Trofeum dla Radomiaka

I Turniej AP Star Starachowice

Informacje sportowe

Trofeum dla Radomiaka

I Turniej AP Star Starachowice

 

W niedzielę 18 stycznia br. w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach odbył się I Turniej Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice rocznik 2004 o Puchar Starosty Starachowickiego. Rywalizację wygrali piłkarze Radomiaka Radom.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn piłkarskich z całego regionu, które tworzyli zawodnicy w wieku 11 lat i młodsi. Młodym piłkarzom podczas rozgrywek kibicowała wicestarosta starachowicki Agata Wojtyszek. Wręczyła również zwycięzcom pamiątkowe medale i dyplomy ze zdjęciem. Starachowiccy młodzi piłkarze pod opieką Waldemara Raka zajęli 5. i 9. miejsce.

- Lokaty starachowickich piłkarzy są być może efektem podzielenia ich po ostatnich dobrych występach na dwie odrębne drużyny, co spowodowało, że i jeden i drugi zespół nie występował w optymalnym składzie. Kosztem wyniku turniejowego można zapisać jednak na plus fakt, iż wzięła w nim większa liczba młodych starachowickich miłośników piłki nożnej - mówił po turnieju prezes i trener AP Star Starachowice, Waldemar Rak.

Mich

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ