z pracą w domu. Możesz robić porządki w książkach lub papierach albo w komputerze. Szybko ci pójdą sprzątanie w domu oraz wszelkie remonty.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Gdy uporasz się z obowiązkami oraz z porządkowaniem świata, nadejdzie czas na życie towarzyskie i na uczuciowe. Ale nawet z przyjaciółmi bardzo często będziesz rozmawiać na tematy związane z praktycznym życiem. Wymienicie się poradami, kontaktami i doświadczeniami. Z osobami spod znaku Byka, Strzelca i Koziorożca dobrze ci się powinna ułożyć współpraca w pracy. Nie lękaj się mówić ludziom komplementów.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Zaczniesz wykonywać zajęcia, które wymagają systematyczności i dyscypliny. W domu wreszcie będzie się błyszczeć, a i w pracy wszystkich zadziwisz. Czeka cię powodzenie w nauce i na egzaminach. Planety sprzyjają dbaniu o zdrowie i higienie życia. Wszystko wskazuje więc, że zaczniesz lepiej się odżywiać i uprawiać jakiś sport lub coś ćwiczyć. Poczytaj o diecie oczyszczającej, z pewnością wyjdzie ci na dobre.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Jest to bardzo dobry czas, by skupić się na jednej konkretnej sprawie i doprowadzić ją do końca. Odłóż więc na bok wszystkie inne rzeczy i przeprowadź wreszcie tę ważną rozmowę, załatw ten ważny interes lub zdaj zaległy egzamin. Możesz także wybrać się w podróż służbową albo wywiązać się z zobowiązania, które dawno temu zaciągnąłeś. Być może staniesz przed koniecznością kupienia mebli lub samochodu.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

To będzie najlepszy okres na zakupy. Masz dużo czasu, nic cię nie goni. Swobodnie możesz wybierać i się zastanawiać. A twój portfel także nie jest pusty. Stać cię, aby poszaleć. Poprawią się relacje w domu. Zaczniesz lepiej rozumieć swoich bliskich, a i oni też częściej będą cię słuchać. Dojdzie nawet do ważnej rozmowy, która radośnie się zakończy. Przed wami wyjście na lody, do kina lub na spacer.

Waga (24 września – 23 października)

Dobry czas na wszelkie praktyczne zajęcia w domu. Może pomalujesz ściany na inny kolor albo zamontujesz jakieś ważne urządzenie. Przy zakupach będziesz się kierować rozsądkiem i oszczędnością, ale trzeba przyznać, że nie we wszystkim. Popełnisz jakieś drobne szaleństwo, które cię pozytywnie naładuje. Świetny czas na oddawanie długów oraz na branie kredytów. Jeśli komuś z czymś zalegasz, to koniecznie się tego pozbądź, nie ma co zwlekać.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Dużo pracy, i to raczej takiej, przy której trzeba będzie intensywnie myśleć. Poza tym mogą zdarzyć się awarie domowego sprzętu albo samochodu i trzeba będzie wołać fachowców. Niewykluczone, że przy okazji poznasz kogoś bardzo miłego i praktycznie uzdolnionego. A na dodatek chętnego do pomocy. W uczuciach czas na eksperymenty. Namówisz swoją drugą połówkę, abyście zrobili coś szalonego, na co nigdy dotąd się nie odważyliście.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Wyrzucisz stare numery z telefonu, zlikwidujesz niepotrzebne pliki w komputerze. Pamiętaj, że w pustym miejscu pojawi się coś nowego, może o wiele lepszego niż to, co było w przeszłości i z czym należało się pożegnać. Czekają cię ciekawe spotkania. Ugotujesz coś dobrego. Pewnym osobom odpowiesz na ich propozycje. Stać cię będzie na przedsięwzięcie lub zabieg, o którym od dawna myślisz.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Jeśli pracujesz, to raczej będzie to robota za zwolnionych obrotach. Wciąż będziesz myślał o sprawach domowych i rodzinnych. Wieczorne imprezy będą najbardziej udane we dwoje. Samotni mają duże szanse poznać kogoś atrakcyjnego. Nie będziesz się nudzić, bo przed tobą wycieczki lub wyjścia do kina. Pozbędziesz się przykrych myśli i dojdziesz do wniosku, że najlepiej się czujesz we własnej skórze i nikomu niczego nie zazdrościsz.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Najważniejsze sprawy w twoim życiu będą się układały jak po maśle. Nastąpią subtelne zmiany, zwłaszcza w stosunkach z innymi, a także w twoim nastawieniu do świata. Staniesz się bardziej odważny i bezpośredni. Powiesz, co myślisz nawet tym osobom, których do tej pory się obawiałeś i okaże się to strzałem w dziesiątkę. Machniesz ręką na to, co do tej pory ci przeszkadzało, na przykład na złośliwego sąsiada.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Nie bądź zbyt ustępliwy wobec domowników. Oni wręcz oczekują od ciebie większej stanowczości i zdecydowania. Jeśli nie, wejdą ci na głowę. Największe powodzenie czeka cię w sprawach finansowych oraz w kuchni. Jeśli uważasz, że pieniądze wyciekają ci z portfela, posprawdzaj rachunki. Możesz zrezygnować z niepotrzebnych umów albo może się okazać, że płacisz za coś, czego wcale nie kupujesz.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ