GŁOSOWANIE NA PROJEKTY ZGŁOSZONE W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO MIASTA STARACHOWICE ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH OD 15 WRZEŚNIA 2017 R. DO 17 WRZEŚNIA 2017 R.

GŁOSOWANIE NA PROJEKTY ZGŁOSZONE W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO MIASTA STARACHOWICE ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH OD 15 WRZEŚNIA 2017 R. DO 17 WRZEŚNIA 2017 R.

KOMISJE WYBORCZE CZYNNE BĘDĄ W GODZINACH OD 1000 DO 1800

Podział Miasta Starachowice na okręgi obowiązujące w Budżecie Obywatelskim

Nr okręgu

Granice obwodu głosowania

Siedziba Komisji Wyborczej

1

1 Maja, Adama Mickiewicza, Botaniczna, Daleka, Dobra, Doktorska, Dolna, Działkowa, gen. Józefa Bema, Klonowa, Łąkowa, Malinowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Mieszała, Miła, Nasienna, Nauczycielska, Nowa, Perłowa, Piastowska, Piesza , Pochyła, Pogodna, Przechodnia, Przekopowa, Spokojna, Stalowa, Stanisława Duboisa, Stroma, Strzelnicza, Radosna, Szeroka, Wąchocka, Wąwóz, Wylotowa, Zdrojowa, Źródlana, Żurawia.

Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. 1-go Maja 11

2

Fabryczna, Hutnicza, Marszałka Piłsudskiego: numer 142, Nadrzeczna, Radomska: numery nieparzyste 3-21 i numery parzyste: 14-26, Robotnicza, Sportowa, Stawowa, Wielkopiecowa, Widok, Zakładowa

Starachowickie Centrum Kultury

ul. Radomska 21

3

Licealna, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Westerplatte numery: 8 - 16, Bugaj, Harcerska, Radomska: numery nieparzyste 49-71 i numery parzyste 58-76, Spacerowa, Szkolna, Śląska, Warszawska, Zachodnia

Szkoła Podstawowa Nr 9

ul. Jana Mrozowskiego 5

4

Bohaterów Westerplatte: numery nieparzyste 1-5 i numery parzyste 2-6, Fryderyka Chopina, Oświatowa, Bankowa, Jadwigi Kaczyńskiej, Konstytucji 3 Maja, Parkowa, Partyzantów: numery 1a i 2a, Poprzeczna, Poznańska, Radomska: numery parzyste 34-54, Świętej Barbary, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Władysława Borkowskiego

Szkoła Podstawowa Nr 9

ul. Jana Mrozowskiego 5

5

8 Maja, Akacjowa, Bartosza Głowackiego, Bohaterów, Borówkowa, Bukowa, Cegielniana, Dębowa, Grabowa, Iglasta, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kalinowa, Kopalniana: numery nieparzyste 13-27 i numery parzyste 12- 26, Leszczynowa, Lipowa, Modrzewiowa, Olszynowa, Orzechowa, Partyzantów numery nieparzyste 1 – 107 bez 1a i numery parzyste 2 – 106 bez 2a, Sosnowa, Sztolnia, Topolowa, Wiązowa

Szkoła Podstawowa Nr 9

ul. Jana Mrozowskiego 5

6

Majówka, Stanisława Staszica

Gimnazjum Nr 3

ul. Leśna 2

7

Gliniana, Leśna

Gimnazjum Nr 3

ul. Leśna 2

8

Brązowa, Graniczna, Kopalniana: numery nieparzyste 1-9 i numery parzyste 2-10a, Miedziana, Niecała, Skalista, Srebrna, Zielona, Złota

W okręgu wycofano projekt - głosowania nie przeprowadza się

9

Kościelna: numery nieparzyste 81 i 83, Murarska

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

10

Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste 23-25 i numery parzyste 32-34, Franciszka Żwirki, Jerzego Bajana, Cysterska, dr Włodzimierz Cyrkowicza, Marszałka Piłsudskiego: numery parzyste: 84-138 i numery nieparzyste od numeru 83 – do końca, Na Szlakowisku, Stanisława Wigury

Przedszkole Miejskie Nr 15

ul. Na Szlakowisku 7b

11

Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste 13-17, Medyczna, Przyjazna, Wojska Polskiego

Przedszkole Miejskie Nr 15

ul. Na Szlakowisku 7b

12

Aleja Armii Krajowej: numery parzyste 16-24 i numery nieparzyste 3-11, Czerwonego Krzyża, Ludwika Waryńskiego

Przedszkole Miejskie Nr 7

ul. Armii Krajowej 6a

13

Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Leopolda Staffa, Mikołaja Reja, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Władysława Stanisława Reymonta

Przedszkole Miejskie Nr 7

ul. Armii Krajowej 6a

14

Głogowa, Górna, Gruntowa, Grzybowa, Kościelna: numery nieparzyste 29-77 i numery parzyste 30 – 100, Krucza, Kwiatowa, Martenowska, Młynarska, Nad Młynówką, Owocowa, Skałka, Staropolska, Zacisze, Zwierzyniecka

Przedszkole Miejskie Nr 11

ul. Górna 13

15

Aleja Armii Krajowej: numer nieparzysty 1 i numery parzyste 2-12, Ciasna, Dworcowa, Iłżecka: numery nieparzyste 1-23 i numery parzyste 2-22, Jana Kilińskiego, Jasna, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Kościelna: numery nieparzyste 1 – 27 i numery parzyste 2 – 26a, Kręta, Krótka, Marszałka Piłsudskiego: numery nieparzyste 1-81 i numery parzyste 2-82a, Niska, Plac Rynek, Rzemieślnicza, Spółdzielcza, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Wysoka

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

16

Agatowa, Aleja Najświętszej Marii Panny, Boczna, Brzozowa, Bursztynowa, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Diamentowa, Długa, Górzysta, Iłżecka: numery nieparzyste 33-183

i numery parzyste 34-182, Jodłowa, Krańcowa, Lachy, Łazy, Objazdowa, Polna, Przeskok, Rubinowa, Sąsiedzka, Świerkowa, Turkusowa, Wspólna, Zaułek, Zgodna, Żabia.

W okręgu pozytywną weryfikację przeszedł tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

17

6 Września: numery nieparzyste 29-131(bez numerów 99b i 101a-101h) oraz numery parzyste 32-132, Aleja Wolności: numery nieparzyste 47- do końca i numery parzyste 72 – do końca, Ignacego Jana Paderewskiego, Jesienna, Kielecka, Morenowa, Nad Kamienną, Na Stoku, Nowowiejska, Osiedlowa, Parcelowa, Pasternik, Radomska: numer 8, Spadowa, Stanisława Moniuszki: numery nieparzyste 1-43 i numery parzyste 2-22, Wesoła.

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

18

6 Września: numery 99b i 101a-101h, Chorążego Szorta, Doktora Andrzeja, Druhny Zjawy, Henryka Wieniawskiego, Ignaca Zaczkiewicza, Jałowcowa, Jana Pawła II: numery 30 - do końca, Jeżynowa, Kapitana Mariańskiego, Karola Szymanowskiego, Letnia, Lubianka, Łączna, Magiczna, Majora Nurta, Majora Ponurego, Podlesie, Południowa, Porucznika Jurka, Porucznika Robota, Smugowa: numery nieparzyste 105-187 i numery parzyste 98-188, Stanisława Moniuszki: numery nieparzyste 45- do końca i numery parzyste 24- do końca, Strugowa, Tęczowa, Ustronie, Wachmistrza Tarzana, Wąsika-Kowalskiego, Wiejska, Witolda Lutosławskiego, Wrzosowa, Żytnia.

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

19

Ignacego Prądzyńskiego, Joachima Lelewela, Józefa Chłopickiego, Józefa Dwernickiego, Józefa Sowińskiego, Piotra Wysockiego

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

20

Emilii Plater, gen. Józefa Ludwika Hauke-Bosaka, Henryki Pustowójtówny, Jana Pawła II: numery 1-29, Mariana Langiewicza

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

21

6 Września: numery nieparzyste 1-27 i numery parzyste 2-30, Aleja Wolności: numery nieparzyste 1-39, Artura Grottgera, Dionizego Czachowskiego, Jelenia, Jerzego Szydłowskiego, Kasztanowa, Księdza Stanisława Brzózki, Kolorowa, Ludwika Mierosławskiego, Miodowa, Myśliwska, Ostrowiecka: numery 2-11, Pastwiska, Piaskowa, Romantyczna, Romualda Traugutta, Smugowa: numery nieparzyste 21-103 i numery parzyste 8-96b, Sybiraków, Wanacja, Wiosenna, Zygmunta Sierakowskiego

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

22

Benedyktyńska, Agrestowa, Aleja Wolności: numery parzyste 2-70, Beskidzka, Bieszczadzka, Bławatkowa, Bratkowa, Czereśniowa, Działki, Jabłoniowa, ks. Józefa Radoszewskiego, Kanałowa, Karpacka, Kombatantów, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Łysogórska, Makowa, Mała, Morelowa, Podgórze, Podhalańska, Różana, Sadowa, Sudecka, Tatrzańska, Tulipanowa, Wierzbowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Władysława Rogowskiego, Ziołowa

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

23

Fryderyka Lempe, Kornatka, Lenartowska, Letniskowa, Ostrowiecka: numery nieparzyste 13-201 i numery parzyste 12-200, Powstania Styczniowego, Składowa, Stalowników, Strażacka, Turystyczna, Warszawka, Wschodnia

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ