Charytatywny turniej piłkarski

Komenda starachowickiego Hufca ZHP pod "dowództwem" komendantki Małgorzaty Ślaskiej, zorganizowała 24 lutego br. charytatywny turniej piłkarski. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn ze Starachowic i okolic. Obecna na turnieju była również reprezentacja policjantów z Radomia.

-Wszyscy chłopcy pokazali, że potrafią grać i cieszyć się piłką. Pod koniec ubiegłego roku zrobiliśmy pewne poczynania, by na bazie amatorów powstał piłkarski klub sportowy z siedzibą w Lipiu. Przygotowaliśmy statut klubu. Jesteśmy po rozmowach w ŚZPN. Do maja mamy czas na zarejestrowanie klubu i już od września moglibyśmy występować w rozgrywkach klasy "B" - powiedział GAZECIE, pomysłodawca, członek zarządu MKS Star Starachowice oraz sędzia piłkarski - Konrad Rączka. -Wciąż poszukujemy osób chętnych do współpracy - dodał.

                                   Tabela 

 

1. Czarni Ruda

2. Sparta Dziurów

3. Tajfun Rzepin

4. Instal Michałów

5. Ofensywa Starachowice

6. Long Street Starachowice

7. SPPP Radom

8. ZHP Starachowice

 

 Najlepszym zawodnikiem został Mateusz Kania (Sparta Dziurów), najlepszym bramkarzem Paweł Dziemba, a nagrodą fair play uhonorowano policyjną ekipę SPPP Radom.

Organizatorzy dziękują za wsparcie finansowe i ufundowane nagrody firmom:Auto-Mobil, Studio Urody Hanna Nails oraz szkole dla dorosłych "ŻAK".

 - Wielkie podziękowania należą się również Markowi Materkowi oraz Hubertowi Kuźdubowi za pomoc w organizacji turnieju - dodał Konrad Rączka.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ