Starosta Dzieciom

Aktualności

Starosta Dzieciom

Starosta starachowicki – Pani Danuta Krępa zaprasza wszystkie dzieci z terenu powiatu starachowickiego na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie 29 maja br. na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach, przy al. Armii Krajowej 29. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00 i potrwa do godz. 18.30.

W programie: upominek dla każdego dziecka, występy artystyczne, wiele konkursów z nagrodami, w tym m.in.: "Wisząca galeria", "Kredą po asfalcie", "Mikrofon dla wszystkich", pokazy wyposażenia policjanta, zabawa z autochodzikiem, pokaz motocykli policyjnych i samochodu służbowego, pokaz gaszenia płonącej cieczy, konkurs w laniu z sikawki do celu. W zadymionym pomieszczeniu będziemy uczyć dzieci zachowania się na wypadek powstania pożaru.

Współorganizatorami wydarzenia są: Młodzieżowy Dom Kultury, Państwowa Powiatowa Komenda Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Państwowe Ognisko Plastyczne, Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice oraz Fundacja "Kukułeczka".

Zapraszamy.

m.p.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ