Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Będziesz działać jak szalony. Uwolnisz się od przykrych ludzi, frustrujących sytuacji i nieopłacalnych zleceń. Zwróć uwagę na swoje sny, bo mogą okazać się prorocze. Nawet jeśli nękają cię jakieś przykre myśli, to nie przejmuj się nimi i rób swoje. Nie wdawaj się w spory z kolegami, bo tylko się negatywnie nakręcicie. Lepiej policzyć do dziesięciu lub iść na spacer. Nie wyżywaj się na rodzinie, idźcie razem na lody.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Zaskoczysz najbliższych, bo w kontaktach z ludźmi będziesz bezpośredni i szczery. Powiesz jakiejś osobie, co do niej czujesz i o niej myślisz. No cóż, czasami trzeba pokazać, co siedzi ci w głowie. To może wyjść ci tylko na dobre, choć oczywiście być może w trochę dalszej perspektywie. Zacieśnisz relacje z niektórymi ludźmi, spotkasz dawnego znajomego lub znajomą, z którą kiedyś cię coś bliskiego łączyło. Pogaduchy potrwają bardzo długo.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Nie zapomnij włączyć telefonu, bo ktoś ważny przypomni sobie o tobie i zadzwoni z ważną sprawą. Może to być jakaś znacząca dla ciebie propozycja pomocy. O ofercie porozmawiaj z bliskimi i poproś ich o radę. Czas sprzyja odpoczynkowi i refleksji. Najlepiej, jeśli zrobisz to ze swoją drugą połową, a jeśli jej nie masz, to znajdzie się ktoś z rodziny, z kim będziesz mógł pogadać. Staniesz się pomysłowy w sprawach dotyczących pieniędzy.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Wszystko, co zrobisz, spodoba się innym. Usłyszysz pochwały i miłe słowa, a nawet komplementy dotyczące tego, jak wyglądasz. Masz szanse wygrać w konkursach i loteriach, możliwe, że zdobędziesz uznanie w oczach ważnej dla ciebie osoby. Czas sprzyja świetnym pomysłom na zorganizowanie dobrej kolacji dla większego grona znajomych lub rodziny niewielkim sumptem. Będzie okazja, aby pogadać.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Zacznie cię fascynować wszystko, co nowe i niezbadane. Będziesz więcej czytać albo chodzić na spotkania. Zabierzesz się także za naukę. Postanowisz jeden wieczór spędzić inaczej niż zwykle. Zechcesz gdzieś wyjechać albo pójść w jakieś miłe miejsce. Zerwiesz z rutyną w różnych sprawach. Pojawi się sytuacja, że będziesz mógł lepiej zadbać o swój związek. Wykorzystaj wolny czas i koniecznie się wybierzcie gdzieś na wycieczkę.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Dobry czas, aby uczyć się oszczędzania, ale nie z braku pieniędzy, lecz z powodu planowania dużych inwestycji. Przed tobą poważne życiowe decyzje. Może zaczniesz myśleć o zmianie pracy lub przeprowadzeniu się do innego miasta. Niektóre z was wyjadą za pracą za granicę. Planety radzą nie psuć ciężko wypracowanej kondycji oraz unikać tego, co ci nie służy. Krytycznie podejdziesz do bliskich, bo zaczniesz podejrzewać, że się obijają.

Waga (24 września – 23 października)

Pod wpływem zwierzeń znajomych utwierdzisz się w przekonaniu, że związki idealne zdarzają się tylko w filmach. Tak się bowiem zdarzy, że będziesz wysłuchiwać opowieści o zdradach, oszustwach, rozstaniach i konfliktach. Wspomóż ludzi dobrym słowem, jeśli trzeba, to doradź, ale nie bierz tego wszystkiego do siebie. To, co zdarza się twoim znajomym, niekoniecznie musi zdarzyć się także tobie.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Udane będą wszelkie spotkania i wyjazdy. Wrócisz zadowolony i zrelaksowany, zaczniesz planować kolejne wypady. W stałych związkach zapanuje spokój, ale nie nuda. Będziecie sobie wzajemnie pomagać i się wspierać. Planety przyniosą wam mnóstwo ciepłych uczuć i na długo przestaniecie się kłócić. Single mogą poznać kogoś, z kim poczują się jak w bajce. To może być jakiś królewicz zaklęty w żabę lub śpiąca królewna, którą trzeba zbudzić.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Ożywienie w sprawach towarzyskich. Planety podsuną ci nowe przyjaźnie i będziesz miał więcej czasu na rozwijanie hobby. W pracy wyznaczysz sobie ambitne cele i z powodzeniem zaczniesz je realizować. Zdziwisz się w czasie najbliższej wypłaty, bo zarobisz więcej pieniędzy. Pozwoli ci to planować wymarzone wakacje. Jeśli szukasz lepszej pracy, to ktoś podsunie ci dobrą propozycję albo nawet umówi cię na rozmowę.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Planety podkręcą twoją śmiałość i zamiast czekać aż partner coś zaproponuje, sam wymyślisz jakieś atrakcje. Z pewnością nie będzie nudno. Możecie gdzieś wyjechać lub wyjść albo zostaniecie w domu i też będziecie się dobrze bawić. Zapomnisz o chorobach, przeminą twoje migreny. Tylko nie siedź do późna przed telewizorem lub komputerem, lepiej wyjść i pobiegać. W pracy nie bój się nieznanego, a w domu koniecznie ugotuj coś egzotycznego.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

W domu odetchniesz, bo będziesz miał mniej obowiązków związanych ze sprzątaniem lub gotowaniem. Albo ktoś cię w tym wspomoże, albo domownicy powyjeżdżają na wakacje. Koniecznie zajmij się tym, co lubisz. Jeśli zapomniałeś, to pora sobie przypomnieć. Zajmiesz się tym, czego dawno już nie robiłeś, co w życiu jest całkowicie nieprzydatne. Ale efekty twojej pracy wzbudzą podziw otoczenia.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

W pracy będzie trochę nerwów, będziesz musiał powyjaśniać pewne niedociągnięcia i coś nadrobić. Ale przynajmniej w weekend zrelaksujesz się i odpoczniesz w miłym gronie. W domu czekają cię jednak obowiązki. Ktoś będzie wymagał twojej uwagi, trzeba będzie zagonić dziecko do nauki lub pomóc komuś bliskiemu przyszykować się do wyjazdu. Aura sprzyja odnawianiu kontaktów z ludźmi, z którymi się gniewałeś.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ