Klaudia Huzarska powalczy o koronę

Starachowiczanka w ćwierćfinale Miss Polski!

Na okładce

Klaudia Huzarska powalczy o koronę

Starachowiczanka w ćwierćfinale Miss Polski!

 

W finale konkursu Miss Ziemi Świętokrzyskiej znalazła się poza zwycięską trójką, ale podczas gali finałowej wpadła w oko przedstawicielom konkursu Miss Polski, od których otrzymała zieloną kartę. Już 5 czerwca weźmie udział w ćwierćfinałowym etapie konkursu na najładniejszą Polkę!

O Klaudii Huzarskiej, jedynej reprezentantce naszego miasta w konkursie Miss Ziemi Świętokrzyskiej, pisaliśmy tuż przed galą finałową, która odbyła się w Kielcach. Starachowiczanka przygodę w konkursem traktowała jako zabawę i nowe doświadczenie. Po finałach ma wiele powodów do radości, mimo że nie znalazła się w gronie trzech najpiękniejszych dziewcząt. Tytuł Miss Ziemi Świętokrzyskiej zdobyła bowiem Eliza Młodzińska z Nowego Kazanowa, która wyprzedziła Martę Jastrzębską i Ewę Kuras

To jednak nie koniec konkursowej przygody naszej reprezentantki. Uroda Klaudii została dostrzeżona przez przedstawicieli konkursu Miss Polski, którzy przyznali jej tzw. zieloną kartę do udziału w ćwierćfinale tej prestiżowej rywalizacji. O koronę najpiękniejszej Polki powalczą także miss oraz dwie wicemiss świętokrzyskiego konkursu oraz trzy inne dziewczyny, które otrzymały zieloną kartę. Zatem w ćwierćfinałach Miss Polski będziemy mieli 7 reprezentantek województwa świętokrzyskiego, w tym starachowiczankę. Klaudia Huzarska nie ukrywa radości.

- Kiedy dowiedziałam się o zielonej karcie bardzo się ucieszyłam, to bardzo miłe uczucie. Dla mnie to cały czas jest bardzo fajna zabawa i na to się nastawiam, a jak będzie - zobaczymy. 5 czerwca mamy stawić się w Warszawie i... ładnie wyglądać (śmiech) – dodaje K. Huzarska.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ