Z raportów policyjnych

Stracił telefon

10 maja br. ukradziono w Kielcach starachowiczaninowi telefon komórkowy wartości 900 zł. Miał go w plecaku. Kradzież zgłosił 17 bm. w miejscowej KPP.

"Wywrotka" na motorowerze

13 maja br. około godziny 12.20, na leśnym odcinku drogi krajowej nr 42 w Krynkach, kierujący motorowerem 41-latek stracił panowanie nad pojazdem, wywrócił się i wpadł do przydrożnego rowu. Poszkodowany trafił do szpitala.

Ukradli rower

15 maja br. do starachowickich policjantów zgłosił się 53-letni mężczyzna, który poinformował, że w okresie od 12 do 14 maja br., ukradziono mu z piwnicy rower wartości 900 złotych.

Okazja czyni...

14 maja br. 49-latek pozostawił na stoliku przed sklepem w gminie Pawłów plecak, a gdy wrócił zorientował się, że ktoś ukradł mu portfel, w którym miał dokumenty i 600 złotych.

Koń zginął w pożarze

19 maja o godz. 1.38 w Wilkowie (gmina Bodzentyn) zapalił się drewniany budynek, w którym były maszyny rolnicze, siano oraz koń. Strażacy podali trzy prądy wody w natarciu, ugasili pożar, ale konia nie udało się już uratować. Po akcji, w ktorej brały udział jednostki OSP Bodzentyn i Mąchocice, JRG Kielce, Policja i Pogotowie Energetyczne, rozebrano nadpaloną konstrukcję.

Pasażerka w szpitalu

W sobotę, 19 maja około godz. 14.00 w Starachowicach, 67-latek jadący skodą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej, prawidłowo jadącemu seatowi, którym kierował 31-latek. Obaj kierowcy byli trzeźwi. W wyniku zderzenia, 61-letnia pasażerka skody z obrażeniami trafiła do szpitala.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ