reklama

Uczniowie z Adamowa na meczu siatkówki

Wygrali konkurs

Informacje sportowe

Uczniowie z Adamowa na meczu siatkówki

Wygrali konkurs

 

Grupa uczniów z klas V - VII Szkoły Podstawowej w Adamowie po raz kolejny uczestniczyła w meczu siatkarskim w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mocno dopingowali drużynę, za co otrzymali nagrodę, voucher na pizzę. 

To nie pierwszy raz, gdy uczniowie z adamowskiej "podstawówki" jadą dopingować siatkarki z Ostrowca Świętokrzyskiego. Tym razem uczestniczyli w meczu ligowym rozegranym w środę, 11 kwietnia. Wyjazd był możliwy, dzięki nauczycielce wychowania fizycznego, Edycie Chodzyńskiej, która była głównym organizatorem wycieczki. Rolę opiekunek pełniły także Małgorzata Kusiak-Wiecha oraz Katarzyna Pocheć.

- Dzięki temu wyjazdowi dzieci po raz kolejny mogły poćwiczyć sztukę kibicowania, wolnego od agresji i negatywnych emocji. Przekonały się, że największą satysfakcję daje kulturalne wspieranie i dopingowanie własnej drużyny. Nauczyły się też radzenia sobie ze smutkiem po porażce i umiejętności gratulowania pokonanym - opowiadają przedstawiciele szkoły.

Specjalnie na ten wyjazd uczniowie przygotowali duży transparent, a dzięki głośnemu dopingowi wygrali konkurs na najlepiej dopingującą szkołę. Nagrodą był voucher na pizzę w jednej z ostrowieckich pizzerii.

- Ze względu na obecność kibiców z kilku szkół konkurencja na dopingowanie wcale nie była łatwa - cieszą się z wygranej również nauczyciele.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ