Z wizytą w ministerstwach

W numerze

Z wizytą w ministerstwach

Na temat konieczności przeniesienia oddziału zakaźnego do nowej lokalizacji w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach i rozwoju powiatowej infrastruktury sportowej starosta Danuta Krępa rozmawiała z ministrem Markiem Suskim, szefem Gabinetu Prezesa Rady Ministrów oraz Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Jarosławem Stawiarskim.

W zeszłym tygodniu starosta Danuta Krępa odbyła spotkania z dwoma ministrami: Markiem Suskim, szefem Gabinetu Prezesa Rady Ministrów oraz Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Jarosławem Stawiarskim. Rozmowy dotyczyły wsparcia finansowego Powiatu w zakresie pozyskania pieniędzy na budowę hali sportowej przy Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach, a także przeniesienia oddziału zakaźnego do nowej lokalizacji w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach.

Poruszono też kwestię konieczności rozszerzenia dotychczasowych usług z zakresu kardiologii, świadczonych przez szpital w związku z zaprzestaniem działalności Polsko – Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach. W obu spotkaniach uczestniczyli też: poseł Krzysztof Lipiec oraz członek Zarządu Powiatu Małgorzata Pruś.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ