"Szczęśliwej drogi już czas.."

III LO

W numerze

"Szczęśliwej drogi już czas.."

III LO

W III Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego uroczyście pożegnano tegorocznych maturzystów.

Mirosław Niewczas, dyrektor szkoły, wręczył najlepszym i wyróżniającym się w różnych dziedzinach absolwentom, nagrody i dyplomy. Słowa podziękowania otrzymali również rodzice, którzy przez 3 lata pomagali podczas przedsięwzięć szkolnych. Zorganizowano konkurs, w którym - po raz ostatni - uczniowie trzecich klas musieli wykazać się wiedzą o szkole oraz odgadnąć, który nauczyciel jest na zdjęciu. Rywalizację, przygotowaną przez uczennice klasy 2 a: Alicję Maj i Monikę Garbacz, wygrała klasa III a. Wręczono również specjalne dyplomy dla niezwykłych osobowości z klas trzecich. "Barwną osobowością" została Adrianna Ranos, "Mistrzem gitarowych brzmień" Adam Styk, "Super duetem" - Katarzyna Nędzka i Judyta Frankiewicz, "Mistrzem w organizowaniu wszystkiego" - Karolina Drobniak, "Mistrzem parkietu" - Patryk Łuczkiewicz, "Niezmiennym stylem" - Olgierd Kołaczyński, "Szkolną trójcą" - Magdalena Bednarska, Patrycja Cholewińska i Malwina Kubiak, "Największym zadymiarzem" - Sebastian Czernek, a "Najgłośniejszym indywidualistą" - Jakub Walczak.

Maturzyści obejrzeli nostalgiczną prezentację ukazującą trzy lata spędzone w szkole, muzycznego akcentu dodały imprezie Martyna Bidzińska, Dominika Przygoda i Sebastian Fudala.

- Dziękujemy za to, że czuliśmy się tu tak wspaniale, dziękujemy za poświęcony nam czas i za cierpliwość. Będziemy tęsknić i szukać drugiego takiego miejsca, w którym będzie choć trochę tej unikalnej atmosfery - tymi wzruszającymi słowami pożegnała wszystkich Adrianna Ranos.

(P. S.)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ