Z raportów

                                                  Uszkodzili astrę

W nocy z 27 na 28 października zniszczono na osiedlu Żeromskiego w Starachowicach opla astrę. Wandale złamali w aucie wycieraczkę, rozbili klosz tylnej lampy i zarysowali lakier wokół wlewu paliwa. 28-letni właściciel wycenił straty na ok. 300 zł.

                                              Zabrali namiot

 Namiot handlowy, pozostawiony na targowicy w Starachowicach ukradli złodzieje 28 października. Był on wart ok. 1500 zł.

                                              Jechał "na bani"

28 października br. policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego przyłapali na ulicy Staropolskiej w Starachowicach kierowcę renaulta megane, który prowadził pojazd po pijanemu. W organizmie miał blisko 2,8 promila alkoholu.

                                                Zabrali z auta

W nocy z poniedziałku na wtorek złodzieje włamali się do volkswagena, zaparkowanego przy ulicy 6-go Września w Starachowicach. Wybili w nim szybę, a potem zabrali torbę na laptopa, w której były dokumenty firmowe. Straty oszacowano na ok. 50 zł.

                                           "Skosił" znak

We wtorek tuż przed północą kierowca fiata ducato wjechał w jeden ze znaków drogowych na skrzyżowaniu Alei Armii Krajowej z ulicą Kościelnej w Starachowicach. Na domiar złego jeszcze odjechał. Ujął go jednak w pościgu patrol OPI. Sprawcą, jak się okazało, jest 41-letni mieszkaniec Radomia, który miał w organizmie ok. 2,5 promila alkoholu. 

                                       Ukradli sprzęt

Między 21 a 31 października br. złodzieje włamali się do domku letniskowego w gminie Bodzentyn i zabrali komputer stacjonarny z monitorem, dwie kolumny od wieży, wkrętarkę z ładowarką oraz baterią, a także grilla elektrycznego, stół i grzejnik.Wszystko wartości ok. 2,5 tys. zł.

Uszkodzili auto

 40-letni mieszkaniec Warszawy zgłosił policji, że w nocy z czwartku na piątek ktoś zniszczył mu skodę superb, zaparkowaną przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Starachowicach. Chuligani wybili tylną szybę, rozbili przednią i porysowali lakier na drzwiach. Straty oszacował na ok. 2 tys. zł.

 Silnik były i…

  Między 29 października a 3 listopada z posesji w Budach Brodzkich ukradziono silnik elektryczny wart 600 zł, należący do 42-letniego mężczyzny.

Potrącenie seniorki

 Wracamy do sprawy potrącenia starszej pani sprzed tygodnia na ulicy Staszica w Starachowicach. 37-letni kierowca dostawczego mercedesa najechał na nią podczas cofania, a nie – jak podaliśmy – podczas skręcania. Mężczyzna był trzeźwy. Dokładne okoliczności bada policja. Kobieta z urazem ręki i otarciami na twarzy trafiła do szpitala.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ