Zapraszamy na szkolenia

W dniach 29-30 października w Urzędzie Miejskim w Starachowicach odbyło się pierwsze z cyklu bezpłatnych szkoleń skierowanych do przedstawicieli organizacji pozarządowych. Martyna Jabłońska - ekspert w zakresie finansowania III Sektora, przybliżyła uczestnikom szkolenia możliwości oraz metody pozyskiwania środków zewnętrznych na działalność organizacji pozarządowych.

Gmina Starachowice, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Sektora Pozarządowego, nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Integracja i Rozwój (SIR) w Kielcach. W wyniku tej współpracy, SIR w ramach Programu pn. "Świętokrzyskie Centra Rozwoju Sektora Pozarządowego" realizuje długotrwały cykl bezpłatnych szkoleń dla organizacji pozarządowych z terenu Starachowic.

Kolejne szkolenia odbędą się 6 i 7 listopada br. w Urzędzie Miejskim (sala 130, I piętro) w godz. 9.00 - 15.00. Tematem będzie prowadzenie księgowości organizacji pozarządowych. Zapisy przyjmowane są do 5 listopada w Referacie ds. Pozyskiwania Funduszy, osobiście pok 107 lub telefonicznie pod nr tel. 41 273 82 79. Liczba miejsc ograniczona. 

Piotr Ambroszczyk Refrat ds. Pozyskiwania Funduszy

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ