Z raportów

Uderzył w pieszego

35-letni kierowca renaulta master na dzień przed Wszystkimi Świętymi uderzył lusterkiem w idącego po krajowej "dziewiątce" w Brodach 76-letniego pieszego. Siedzący za kółkiem, w odróżnieniu od poszkodowanego, był trzeźwy. Pieszy miał w organizmie ok. 2 promile alkoholu. Przewieziono go do szpitala.

Oszukali w internecie

Mieszkanka gminy Wąchock padła ofiarą nieuczciwego sprzedawcy, który ogłaszał się w internecie. Kobieta straciła 700 zł wierząc, że płaci mu za telefon. Do chwili obecnej nie otrzymała przesyłki, ani zwrotu gotówki.

Włamali się do altanek

Torbę z wędkami, wartymi ponad 500 zł, ukradziono we wtorek z jednej z altanek działkowych w Starachowicach. Złodzieje włamali się również do czterech innych, w tym samym szeregu. Na chwilę obecną nie ustalono jednak, czy coś z nich zginęło.

"Na urzędnika"

Mężczyzna, podający się za urzędnika okradł w ubiegłą środę 85-letnią mieszkankę Starachowic. Kobieta straciła 1400 zł. Sama wpuściła go do mieszkania. Oszust poprosił seniorkę o okazanie odcinków emerytury w celu naliczenia jej wyrównania, czym uśpił jej czujność. Kidy kobieta na chwilę straciła go z oczu, zabrał pieniądze.

Ukradł precjoza

Biżuterię wartą ponad 3 tys. zł ukradziono w czwartek z mieszkania, znajdującego się w jednym z bloków w Starachowicach. Doszło do tego prawdopodobnie w godzinach przedpołudniowych.

Zabrali narzędzia

Noże, śrubokręty i kombinerki zginęły z jednej z altanek w Starachowicach. Złodzieje włamali się do niej w czwartek, a straty, jakie wyrządzili, oszacowano na 100 zł.

Potrącił szesnastolatka

Z urazem głowy i nogi trafił do Szpitala Wojewózkiego w Kielcach 16-letni mieszkaniec naszego miasta po tym, jak w piątkowe (6. listopada br.) popołudnie, wbiegając nagle na ul. Wschodniej za piłką na jezdnię, został potrącony przez volkswagena T-4, kórym kierował trzeźwy 19 - latek.

(An)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ