Z raportów policyjnych

Łupem padł...

rejestrator impulsów

W czwartek, 19 kwietnia, pracownik gazowni zawiadomił organy ścigania, że nieznany sprawca ze skrzynki gazowej zamontowanej na ogrodzeniu jednej ze stacji paliw w Starachowicach ukradł rejestrator impulsów gazowych wraz z kartą sim. Poszkodowany straty wycenił na 980 złotych.

Buty nie dotarły

W środę, 18 kwietnia, 46-letnia mieszkanka gminy Mirzec kupiła za pośrednictwem portalu internetowego buty za 180 złotych. Mimo przelania pieniędzy, nie otrzymała zakupionego towaru, a kontakt ze sprzedającym się urwał.

Pechowy piątek dla złodziei

Tuż przed północą 13 kwietnia, policjanci otrzymali zgłoszenie, że dwóch mężczyzn włamało się do dostawczego auta, skąd zabrali biały przedmiot. Bardzo szybko na terenie jednego z osiedli zauważyli podejrzanych. Okazało się, że byli to mężczyźni w wieku 19 i 35 lat, a przedmiot, który ukradli, to wentylator pokojowy na statywie. Sami przyznali się do włamania, a w momencie zatrzymania byli nietrzeźwi. Następnego dnia usłyszeli zarzut kradzieży w włamaniem.

Na koncert nie pojedzie

Mieszkanka Wąchocka zgłosiła policji, że 31 grudnia 2017 r. kupiła w Internecie trzy bilety na koncert, który ma się odbyć w sierpniu tego roku. Zapłaciła za nie 820 zł. Sprzedającym był mieszkaniec Krakowa, z którym kobieta kontaktowała się telefonicznie. Mówił, że ma pewne problemy, ale bilety na pewno wyśle. Jednak do dzisiaj nie otrzymała ani biletów, ani zwrotu pieniędzy.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ