Co, gdzie, kiedy

 

     "Płynie Wisła..."

 

Sekcja Filozoficzno-Psychologiczna Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na spotkanie ph. "Płynie Wisła...", które odbędzie się 20 listopada o godzinie 15.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kochanowskiego. Wstęp wolny!

 

                                          "Kłamstwo" w SCK 

Komedię "KŁAMSTWO" będzie można zobaczyć 22 listopada o godz. 18.00 w Starachowickim Centrum Kultury. W przezabawnej i przenikliwej komedii małżeńskiej zagrają znani polscy aktorzy. Bilety w cenie: 75 zł, 65 zł, 45 zł dostępne w sprzedaży w kasie kina i na stronie internetowej ekobilet.pl

                                            "Muzeum na Święta"

Muzeum Przyrody i Techniki zaprasza od 20 listopada br. na lekcje "Muzeum na Święta". Przygotowano dla uczniów zajęcia związane z tematyką świąteczną. Do wyboru są: "Bombki/Zawieszki" skierowane do przedszkoli oraz szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz "Świąteczne zwyczaje – ozdoby choinkowe" dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Lekcję odbywać się  będą w indywidualnie dobranych terminach. Informacje i rezerwacja w recepcji muzeum, pod nr tel. 783-730-094 lub 41 275-40-83, bądź pod adresem e-mail: recepcja@ekomuzeum.pl. Każda z lekcji trwa 90 minut, koszt - 6 zł od osoby.

 

 

(K.K.)

 

 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ