Wysoka jakość i atrakcyjna cena – witryny chłodnicze

Chłodnicze witryny ekspozycyjne, nie używane, będące w bardzo dobrym stanie technicznym na sprzedaż wystawiła Gmina Starachowice.

Witryny przeznaczone są do przechowywania i prezentacji szerokiego asortymentu artykułów spożywczych. Idealnie nadają się do sklepów, restauracji czy też innych punktów zbiorowego żywienia. Przezroczyste ścianki oraz wewnętrzne oświetlenie zapewniają maksymalną widoczność eksponowanych produktów. Posiadają chłodzenie statyczne i wykonane są w wersji z agregatem wewnętrznym. Wyposażone są w automatyczne odszranianie i elektroniczny termostat opcjonalnie współpracujący z modułem do rejestracji temperatury pozwalającym na rejestrację i sygnalizację za wysokiej i za niskiej temperatury w urządzeniu.

Cena wywoławcza wynosi 250 zł za witrynę. Ogłoszenie o sprzedaży ważne jest do 04.06.2018. Witryny można obejrzeć w Miejskiej Hali Targowej "Skałka" w Starachowicach. Szczegółowych informacji udzielają: administrator galerii, Janusz Chałaciński nr tel; 530 809 997 lub Monika Mazurkiewicz - pracownik Referatu Działalności Gospodarczej i Zasobów Lokalowych Urzędu Miejskiego nr tel: 41 273-82-83.

Osoby zainteresowane kupnem oferty mogą składać w Biurze Obsługi Mieszkańca w zaklejonej kopercie do 4.06.2018 do godz. 11.00.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ