Z raportów policyjnych

4-latka wpadła pod koła

6 maja około godziny 18.00 w Osinach Mokra Niwa (gm. Mirzec), 4-letnia dziewczynka wyszła na ulicę wprost pod jadący samochód, którym kierowała 34-letnia kobieta. Dziecko trafiło do szpitala.

Włamanie do altany

Nieznany sprawca włamał się do altany na terenie Starachowic i ukradł kosę spalinową i nożyce do krzewów. Właściciel zgłosił sprawę we wtorek, 8 maja, a straty wycenił na 400 złotych.

Kradną nawet... gołębie

10 maja na terenie gminy Bodzentyn doszło do włamania do gołębnika. Nieznany sprawca ukradł 20 gołębi, a właściciel stratę oszacował na 1000 złotych.

Pożar wiaty

12 maja około godziny 4.00 w Brodach w ogniu stanęła wiata rolnicza, znajdująca się 15 m od budynku mieszkalnego. Przybyła na miejsce jednostka Ratowniczo-Gaśnicza ze Starachowic zabezpieczyła miejsce pożaru, następnie wyłączono dopływ prądu i przystąpiono do czynności związanych z ugaszeniem pożaru. W wiacie znajdowały się maszyny gospodarcze i rolnicze.

Kolizja na ul. Piłsudskiego

12 maja na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji trzech samochodów osobowych: mazdy z dwoma volkswagenami. Nikomu nic się nie stało. Wszyscy o własnych siłach opuścili auta przed przyjazdem ratowników. Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli teren kolizji, odłączyli akumulatory w autach i zneutralizowali plamy oleju. Pojazdy zablokowały drogę w kierunku Dworca Kolejowego.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ