Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Na początku tygodnia czeka cię trochę stresów. Trzeba się będzie wywiązać z ważnych zadań, tym bardziej, że ktoś pokłada w tobie ogromne nadzieje i na ciebie liczy. Zechcesz się wykazać i zapunktować, a to okaże się bardzo trudne, lecz do zrobienia, przynajmniej dla ciebie. Później jednak będziesz sobie mógł pozwolić na świętowanie, szampana i dobrą zabawę. Ponadto będzie ci bardzo miło, bo ktoś się tobą zachwyci i cię doceni.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Wygrasz z konkurencją, jeśli ci na tym zależy. I oczywiście tylko pod warunkiem, że będziesz wcześniej wstawał, robił plan dnia, a potem ciężko główkował i pracował. Nie daj się rozproszyć żartownisiom, którzy będą proponowali wyjścia na kawę czy do kina. To musi jeszcze trochę poczekać. Niektórzy z was będą gościli rodzinę, inni robili jakieś ważne projekty. Ale kiedy już będziecie mieli to za sobą, czeka was relaksujący wypoczynek.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Zdobędziesz posłuch i uznanie wśród tych, na których ci zależy. Może nawet popularność. W pracy będą ci się nisko kłaniać, a dzieci wykonają szybko i bez gadania zadania, które im powierzysz. W ogóle domownicy będą cię wspierali we wszystkim, co zaczniesz robić. Pomogą w malowaniu ścian i w każdym remoncie, który zaplanujesz. W sklepach trafisz na korzystne okazje zakupu farb, tapet czy kafelków.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Poświęcisz więcej uwagi swojej rodzinie. Zwłaszcza swoim starszym krewnym, ale może młodsi także będą wymagali twojego zainteresowania. Szykują się urodziny lub inna impreza w bardzo miłym gronie najbliższych i zaufanych osób. Nie siedź przez cały czas za stołem, ale kiedy możesz, wyrywaj się na spacery. Będzie cię dręczyło ważne pismo z urzędu, dlatego jak najszybciej załatw sprawę.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Będziesz w doskonałej kondycji. Humor ci dopisze, a pomysły jeden po drugim przyjdą ci z łatwością do głowy. Trochę cię stresuje projekt, który masz do zrealizowania w najbliższej przyszłości, dlatego warto się teraz rozerwać. Dobrze ci zrobi udział w zmaganiach sportowych, zapomnisz o tym, co cię denerwuje. Koniecznie obok łóżka połóż zeszyt, bo sny z najbliższych nocy mogą nieść ważne przesłanie na przyszłość. Warto je zapisywać.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Planety ześlą na ciebie taki urok i czar, że niechcący możesz złamać komuś serce. Single zrozumieją wreszcie, że muszą wziąć sprawy w swoje ręce, natomiast zaobrączkowani poczują, że rodzina jest najważniejsza. Los postawi na twojej drodze kogoś niezwykłego, kto wyjaśni ci, dlaczego dręczą cię głupie myśli i szukasz dziury w całym. Będziesz się opiekowała kimś, kto tego potrzebuje, lecz najpewniej będzie to ukochana lub ukochany.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz bardziej aktywna w życiu towarzyskim. Twoje poczucie humoru i życzliwość sprawią, że nawet luźne znajomości mogą zamienić się w przyjaźń. Niektórzy z was znajdą się daleko od domu. Całkiem możliwe, że wyjedziecie za granicę i będziecie spędzali czas na rozpalonych słońcem plażach. Wcale nie będą się gorzej czuli ci, którzy wyjadą nad polskie morze czy nad pobliskie jezioro.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Załatwisz trudne sprawy, pokonasz bariery lub zmienisz szkodliwe przyzwyczajenia. Trzeba będzie powalczyć z nieuczciwym sprzedawcą lub denerwującym współpracownikiem. Bądź pewien, że opłaci ci się być konsekwentnym i upartym. Dostaniesz zwrot pieniędzy albo podwyżkę. Można sobie będzie pozwolić na większe zakupy i zapełnić lodówkę rarytasami. Zdarzy się taki wieczór, gdy zrozumiesz kogo kochasz, a kogo lubisz.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

W tym tygodniu dobrze zrobisz, jeśli znajdziesz czas na książkę, kino lub medytację. Gdy spotkasz ludzi, którzy cię denerwują, nie urządzaj im awantury, bo ona do niczego nie doprowadzi. Lepiej policzyć do dziesięciu i zająć się sprawami, które są rzeczywiście ważne. Ktoś bliski chętnie ci pomoże, wesprze dobrym słowem lub wysłucha, więc ze wszystkim się uporasz. Jeśli jednak będzie cię dręczył smutek, to wyjdź na spacer lub zaplanuj wspaniały weekend.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

W pracy może się wydarzyć delegacja lub spotkanie z ważnymi klientami. Planety ułatwią ci współpracę ze starszymi i wpływowymi osobami. Zadbaj więc o wygląd i porządek na biurku. Przez cały tydzień będziesz czuł się doskonale, a ktoś, kto ci imponuje, namówi cię do walki o wcięcie w talii, płaski brzuch lub bicepsy. Początki mogą być trudne, ale już niebawem pojawią się spektakularne efekty.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Czas sprzyja ciekawym spostrzeżeniom i pomysłom. Wreszcie opracujesz plan wakacyjnych remontów lub zaplanujesz w szczegółach rodzinny wyjazd. Single dostaną zaproszenie od przyjaciół. W pracy obserwuj kolegów i szefa, bo wreszcie zauważysz, kto ci sprzyja, a kto cię chce wygryźć. Nie obawiaj się szukać nowego zajęcia. Rozglądaj się, a wkrótce pojawi się ciekawa oferta. Wieczory spędzaj na bieżni lub na rowerze.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Pod koniec tygodnia spodziewaj się miłych wiadomości od krewnych lub bliskich znajomych. Może to być zaproszenie na ślub, chrzciny lub inną radosną uroczystość. W domu prawdopodobnie coś się popsuje. Łatwo znajdziesz dobrych fachowców, lecz jeśli nie, to samemu uda ci się wszystko naprawić, co uchroni cię przed wydatkami. Ci, którzy lubią gotować i piec, urządzą przyjęcie, a na stole będą wspaniałe potrawy.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ