Pierwszoklasiści zawitali do szkół

Niestraszny im dźwięk dzwonka wzywającego na lekcje

W numerze

Pierwszoklasiści zawitali do szkół

Niestraszny im dźwięk dzwonka wzywającego na lekcje

W bieżącym roku szkolnym naukę w dziewięciu starachowickich szkołach podstawowych rozpoczęło kilkuset pierwszoklasistów. 2 września br., w towarzystwie swoich rodziców, dziadków i opiekunów pomaszerowali na rozpoczęcie roku szkolnego. Serdeczne przywitanie starszych kolegów i koleżanek sprawiło, że pierwszakom Niestraszny już wzywający na lekcje dźwięk szkolnego dzwonka. Uśmiechnięte i pełne energii maluchy codziennie rano spieszą na zajęcia, aby wspólnie z nowymi kolegami i koleżankami przyswajać niezbędną wiedzę. Wszystkim życzymy więc samych sukcesów oraz tego, aby na ich twarzach zawsze gościł promienny uśmiech.   

 

                       &nbs (Kas, J)



SP nr 1
Kl. Ia: Wiktoria Bednarska, Natalia Borowiec, Aleksander Ćwik, Maja Drożdżeńska, Miłosz Dróżdż, Bartosz Fura, Zuzanna Górna, Oliwier Góźdź, Wiktor Kajzer, Weronika Karpińska, Maciej Kopeć, Julia Krajewska, Julia Kucharczyk, Weronika Kutera, Julia Kutyła, Bartosz Kwiecień, Karol Murzyn, Miłosz Półtorak, Mateusz Przydatek, Maja Smolińska, Hanna Surdy, Amelia Świercz, Gabrielle Tomaszewski, Piotr Walkiewicz, wychowawca: Magdalena Lach – Zwierz
Kl. Ib: Anna Chrzan, Wiktoria Cygan, Kinga Dymała, Bartosz Gawlik, Marta Górniak, Weronika Górska, Bartosz Jabłonka, Martyna Jakubowska, Natalia Kijewska, Karol Kowalski, Kacper Nowak, Adrianna Nowocień, Andrzej Pawelec, Adrian Podporak, Kacper Robaczkiewicz, Gabriel Sadrak, Wiktoria Sadrak, Mateusz Sipa, Wiktoria Szwalikowska, Joanna Walendzik, Alan Wąsik, Oliwia Wróblewska, Hanna Zwierz, wychowawca: Gabriela Anyst

SP nr 2
Kl. I: Krystian Adamus, Oliwia Basa, Dawnid Bonio, Patryk Dąbek, Igor Głowniak, Patryk Jasztal, Krzysztof Kalista, Kinga Kowalik, Oliwia Maciąg, Antoni Wójcik, Oskar Zbrożyna, wychowawca: Elżbieta Ćwieluch

SP nr 6
Kl. I: Michał Banasik, Kamil Dziekan, Dominik Kosior, Damian Kubicki, Anna Lalorny, Radosław Lipa, Wiktor Mączka, Bartosz Nowak, Nikola Pastuszka, Oliwia Romańska, Jakub Sarżyński, Bartosz Słomiński, Jan Sokołowski, Jan Tokarski, Paweł Wolak, wychowawca: Urszula Kaput

SP nr 9
Kl. Ia: Ewelina Bańska, Wiktoria Gorczyca, Kacper Gorzkowski, Zuzanna Góźdź, Anna Kasperkiewicz, Dawid Kubrak, Iga Maj, Ewa Niedzielska, Bartosz Olesiński, Mikołaj Omasta, Oliwia Pater, Klaudia Pieszczyńska, Kacper Rzeszutek, Karolina Rzeszutek, Philip Sobolewski, Patrycja Steleblak, Urszula Steleblak, Karolina Szymańska, Mikołaj Uljasz, Kacper Wąsik, wychowawca: Marzena Dziekońska
Kl. Ib: Piotr Adamczyk, Julia Bidzińska, Jan Brylski, Adam Dębski, Edyta Dujka, Efraim Frankiewicz, Karmela Frankiewicz, Adrian Gębura, Dominika Hamera, Bartosz Jasiak, Wojciech Kowalczyk, Ernest Kułaga, Oskar Markiewicz, Jakub Musiałowski, Aleksandra Niewiadomska, Jakub Nowakowski, Aleksandra Osiak, Wiktoria Paluch, Maja Pastuszka, Michał Stępień, Aleksandra Stompor, Antoni Węcek, Kalina Zawadzka, wychowawca: Renata Duda
Kl. Ic: Jan Adamczyk, Jagoda Adamska, Maja Adamus, Ewa Bartosik, Maja Białek, Sajmon Borowiecki, Emil Chamera, Maciej Cieśla, Piotr Dziura, Kamila Fudalej, Oliwier Gostomski, Katarzyna Iwon, Jakub Jadwidzic, Julia Krukowska, Michał Krzemiński, Natalia Kuśnierek, Oliwia Mroczkowska, Robert Nawrot, Patryk Olszewski, Mikołaj Ołowiak, Patrycja Ołowiak, Maciej Szlęzak, Maciej Tokarski, wychowawca: Agnieszka Gała

SP nr 11
Kl. I a: Aleks Angełow, Maja Banaszczyk, Maciej Barański, Maria Bernacka, Magdalena Borkowska, Wojciech Ćwieluch, Wiktor Dychała, Wiktoria Dujka, Filip Gajewski, Karolina Góźdź, Kamil Kleczaj, Aleksander Kozera, Dawid Latała, Miłosz Lech, Kamil Lisowski, Natalia Pora, Diana Przewłoka, Alan Przewłoka, Jakub Przygoda, Nadia Skiba, Hubert Skwarliński, Maja Stajniak, Kamil Wróbel, Maria Zakrzewska, wychowawca: Elżbieta Bednarek.
Kl. Ib: Paweł Amborski, Krystian Bojara, Maciej Foremski, Oskar Iwan, Jakub Iwoła, Fabian Jamski, Julia Klimek, Weronika Kołacz, Aleksandra Kordecka, Kamil Lech, Kornelia Lipiec, Natalia Myszka, Kacper Nojek, Dawid Roesler, Filip Rogoziński, Klaudia Sadza, Jakub Sendecki, Błażej Sokół, Filip Szewczykowski, Mikołaj Śliwa, Natalia Tuszyńska, Bartosz Wicik, Wiktor Więcaszek, Kamil Więckowski, Maria Zatorska, wychowawca: Jolanta Borowiec

SP nr 13
Kl. Ia: Jakub Bolęba, Wiktoria Gawlik, Paweł Główczyński, Patryk Jagiełło, Aleksandra Jurkowska, Zuzanna Klepacz, Anna Koczubiej, Joanna Kozieł, Mikołaj Kwapisz, Wiktor Markowski, Dawid Mikos, Bartosz Nobis, Majka Ożdżyńska, Kacper Sikora, Oliwia Skrucha, Amelia Stępień, Janusz Szukiel, Patrycja Szwagrzyk, Gabriel Wypchło, wychowawca: Anna Jaśkiewicz, Małgorzata Sieroń
Kl. Ib: Klaudia Bednarczyk, Wojciech Capała, Przemysław Ciepliński, Martyna Cieśla, Andrzej Derlaga, Kacper Fitas, Paweł Grochowina, Igor Grudniewski, Natalia Herszfeld, Karolina Kaczor, Katarzyna Kasprzyk, Jakub Kiełek, Krzysztof Kwiecień, Julia Kwiecińska, Paweł Niewczas, Lilla Niwicka, Wiktoria Pocheć, Magdalena Pociecha, Iga Poliszczuk, Dawid Salwa, Jakub Sobiesiek, Krzysztof Sprawka, Jacek Waszka, Wiktor Wycisk, Wiktoria Wycisk, wychowawca: Grażyna Chojnacka
Kl. Ic: Veni Angelov, Bartosz Cyran, Olaf Dobrucki, Wiktoria Gębura, Igor Góźdź, Paweł Janicki, Anastazja Jasiak, Anna Kajzer, Bartosz Kalisz, Julia Kozieł, Karolina Lipiec, Klaudia Niekłań, Alicja Niewczas, Maksymilian Ogórek, Mikołaj Ogórek, Kamil Paterek, Kacper Pergoł, Natalia Pytlak, Tomasz Serek, Olaf Warzocha, Julia Wesolowska, Kacper Witkowski, Emmanuel Zieja, wychowawca: Joanna Nartowska

Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Kl. I: Dominik Chaja, Maria Czaja, Michalina Ćwik, Mateusz Dąbrowski, Aleksander Gelbert, Jakub Hrynkiewicz, Kalina Kozłowska, Cezary Różalski, Piotr Walendziak, Dominika Wziątek, wychowawca: Dorota Glina, dyrektor szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów
Kl. I ai: Karol Borek, Nikola Czaja, Anna Gach, Mateusz Główka, Emilia Gralec, Sebastian Gwóźdź, Nicola Jabłońska, Anna Janaszek, Karol Kaczór, Igor Kalista, Mateusz Kosiarski, Weronika Kowalczyk, Mikołaj Kowalski, Kacper Laskowski, Angelika Molenda, Zuzanna Perchel, Wiktoria Szwugier, Igor Ślifirski, Bartosz Wójcik, Dawid Zmyj, wychowawca: Grażyna Kowalska, Liliana Jabłko, w zastępstwie Elżbieta Staniszewska
Kl. I b: Martyna Bado, Noemi Billone, Karol Cieśla, Wiktoria Czyżewska, Diana Gałęzia, Wiktor Godzisz, Dawid Grudziecki, Amelia Grunt, Eryk Kasiński, Natalia Keller, Kacper Kifer, Natalia Kołodziej, Maja Kozera, Oliwia Kusiak, Antoni Łuczenczyn, Piotr Markowski, Krystian Ożóg, Igor Pepaś, Oliwia Płusa, Aleksandra Szumielewicz, Albert Szymczak, Mikołaj Trelecki, Patrycja Wąsik, Lena Zając, Kamila Ziętkiewicz, Natalia Zwolińska, wychowawca: Lidia Wolak

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mikołaja Kopernika
Kl. I a: Diana Bidzińska, Filip Bielas, Klaudia Bies, Zuzanna Brzozowska, Magdalena Ceglińska, Antoni Chmielewski, Wiktor Dudek, Arutr Fereniarz, Wojciech Kowalski, Oskar Kruk, Damian Lipa, Kacper Łyżwa, Patryk Młynarczyk, Milena Murzyn, Michalina Papaj, Maja Pietroń, Anna Płusa, Jakub Pocheć, Emilia Poznańska, Maciej Rożek, Roksana Rymarska, Jan Szczych, Anna Szwajda, Jacek Szwajda, Maria Wołczyk, Mateusz Wójcik, Aleksandra Zychowicz, wychowawca: Krystyna Borowiec
Kl. I b: Julia Bałtowska, Natalia Białkowska, Wiktoria Bielejec, Magdalena Borkowska, Laura Chochół, Wiktoria Derlatka, Maria Jasztal, Andrzej Kozieł, Kacper Kucharski, Wiktoria Leszczyńska, Maja Łodej, Antoni Maciąg, Mikołaj Nowak, Hubert Nowara, Gabriel Pawlicki, Grzegorz Piotrowski, Oliwia Ryłko, Wiktor Szwajnoch, Nikola Teodorczuk, Oliwia Urbaniak, Bartosz Urbański, Dominika Urgacz, Kacper Wiecha, Wiktoria Wiecha, Bartosz Wiedro, Maksymilian Wiktorowski, Piotr Wolański, wychowawca: Danuta Piecuch
Kl. I c: Martyna Bremer, Ernest Cholewiński, Kacper Czaja, Daria Czubak, Kacper Falkiewicz, Kacper Fedor, Iga Jagiełło, Albert Kaniewski, Jakub Kotowski, Julia Krzemińska, Marcel Kuźdub, Patryk Kwiecień, Adrian Majewski, Dominik Michnowski, Wiktoria Nojek, Agata Nowak, Mikołaj Pawelec, Katarzyna Podsiadło, Cyprian Róg, Amelia Rut, Paweł Siwirski, Jakub Tarzanowski, Igor Wargas, Filip Wulczyński, Piotr Zaczyński, Marta Zięba, Amelia Zimnicka, wychowawca: Barbara Czaja
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ