Z raportow

Nocna kradzież

1 czerwca br. po północy, w jednym z marketów w Starachowicach, złodziej wykorzystał chwilową nieuwagę 27- latka i ukradł mu telefon komórkowy. Właściciel oszacował stratę na 600 złotych.

Wykorzystał okazję

Również 1 czerwca, jednak wcześniej, bo tuż przed godz. 10.00, na targowicy w Nowej Słupi okradziono 33 - latkę. Nie zauważyła jak ktoś wyciągnął jej z torebki portfel, w którym miała dokumenty i 100 zł gotówki.

Pijany za kółkiem

Około godz. 2.00 w nocy z czwartku - 31 maja, na piątek - 1 czerwca br., na ulicy Piłsudskiego w Starachowicach, 22-letni kierowca mitsubishi uderzył podczas cofania w audi. 22-latek miał ponad półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wjechała w słup i ogrodzenie

2 czerwca około godz. 13.40 na ul. Kieleckiej w Starachowicach, kierująca pojazdem Scion 62-letnia kobieta, z nieustalonych przyczyn, wjechała w słup telekomunikacyjny i ogrodzenie pobliskiej posesji. Samodzielnie opuściła auto, ale strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydostać 74-letniego pasażera. Mężczyzna trafił do szpitala na badania, ale na szczęście okazało się, że nic poważnego mu się nie stało.

(mpa)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ