reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety sprawią, że zetkniesz się z ciekawymi ludźmi. Słuchaj, co mówią, jakie mają pomysły, a zyskasz cenną wiedzę na przyszłość. Będziesz pragnął pomagać innym. Pamiętaj jednak, żeby nie dać się wykorzystać i nie paść ofiarą oszustów i naciągaczy. Lepiej dobrze sprawdź, kto cię prosi o wsparcie. Zadzwoni do ciebie ktoś z przyjaciół i wspólnie się pośmiejecie. Dostaniesz zaproszenie na przyjęcie.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Planety sprzyjają wyjazdom i zawieraniu znajomości. Zdobędziesz także poufne informacje, które przydadzą się do rozwiązania rodzinnych problemów. Uważaj, żeby ktoś nie wylał kawy na twoją nową bluzkę. Zdasz egzaminy, szybko napiszesz jakąś pracę albo ważny list. Okażesz innym więcej empatii i troski. Ktoś cię polubi, usłyszysz słowa podziękowania. Nie angażuj się w spory wśród znajomych lub kolegów z pracy.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Uśmiechnie się do ciebie szczęście w różnych dziedzinach. Masz szansę na wygraną, nową lepszą pracę albo miłość. Przed tobą udane spotkania rodzinne. Wyjaśnisz spory, pogodzisz skłóconych, weźmiesz udział w emocjonalnych dyskusjach. Planety sprzyjają rozwijaniu zainteresowań. Poprawią ci humor wiadomości o tym, że ktoś bliski lepiej się poczuł lub całkiem wyzdrowiał. Będziesz miał więcej energii.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Dojdziesz do wniosku, że twoi dotychczasowi wrogowie wcale nie są groźni. Mniej się będziesz stresował, pojedziesz na działkę, pogrillujesz, odpoczniesz od zgiełku. Nie obciążaj się męczącymi pracami fizycznymi. Z łatwością znajdziesz kogoś, kto je za ciebie wykona, a sam w tym czasie pospacerujesz lub poczytasz książkę. Oczyścisz się ze smutków, pretensji i pojedziesz na wymarzoną wycieczkę lub choćby do kina.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Krewni staną się bardziej sympatyczni. Nawet zaproszą cię na imieniny lub inne rodzinne spotkanie. Zaoszczędzisz, przestaniesz wydawać tyle pieniędzy co dotychczas, a będzie to możliwe dzięki finansowemu wsparciu, które dostaniesz. Znajomi będą cię częściej wyciągać na pogawędki. Z nikim się nie pokłócisz i spotkasz kogoś, kto wyda ci się bardzo inspirujący. Teraz żadna nauka nie pójdzie w las.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Wpadniesz na świetne pomysły i zyskasz sojuszników. Możliwe, że razem zaczniecie rozkręcać jakiś interes, a przynajmniej zrobicie pierwszy krok w tym kierunku. Odzyskasz wiarę w prawdziwe uczucia. Single się zakochają, a zaobrączkowani znów zaczną wspólnie wychodzić z domu, a może nawet wyjeżdżać na weekendy. Unikaj pośpiechu, nerwowych dyskusji oraz alkoholu, a znacznie lepiej się poczujesz.

Waga (24 września – 23 października)

W najbliższym czasie będziesz działać nieco chaotycznie, ale już po kilku dniach zyskasz więcej spokoju. Rozglądaj się teraz za okazją do zainwestowania oszczędności, bo planety wróżą szczęście w interesach. Jeśli będziesz milsza i częściej uśmiechnięta, to przyciągniesz życzliwe spojrzenia. A to ułatwi ci zawieranie ważnych znajomości. Single spotkają kogoś interesującego w teatrze, w kinie lub na zawodach sportowych.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Oczyścisz aurę, pozbędziesz się niezdrowych przyzwyczajeń i uwolnisz od wampirów energetycznych. Nikt już cię nie będzie nękał i denerwował. Nielubiany współpracownik pojedzie na długi urlop albo zmieni pracę. Planety zachęcają do dbania o zdrowie i urodę. Podejmiesz ważne i rewolucyjne decyzje, lecz staraj się nie palić za sobą mostów. Nie bądź zbyt podejrzliwy, jeśli coraz więcej ludzi zacznie się do ciebie uśmiechać. Po prostu cię lubią.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Pora odpocząć i obudzić w sobie pasje i talenty. Niektórzy z was pomyślą o kursach lub studiach, inni nauczą się prowadzić auto lub jeździć na rolkach. Przydadzą się twoje zdolności organizacyjne, bo trzeba będzie coś pilnie załatwić. Niewykluczone, że będzie to jakieś przyjęcie pod chmurką, na które przyjedzie cała twoja rodzina. Wybadaj sprawę podwyżki lub awansu. Czasem wystarczy tylko zwrócić na sobie uwagę.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Planety podkręcą twój urok, pewność siebie i dar przekonywania. Dzięki nowym mocom z łatwością przekonasz swoją drugą połowę do planów wakacyjnych lub zawodowych. Możliwe, że zaczniecie planować przeprowadzkę do innego miasta lub długi wyjazd tylko we dwoje. Nie przejmuj się tym, że krzywo patrzy na ciebie sąsiad lub teściowa. Jeśli masz chęć wyruszyć w podróż dookoła świata, to zacznij to realizować.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Zajmą cię trudne obowiązki w pracy. Mimo to znajdziesz trochę czasu dla rodziny. Częściej będziesz się przytulał z dziećmi lub ze swoją drugą połową. Razem pójdziecie na zakupy i każdy kupi sobie to, co lubi. Spełniaj swoje marzenia, ale pamiętaj, aby dbać o zdrowie. Szukaj równowagi w każdym aspekcie swojego życia i nie daj się ponieść nerwom. Uważaj także na słowa i plotki, bo stracisz cierpliwość do pewnych ludzi.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Planety przyniosą nowe znajomości. Niektóre okażą się wartościowe, lecz inne niekoniecznie. Szydło wyjdzie z worka jednak dopiero po czasie. Uważaj na niektórych ludzi, nie ufaj wszystkim obietnicom. Licz przede wszystkim na siebie i na najbliższych. Ktoś zaufany pomoże ci wyjść z kłopotów. Dostaniesz zaproszenie na grilla, miło spędzisz czas z przyjaciółmi. Drobny prezent albo pyszny deser poprawią ci humor.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ