Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Nie smuć się, że masz dużo pracy, tylko wykonuj ją szybko i wracaj do domu, do swoich najbliższych. Planety przyniosą ci spokój w rodzinie oraz ciekawe zdarzenia w życiu towarzyskim. Przed tobą rewelacyjne przygody lub ciekawe spotkania. Nie będziesz się nudził, bo ktoś cię bardzo rozbawi i wprawi w dobry humor. Zechcesz przedłużyć te chwile na całe wieki. Jeśli masz już drugą połowę, to będzie zachwycona twoją przemianą.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Najwięcej szczęścia przyniesie ci życie domowe. Pogoda dopisze i czekają was sielankowe wyjazdy i urokliwe wycieczki. Nie możesz się tylko złościć o byle co. Bardzo szybko i z wielką łatwością wykonasz swoje codzienne obowiązki. Twój szef będzie miał nowe pomysły, które przyniosą wysokie dochody nie tylko jemu, ale i wszystkim pracownikom. Trzeba się będzie trochę więcej napracować, ale przynajmniej wiadomo za co.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Dobrze zrobisz, jeśli zaczniesz obserwować, kto ci sprzyja, a kto cieszy się z twoich pomyłek i potknięć. Zapamiętaj dobrze, że nie ma się co poświęcać komuś, kto jest złośliwy i zazdrosny. Zawodowo ten czas sprzyja nowym znajomościom, ofertom i pomysłom. Poszczęści się tym, którzy rozpoczną własną działalność, choć może na początku nie będzie samych kokosów. W domu w obliczu nagłych kłótni zachowaj spokój.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Dobrze zrobisz, jeśli postawisz na samodzielność. Zarówno w życiu rodzinnym, jak i w pracy. W domu nie licz na niczyją pomoc, przynajmniej na razie. W pracy negocjuj i używaj dyplomatycznych talentów, a wreszcie ktoś doceni twoje umiejętności. Masz teraz dobrą rękę do pomnażania pieniędzy. Niektórzy z was zajmą się jednak sprawami uczuciowymi. Wszystko, co przygotujesz dla swojej drugiej połowy, sprawi jej wielką radość.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Gdy wszyscy będą wypoczywać i szykować się na relaks, ty zabierzesz się do roboty. I dobrze zrobisz, bo w domu trzeba wreszcie porządnie posprzątać. Tym bardziej, że w każdej chwili mogą nawiedzić cię ważni goście. W pracy lepiej nie odpuszczaj, bo teraz jest dobry moment, aby się wykazać. Planety przyniosą ci sukcesy, lecz pod warunkiem, że będziesz dobrze zorganizowany i pewny siebie. Warto dać z siebie wszystko.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Przed tobą dobre wiadomości i fajne zaproszenia. Ktoś z twoich znajomych się zaręczy albo w rodzinie przyjdzie na świat dziecko. Ciesz się szczęściem innych, a w końcu i do ciebie zawita. Skrzydeł ci doda myśl o nadchodzącym urlopie, który planujesz w gronie najbliższych. Koniecznie poświęć czas komuś, kto tego potrzebuje. Nie odrzucaj prośby o rozmowę i poradę w ważnych życiowych sprawach. Tobie też ktoś kiedyś pomoże.

Waga (24 września – 23 października)

Unikniesz kłopotów i znajdziesz sprytne wyjście z problemów. Warto pogłówkować i zastanowić się, jak postępować w trudnych sytuacjach. Rozbawisz ludzi, poczujesz, że ktoś cię lubi. Poza tym zaczniesz się czuć znacznie młodziej. Skończą się ataki złości i przestaną ci dolegać różne bóle. Planety radzą zadbać o zdrowy uśmiech. Koniecznie się wybierz do dentysty, a obejdzie się bez bólu i wiele nie zapłacisz.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

W trudnych sytuacjach nie zostaniesz sam na polu bitwy. Zyskasz sympatyków i pomocników, którzy cię wesprą nie tylko słowem, ale i czynem. Przekonasz się, że masz prawdziwych przyjaciół nie tylko wśród rodziny. Dla innych będziesz dobrym doradcą i pośrednikiem. Ktoś poprosi cię o pomoc w pogodzeniu się albo negocjacjach w sprawach finansowych. Poznasz cudze sekrety, lecz pamiętaj, aby trzymać język za zębami.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będziesz się podobać, zyskasz sympatię otoczenia. Dlatego właśnie teraz załatwiaj sprawy w urzędach i rozmawiaj z szefem. Przy okazji z kimś zawrzesz rozejm lub założysz wspólny interes. Będziecie snuli odważne plany, które mają spore szanse się udać. Całkiem możliwe, że niebawem poprawisz byt swój i swojej rodziny. Unikaj osób, które ciągle mają zły humor, narzekają na zdrowie i wyszukują u siebie różne choroby.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Zapomnisz o kłótniach z ukochana osobą. Wreszcie się pogodzicie i usłyszysz od niej słowa przeprosin. Nie dąsaj się dłużej, ale przebacz. Z przyjemnością spędzicie wspólnie czas, pożartujecie i zrobicie coś, co lubicie razem robić. Czas sprzyja także nawiązywaniu cennych znajomości zawodowych. Spotkasz kogoś, kto cię wreszcie nauczy dobrze gotować i pokaże ci, jak oszczędniej gospodarować, a mieć pełną lodówkę.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Sprawy domowe będą się toczyły utartym rytmem. Niczego wam nie zabraknie, nikt wam nie zburzy spokoju. A jeżeli z kimś z rodziny miałeś na pieńku, to się niebawem przeprosicie i relacje między wami może nie będą przyjacielskie, ale przynajmniej się unormują. Przestaną cię denerwować hałasy u sąsiadów. Może nie dlatego, że zrobi się ciszej, ale się z nimi zaprzyjaźnisz i sam weźmiesz udział w kilku imprezach.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Weź się za bary z przeciwnościami losu, a pokonasz swoje słabości. Zrobisz prawo jazdy i usiądziesz za kierownicą, a może nauczysz się jakiegoś języka. Przed tobą podróże. Będziesz w dobrym nastroju, zauważysz wszystkich tych, którzy chcą tobą manipulować i wcale cię to nie zdenerwuje. Po prostu im podziękujesz za pomoc i przestaniesz im wreszcie przytakiwać. Planety przyniosą ci większą swobodę w dokonywaniu wyborów.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ